Ebook

Bankier mafii

Autor:
Wydawca:
Format:
Pobierz fragment
29,90 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Bankier mafii - Opis

Powieść kryminalna oparta na prawdziwej historii prawnika, który wyprał setki milionów dolarów dla największych bossów narkotykowego świata.

„Pomagałem im, pilnując, żeby miliony brudnej forsy zarobionej na handlu prochami mogły zostać bezpiecznie wyprane i zdeponowane bez najmniejszego śladu. Bo tym się zajmowałem: PRAŁEM BRUDNE PIENIĄDZE. Oferowałem usługi jedyne w swoim rodzaju.
Masz dwa miliony brudnych dolców z narkotyków, z którymi nie wiesz, co zrobić? Służę. Chcesz założyć firmę, by ukryć swój nielegalny biznes przed stróżami prawa? Żaden problem.”

Ken Rijock przez lata balansował na krawędzi. Prał miliony dolarów pochodzące z handlu kokainą, a jednocześnie sypiał z policjantką. Jego życie to narkotyki, przygodny seks, imprezy i miliony dolarów. Gdy zdradził go jeden z zaufanych klientów, Rijock przyjął rolę podwójnego agenta. Dziś tropi ludzi, którzy na arenie międzynarodowej piorą pieniądze pochodzące z narkobiznesu. Zna ich metody. Wie, jak celnie uderzyć w czuły punkt.
Thriller dla miłośników „Breaking Bad”, „Policjantów z Miami” i „Chłopców z ferajny”.

„Rijock dokonał rzeczy niemożliwej – pokazał, że życie w luksusie i nieustająca zabawa to w gruncie rzeczy koszmar. Szczególnie kiedy bawią się mafiozi” – Artur Górski, redaktor naczelny „Focusa Śledczego”

Bankier mafii - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Kamil Lesiew (tłumacz)
Miejsce i rok wydania:
Bielsko-Biała 2015
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
The Laudry Man
Język oryginalny publikacji:
angielski
Rok pierwszej publikacji książkowej:
2012
ISBN:
978-837-642-630-3
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 0,71 MB / mobi 2 MB

Bankier mafii - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Spotkanie w MontevideoSpotkanie w Montevideo

Zygmunt Zeydler-Zborowski

Miało być spotkanie po latach, lecz zamiast niego były komandos najpierw zmierzy się z wstrząsającą informacją, a potem z bezwzględnymi typami z mafii. Rachunki muszą zostać wyrównane...

Miało być spotkanie po latach, lecz zamiast niego były komandos najpierw zmierzy się z wstrząsającą informacją, a potem z bezwzględnymi typami z mafii. Rachunki muszą zostać wyrównane...

Ebook

Będziesz następnyBędziesz następny

Gregg Hurwitz

Pozornie przypadkowe spotkanie staje się dla Mike’a początkiem koszmaru. Żeby ochronić siebie i rodzinę, musi wziąć sprawy we własne ręce, a jedynym ratunkiem okazuje się człowiek z przeszłości…

Pozornie przypadkowe spotkanie staje się dla Mike’a początkiem koszmaru. Żeby ochronić siebie i rodzinę, musi wziąć sprawy we własne ręce, a jedynym ratunkiem okazuje się człowiek z przeszłości…

Ebook

Zbieg okolicznościZbieg okoliczności

Joanna Chmielewska

Przemyt narkotyków, korupcja i fałszerstwo – we wszystkie te ciemne sprawy zostaje zamieszana bohaterka kolejnej powieści Joanny Chmielewskiej. Czy rzeczywiście prześladuje ją aż tak wielki pech?

Przemyt narkotyków, korupcja i fałszerstwo – we wszystkie te ciemne sprawy zostaje zamieszana bohaterka kolejnej powieści Joanny Chmielewskiej. Czy rzeczywiście prześladuje ją aż tak wielki pech?

Ebook

Snajper z HarvarduSnajper z Harvardu

Jerzy Terpiłowski

Zakręcone dzieje kilera, który miał już dość kompromisów z mafią… Nowy Jork, Wiedeń, Warszawa – w każdym z tych miejsc śmierć nie odstępuje Wilsona na krok, ale to nie jedyna jego towarzyszka…

Zakręcone dzieje kilera, który miał już dość kompromisów z mafią… Nowy Jork, Wiedeń, Warszawa – w każdym z tych miejsc śmierć nie odstępuje Wilsona na krok, ale to nie jedyna jego towarzyszka…

Ebook

Z krwi i kościZ krwi i kości

William Lashner

Kyle otrząsa się z marazmu, gdy ginie współpracownik jego ojca. Lekceważąc grożące mu niebezpieczeństwo, podejmuje śledztwo, które zaprowadzi go ku najwyższym kręgom politycznego establishmentu…

Kyle otrząsa się z marazmu, gdy ginie współpracownik jego ojca. Lekceważąc grożące mu niebezpieczeństwo, podejmuje śledztwo, które zaprowadzi go ku najwyższym kręgom politycznego establishmentu…

Ebook

InteriorInterior

Lisa See

Intrygujący portret chińskiego społeczeństwa, w którym nic nie jest takie, jak się początkowo wydaje. Pasjonująca opowieść o chciwości, korupcji, desperacji i… miłości wystawionej na ciężką próbę.

Intrygujący portret chińskiego społeczeństwa, w którym nic nie jest takie, jak się początkowo wydaje. Pasjonująca opowieść o chciwości, korupcji, desperacji i… miłości wystawionej na ciężką próbę.

Ebook

WampirWampir

Wojciech Chmielarz

Bezwzględny świat nastolatków, ciemne interesy, jawa, która splata się z wirtualną rzeczywistością... Mrok śmierci i zmowa milczenia... Pierwszy kryminał z gliwickiego cyklu autora „Podpalacza”.

Wampir Wojciech Chmielarz Seria: „Ze Strachem” Wydawca: Czarne MOBI + EPUB

Bezwzględny świat nastolatków, ciemne interesy, jawa, która splata się z wirtualną rzeczywistością... Mrok śmierci i zmowa milczenia... Pierwszy kryminał z gliwickiego cyklu autora „Podpalacza”.

Ebook

UpadekUpadek

Michael Connelly

Tajemnicze zbrodnie, śledztwa oparte na fałszywych poszlakach. Wielki korupcyjny skandal… Powieść, która zadziwia tempem narracji, realizmem psychologicznym i dramatyzmem opisywanych zdarzeń.

Upadek Michael Connelly Wydawca: Albatros MOBI + EPUB

Tajemnicze zbrodnie, śledztwa oparte na fałszywych poszlakach. Wielki korupcyjny skandal… Powieść, która zadziwia tempem narracji, realizmem psychologicznym i dramatyzmem opisywanych zdarzeń.

Ebook

Nocny recepcjonistaNocny recepcjonista

John le Carré

Skorumpowana agencja wywiadu, transakcje warte miliardy dolarów, handel bronią... Oto z pozoru elegancki świat, w którym zbrodnie popełnia się w białych rękawiczkach i w którym nie ma miejsca na błędy... Na podstawie powieści Johna le Carré powstał serial z Tomem Hiddlestonem, Hugh Laurie i Elizabeth Debicki w rolach głównych.

Skorumpowana agencja wywiadu, transakcje warte miliardy dolarów, handel bronią... Oto z pozoru elegancki świat, w którym zbrodnie popełnia się w białych rękawiczkach i w którym nie ma miejsca na błędy... Na podstawie powieści Johna le Carré powstał serial z Tomem Hiddlestonem, Hugh Laurie i Elizabeth Debicki w rolach głównych.

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.