Targi Książki 2017 – nowości, których szukamy

Właśnie zaczęło się święto, na które czekają wszyscy polscy czytelnicy – a już na pewno ci z Warszawy i okolic. Na Stadionie Narodowym ruszyły Targi Książki 2017. Podpowiadamy więc, na które nowości wydawnicze warto zwrócić uwagę na stoiskach wydawców i oczywiście u nas w Publio.pl.

Czytaj więcej

Graj o czytniki na Targach Książki w Warszawie

Przyjdź na PGE Narodowy w Warszawie w dniach 18-21 maja, weź udział w naszych akcjach i wygraj nagrody. Czekamy na Ciebie na stoisku 46/D9.

Czytaj więcej

Jak oni to robią? Adam Bielecki „Spod zmarzniętych powiek”

Podobno dobrowolnie narażają się na śmierć. Ścigają się w drodze na szczyt, nie patrząc na konsekwencje. Skoro nie mogą być pierwszymi zdobywcami ośmiotysięczników, muszą wykazać się w inny sposób: wspinać się szybciej niż konkurencja, bez tlenu, trudniejszą drogą, zimą… W bazach pod najwyższymi górami świata bywa zaskakująco tłoczno, a do zaliczenia niektórych szczytów ustawiają się kolejki. Tylko czy tak to wygląda z perspektywy samych himalaistów?

Czytaj więcej

Blog publio – wszystko o ebookach i audiobookach

Jak oni to robią? Adam Bielecki „Spod zmarzniętych powiek”

Jak oni to robią? Adam Bielecki „Spod zmarzniętych powiek”

Podobno dobrowolnie narażają się na śmierć. Ścigają się w drodze na szczyt, nie patrząc na konsekwencje. Skoro nie mogą być pierwszymi zdobywcami ośmiotysięczników, muszą wykazać się w inny sposób: wspinać się szybciej niż konkurencja, bez tlenu, trudniejszą drogą, zimą… W bazach pod najwyższymi górami świata bywa zaskakująco tłoczno, a do zaliczenia niektórych szczytów ustawiają się kolejki. Tylko czy tak to wygląda z perspektywy samych himalaistów? Czytaj więcej >>

Strona 1 z 812345...Ostatnia »

Bestseller na publio.pl

 Tu byłem | Tony Halik

Newsletter