Książka „Za zamkniętymi drzwiami” – choć była debiutem – królowała na listach bestsellerów. Jej autorka nie tylko wykorzystała swoje pięć minut, lecz także w ciągu kilku lat wydała trzy kolejne nowe książki. Ostatnia z nich „Dylemat” B.A. Paris właśnie ma swoją polską premierę.

 

„Dylemat” B.A. Paris to już czwarty thriller brytyjskiej autorki, który możemy przeczytać. Podobnie jak w poprzednich powieściach napięcie sięgnie zenitu.

Livia przygotowuje się do świętowania swoich czterdziestych urodzin. Ale nie tylko to zaprząta jej myśli. Tuż po przyjęciu zamierza bowiem wyjawić swojemu mężowi sekret dotyczący ich córki Marnie – jedynej osoby z grona najbliższych, której nie będzie na imprezie.

Dylemat B.A. Paris

Zobacz e-book >>

Nowa książka B.A. Paris to kolejna historia, w której autorka pokazuje, jak życie pozornie szczęśliwych rodzin zatruwają skrywane latami sekrety. Czy okaże się takim samym sukcesem jak pierwsza książka pisarki?

Pisząc za „Za zamkniętymi drzwiami” B.A. Paris nie spodziewała się, że w zaledwie trzy miesiące książka sprzeda się w ponad 500 000 tysiącach egzemplarzy. Do tej pory w samej Wielkiej Brytanii sprzedano już ponad milion egzemplarzy tego tytułu.

Za zamkniętymi drzwiami B.A. Paris

Zobacz e-booki i audiobooki B.A. Paris >>

Dużym powodzeniem cieszyły się też następne książki B.A. Paris – „Na skraju załamania” i „Pozwól mi wrócić”. Czytelnicy doceniają groźny realizm jej wszystkich powieści i twisty, które funduje im w zakończeniu. W opowiadanych przez nią historiach nikt bowiem nie jest do końca niewinny…

„Dylemat” B.A. Paris, która zyskała miano gwiazdy gatunku domestic noir, jest więc niecierpliwie oczekiwaną lekturą.

Tagi: , ,