Sukces trylogii Blanki Lipińskiej wywołał modę na romanse o mafii, a książki podobne do „365 dni” cieszą się coraz większym powodzeniem.

 

Kilka lat temu w księgarniach szukało się książek „podobnych do Greya”. Dziś w centrum szaleństwa znalazła się trylogia erotyczna Blanki Lipińskiej – odważniejsza, jeśli chodzi o „sceny”, ale i budząca większe kontrowersje niż jej amerykańska poprzedniczka. Między innymi ze względu na przemoc opisywaną na stronach książek „365 dni”, „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”.

Medialny szum jednak wcale nie zaszkodził Blance Lipińskiej, która umiejętnie go wykorzystując, została najpoczytniejsza polską autorką poprzedniego roku. Dlatego teraz najbardziej poszukiwane są książki podobne do „365 dni”. Czyli jakie? Przede wszystkim romanse o mafii.

Jeśli więc nie wiecie, „co po 365 dniach”, mamy dla Was 10 propozycji, m.in. polskich autorek takich jak K. N. Haner, K. A. Figaro, Anna Wolf. Choć nie będą to tylko romanse mafijne.

Serce gangstera, Anna Wolf

Powieść reklamowana hasłem „ponad milion odsłon na Wattpadzie”, która jest pierwszym tomem serii romansów o mafii.

Chloe McCoy staje się zabezpieczeniem długów karcianych brata. I własnością gangstera Aleksieja Tarasowa. Dosyć szybko się okazuje, że mafioso ma wobec niej własne plany, które niekoniecznie pokrywają się z tym, co obiecał jej bratu. Zresztą, czy komuś takiemu jak Tarasow można w ogóle ufać? Zwłaszcza gdy niepokorna dziewczyna budzi w nim dawno zapomniane uczucia…

Porwanie, pożądanie, mafia… Znacie to? 😉 „Serce gangstera” z pewnością można postawić na półce: książki podobne do „365 dni”..

Książki podobne do 365 dni - Serce gangstera

Zobacz e-book “Serce gangstera” >>

Złe miejsce, K. N. Haner

Powieść z nowej serii K.N. Haner, która ma już ugruntowaną pozycję wśród autorek literatury erotycznej, m.in. dzięki pikantnemu „Sponsorowi”.

Blaire pozornie ma wszystko, brakuje jej jednak wolności. Całkowicie podporządkowana ojcu żyje w złotej klatce. Szansą na odmianę losu być dla niej wypadek, z którego ratuje ją tajemniczy Phix. Niestety zamiast odzyskać wolność, Blaire zostaje uwięziona po raz kolejny.

Tak jak w trylogii Blanki Lipińskiej w „Złym miejscu” nie brakuje huśtawki emocji, brutalnych scen, a nawet miłosnego trójkąta. Jest to zdecydowanie książka podobna do „365 dni”.

ksiazki podobne do 365 dni - Złe miejsce

Zobacz e-book “Złe miejsce” >>

Zakazany układ, K.N. Haner

Powieść otwierająca „Serię Mafijną” K.N. Haner.

Tym razem popularna autorka oferuje czytelniczkom historię Nicole, która staje się przypadkowym świadkiem mafijnych porachunków. I przez to trafia prosto do domu bossa Marcusa Accardo. Okazuje się, że dziewczyna może przydać mu się do wyeliminowania jego największego wroga. Bohaterów łączy jednak coś więcej niż zemsta… Również więcej niż pożądanie.

ksiazki podobne do 365 dni - Zakazany układ

Zobacz e-book “Zakazany układ” >>

Złączeni honorem, Cora Reilly

Romans erotyczny z serii „Born in Blood Mafia Chronicles”.

Aria Scuderi świat mafii zna od urodzenia, bo należy do jednej z najważniejszych rodzin półświatka w Chicago. Co nie znaczy, że ma ochotę wychodzić za mąż za syna szefa nowojorskiej Cosa Nostry. Nawet gdy jest nim zniewalająco przystojny Luca Vitielli. Dziewczyna pamięta bowiem, że jest on też śmiertelnie niebezpieczny.

książki podobne do 365 dni - Złączeni honorem

Zobacz e-book “Złączeni honorem” >>

Prosty układ, K.A. Figaro

Łucja i Dymitr pochodzą z dwóch różnych światów. Ona właśnie z trudem wchodzi w dorosłe życie po ukończeniu studiów, on ma wszystko dzięki firmie ojca. Dziewczyna jednak zwraca jego uwagę, a Dymitr jest przyzwyczajony dostawać wszystko, czego zapragnie.

„Prosty układ” to pierwszy tom serii erotycznej trylogii z mocno rozbudowaną warstwa obyczajową – dla tych, którzy jednak wolą trochę inne książki niż „365 dni” 😉

książki podobne do 365 dni - Prosty układ

Zobacz e-book “Prosty układ” >>

dziewięć i pół tygodnia, Elizabeth McNeill

Jeśli „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uważacie za klasykę erotyki, to „dziewięć i pół tygodnia” to klasyka klasyki.

Pożądanie, obsesja, sadomasochistyczne fantazje i ekranizacja, w której zagrali Mickey Rourke i Kim Basinger. Przede wszystkim jednak możliwość sprawdzenia, czy powieść kontrowersyjna w latach 70. nadal się taka wydaje.

książki podobne do 365 dni - 9 i pół tygodnia

Zobacz e-book “dziewięć i pół tygodnia” >>

SEX/LOVE, BB Easton

Powieść równie pikantna, co zabawna. Netflix już szykuje ekranizację…

Brook miała bujne życie erotyczne, zanim nie wyszła za mąż. Teraz zaś pozostały jej tylko wspomnienia i pisanie pamiętnika. Gorzej, gdy dostanie go w swoje ręce jej zimny małżonek. A może jednak lepiej?

W tej powieści znajdziecie dużo erotyki i uśmiechu, za to zero dramatów 🙂

książki podobne do 365 dni -Sex/Love

Zobacz e-book “SEX/LOVE” >>

Perwersyjny bogacz, Laurelin Paige

Książka podobna do „365 dni” o tyle, że wpisuje się w nurt „na bogato” 😉 No i jest w niej miłosny trójkąt.

Donovan Kincaid i Weston King to dobrzy przyjaciele i partnerzy w biznesie. Żaden z nich nie lubi przegrywać, dlatego ich gra o „serce” Sabriny będzie zacięta i gorąca.

ksiażki podobne do 365 dni -Perwersyjny bogacz

Zobacz e-book “Perwersyjny bogacz” >>

Raw, Aurora Belle

Romans erotyczny, w którym przemoc i seks przeplatają się z miłością.

Ktoś od dawna śledzi Alexę, ona jednak nie zgłasza sprawy policji. Co więcej, rodzi się w niej niebezpieczna fascynacja nieznajomym mężczyzną…

książki podobne do 365 dni - Raw

Zobacz e-book “Raw” >>

Pięćdziesiąt twarzy Greya, EL James

Powieść EL James kilka lat temu stała się światowym fenomenem wydawniczym. Doczekała też ekranizacji, na której w kinach pojawiły się tłumy. I na kilka lat rozpętała modę na książki podobne do Greya.

Studentka literatury Anastasia Steele w zastępstwie koleżanki przeprowadza wywiad z bajecznie bogatym biznesmanem Christianem Greyem. Gdy niespodziewanie niewinna dziewczyna otrzymuje od niego perwersyjną propozycję, fascynacja mężczyzną każe jej się zgodzić…

ksiazki podobne do 365 dni - 50 twarzy Greya

Zobacz e-book “Pięćdziesiąt twarzy Greya” >>

Tagi: , , ,