Ebook

Bankier mafii

Autor:
Wydawca:
Format:
29,90 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Bankier mafii - Opis

Powieść kryminalna oparta na prawdziwej historii prawnika, który wyprał setki milionów dolarów dla największych bossów narkotykowego świata.

„Pomagałem im, pilnując, żeby miliony brudnej forsy zarobionej na handlu prochami mogły zostać bezpiecznie wyprane i zdeponowane bez najmniejszego śladu. Bo tym się zajmowałem: PRAŁEM BRUDNE PIENIĄDZE. Oferowałem usługi jedyne w swoim rodzaju.
Masz dwa miliony brudnych dolców z narkotyków, z którymi nie wiesz, co zrobić? Służę. Chcesz założyć firmę, by ukryć swój nielegalny biznes przed stróżami prawa? Żaden problem.”

Ken Rijock przez lata balansował na krawędzi. Prał miliony dolarów pochodzące z handlu kokainą, a jednocześnie sypiał z policjantką. Jego życie to narkotyki, przygodny seks, imprezy i miliony dolarów. Gdy zdradził go jeden z zaufanych klientów, Rijock przyjął rolę podwójnego agenta. Dziś tropi ludzi, którzy na arenie międzynarodowej piorą pieniądze pochodzące z narkobiznesu. Zna ich metody. Wie, jak celnie uderzyć w czuły punkt.
Thriller dla miłośników „Breaking Bad”, „Policjantów z Miami” i „Chłopców z ferajny”.

„Rijock dokonał rzeczy niemożliwej – pokazał, że życie w luksusie i nieustająca zabawa to w gruncie rzeczy koszmar. Szczególnie kiedy bawią się mafiozi” – Artur Górski, redaktor naczelny „Focusa Śledczego”

Bankier mafii - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Kamil Lesiew (tłumacz)
Miejsce i rok wydania:
Bielsko-Biała 2015
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
The Laudry Man
Język oryginalny publikacji:
angielski
Rok pierwszej publikacji książkowej:
2012
ISBN:
978-837-642-630-3
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 0,71 MB / mobi 2 MB

Bankier mafii - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Zbieg okolicznościZbieg okoliczności

Joanna Chmielewska

Przemyt narkotyków, korupcja i fałszerstwo – we wszystkie te ciemne sprawy zostaje zamieszana bohaterka kolejnej powieści Joanny Chmielewskiej. Czy rzeczywiście prześladuje ją aż tak wielki pech?

Przemyt narkotyków, korupcja i fałszerstwo – we wszystkie te ciemne sprawy zostaje zamieszana bohaterka kolejnej powieści Joanny Chmielewskiej. Czy rzeczywiście prześladuje ją aż tak wielki pech?

Ebook

Osiedle marzeńOsiedle marzeń

Wojciech Chmielarz

Czwarta część cyklu z komisarzem MORTKĄ. Jedno z eleganckich osiedli w Warszawie, mały raj na ziemi, o jakim marzy co drugi Polak, budzi się ze snu. Ten dzień sprawi, że nic już nie będzie takie samo... Komisarz Mortka powraca, by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka, która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…

Osiedle marzeń Wojciech Chmielarz Seria: „Seria ze Strachem”, cykl „Komisarz Jakub Mortka” Wydawca: Czarne MOBI + EPUB (w wersji papierowej 368 stron)

Czwarta część cyklu z komisarzem MORTKĄ. Jedno z eleganckich osiedli w Warszawie, mały raj na ziemi, o jakim marzy co drugi Polak, budzi się ze snu. Ten dzień sprawi, że nic już nie będzie takie samo... Komisarz Mortka powraca, by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka, która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…

Ebook

Spotkanie w MontevideoSpotkanie w Montevideo

Zygmunt Zeydler-Zborowski

Miało być spotkanie po latach, lecz zamiast niego były komandos najpierw zmierzy się z wstrząsającą informacją, a potem z bezwzględnymi typami z mafii. Rachunki muszą zostać wyrównane...

Miało być spotkanie po latach, lecz zamiast niego były komandos najpierw zmierzy się z wstrząsającą informacją, a potem z bezwzględnymi typami z mafii. Rachunki muszą zostać wyrównane...

Ebook

MurMur

Piotr Mańkowski

Powieść, która wciąga od pierwszych stron. Realistyczny obraz pracy policyjnej, działań podejmowanych przez służby specjalne, funkcjonowania ruchu AA i terapii dla osób uzależnionych.

Mur Piotr Mańkowski Wydawca: Novae Res MOBI + EPUB

Powieść, która wciąga od pierwszych stron. Realistyczny obraz pracy policyjnej, działań podejmowanych przez służby specjalne, funkcjonowania ruchu AA i terapii dla osób uzależnionych.

Ebook

Nocny recepcjonistaNocny recepcjonista

John le Carré

Skorumpowana agencja wywiadu, transakcje warte miliardy dolarów, handel bronią... Oto z pozoru elegancki świat, w którym zbrodnie popełnia się w białych rękawiczkach i w którym nie ma miejsca na błędy... Na podstawie powieści Johna le Carré powstał serial z Tomem Hiddlestonem, Hugh Laurie i Elizabeth Debicki w rolach głównych.

Skorumpowana agencja wywiadu, transakcje warte miliardy dolarów, handel bronią... Oto z pozoru elegancki świat, w którym zbrodnie popełnia się w białych rękawiczkach i w którym nie ma miejsca na błędy... Na podstawie powieści Johna le Carré powstał serial z Tomem Hiddlestonem, Hugh Laurie i Elizabeth Debicki w rolach głównych.

Ebook

Krótka historia siedmiu zabójstwKrótka historia siedmiu zabójstw

Marlon James

Nagroda Bookera 2015. Mocny jamajski głos na literackiej mapie świata. Rozkołysana muzyką reggae historia zamachu na Boba Marleya. Opowiada o mrocznym i brutalnym świecie narkotyków, handlu bronią, korupcji i powiązanych z tym procederem jamajskich politykach. Oszałamia, przeraża i fascynuje.

Krótka historia siedmiu zabójstw Marlon James Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 752 strony)

Nagroda Bookera 2015. Mocny jamajski głos na literackiej mapie świata. Rozkołysana muzyką reggae historia zamachu na Boba Marleya. Opowiada o mrocznym i brutalnym świecie narkotyków, handlu bronią, korupcji i powiązanych z tym procederem jamajskich politykach. Oszałamia, przeraża i fascynuje.

Ebook

Urwany tropUrwany trop

Lone Theils

Drugi tom cyklu kryminalnego o duńskiej dziennikarce. Przed Norą Sand szansa jedyna na tysiąc. Irański noblista, unikający dotąd rozgłosu, zgadza się udzielić jej wywiadu. Cena za to jest jednak bardzo wysoka...

Urwany trop Lone Theils Seria: „Mroczna Seria” Wydawca: W.A.B. MOBI + EPUB (w wersji papierowej 384 strony)

Drugi tom cyklu kryminalnego o duńskiej dziennikarce. Przed Norą Sand szansa jedyna na tysiąc. Irański noblista, unikający dotąd rozgłosu, zgadza się udzielić jej wywiadu. Cena za to jest jednak bardzo wysoka...

Ebook

MacbethMacbeth

Jo Nesbø

Niezwykły pojedynek literacki – Jo Nesbø kontra William Szekspir. Namiętność i żądza władzy, uzależnienie i poczucie obowiązku – co okaże się bardziej wartościowe dla dowódcy jednostki specjalnej, który po spektakularnej akcji przeciwko narkotykowym bossom zaczyna robić zawrotną karierę, wspierany przez pewną piękną i wpływową Lady...

Macbeth Jo Nesbø Seria: „Ślady Zbrodni” Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 480 stron)

Niezwykły pojedynek literacki – Jo Nesbø kontra William Szekspir. Namiętność i żądza władzy, uzależnienie i poczucie obowiązku – co okaże się bardziej wartościowe dla dowódcy jednostki specjalnej, który po spektakularnej akcji przeciwko narkotykowym bossom zaczyna robić zawrotną karierę, wspierany przez pewną piękną i wpływową Lady...

Ebook

Świeża krewŚwieża krew

Joanna Opiat-Bojarska

Nadużywają władzy, siłą wymuszają zeznania, ochraniają narkotykowe transporty, kiedy tylko mogą – świecą służbową legitymacją. Skorumpowani policjanci III RP w najnowszym kryminale autorki „Ucieczki”. Joanna Opiat-Bojarska nie spuszcza z tonu! Oto „cała brudna prawda o polskiej policji i jej związkach z gangsterami” – Marek, były funkcjonariusz BSWP

Świeża krew Joanna Opiat-Bojarska Seria: „Kryształowi” Wydawca: Muza MOBI + EPUB (w wersji papierowej 416 stron)

Nadużywają władzy, siłą wymuszają zeznania, ochraniają narkotykowe transporty, kiedy tylko mogą – świecą służbową legitymacją. Skorumpowani policjanci III RP w najnowszym kryminale autorki „Ucieczki”. Joanna Opiat-Bojarska nie spuszcza z tonu! Oto „cała brudna prawda o polskiej policji i jej związkach z gangsterami” – Marek, były funkcjonariusz BSWP

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.