W tym roku nasze urodziny trwały cały tydzień! W dniach 6-10 maja mogliście wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania było aż 7 pudeł pełnych niespodzianek.

Odwołaliśmy się do Waszej historycznej wiedzy i zadaliśmy Wam 4 pytania zamknięte dotyczące naszego życia i jedno otwarte, w którym mogliście opisać własne odczucia i spostrzeżenia 🙂 Przy wyborze zwycięzców braliśmy pod uwagę poprawność odpowiedzi zamkniętych oraz Waszą kreatywność przy pytaniu otwartym 😉

Poznajcie prawidłowe odpowiedzi:

  1. Kiedy dokładnie nastąpił Wielki Dzień? Przypomnij sobie dokładną datę startu Publio.pl.

Prawidłowa odpowiedź to 9 maja 2012 🙂 

  1. Lubimy dzielić się z Wami naszym życiem offline, może więc pamiętasz, ile osób liczy nasz zespół?

Prawidłowa odpowiedź to 13 🙂 

  1. Ile e-booków Wydawnictwa Agora posiadamy obecnie w swojej ofercie?

Prawidłowa odpowiedź to między 590 a 610.

  1. Nie ma takiego problemu, którego nie postaramy się rozwiązać. A do kogo kierujecie swoje prośby o pomoc?

Prawidłowa odpowiedź to Zbyszek 🙂 

Gorąco dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie! Wasze odpowiedzi schwytały nas za serca 🙂 Poniżej publikujemy listę zwycięzców razem z ich odpowiedziami na pytanie otwarte:

Anna:

Była to promocja godzinowa tj. co godzinę inny e-book był w dużej promocji, przy czym były to w większości tytuły interesujące (przynajmniej w moim odczuciu), i które rzadko bywały wcześniej przeceniane (a na pewno nie o taką kwotę). Dodatkowo od samego początku jasno było widać, które tytuły będą objęte rabatem oraz (chyba najważniejsze) przyporządkowanie jednej godzinie tylko jednej pozycji rozciągało przyjemność uzupełniania biblioteczki niskim kosztem i świetnymi tytułami na calutki dzień 🙂

Natalia:

Jak to jest z książkami w dzisiejszych realiach…

papierowa: 40 zł za jedną

e-book: 30 zł za jedną

w promocjach Publio.pl: grosze za połacie cudowności wydawniczych ❤

Mój faworyt to akcje typu “Pyrkon z Rebisem”, bo w standardowym świecie kupiłabym jedną książkę i zabrakłoby mi na świeży chleb. A tak kupiłam dwie i nawet zostało na kawałek szynki! 😉 Dzięki za śniadania z książkami.

Rafał:

Wakacyjna Lista Osobista w dźwiękowej odsłonie – lubię audiobooki, zwłaszcza w formie słuchowiska. Uważam, że niesłusznie nazywane są książkami dla leniwych.

Adam:

Najlepsze są promocje, gdzie oferowane są całe serie w dobrej cenie. Jeżeli trafi się jakaś interesująca, od razu można uzupełnić biblioteczkę i “wylogować się” ze świata na chwilę. Albo dwie. 🙂

Anna:

Tłusty luty. Uwielbiam grube tomiska, bo dłużej jestem razem z bohaterami. Czuję się nieswojo, gdy muszę się z nimi rozstać. Na szczęście zawsze można wrócić.

Dorota:

Książki w pakietach (dla kogoś kto oglądanie maratonów seriali na Netflix chce zastosować na czytanie “hurtem” nieznanych mu serii – rozwiązanie idealne) i nadal mam coś w sobie z dziecka i lubię kalendarze adwentowe. Te z ebookami lepsze od czekoladek (w sumie dobrze się uzupełniają:) ). Bardzo też spodobała mi się dzisiejsza promocja urodzinowa, w której bardzo mocno jest przeceniony cykl o Szackim, po cichu liczę, że może i Metro Głuchowskiego będzie wśród kolejnych niespodzianek.

Małgorzata:

Lubię akcje typu “ulubiona postać”, “książka, do której wracam”, “z kim zjadłbyś kolację”, bo wtedy jest dodatkowa szansa na poznanie nowych pozycji, autorów, bohaterów. Przyznaję jednak, że najbardziej lubię promocje wydawnictw. Mam swoje ulubione, bo często czytam ich autorów i wtedy najczęściej wybieram sobie coś. Ponadto promocja typu “wydaj 39,99 a 20 wróci do ciebie”. Kupuję bardzo dużo książek i zwracam uwagę na cenę :).

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Wyślemy wiadomość na adresy e-mail podane nam podczas wypełniania formularza konkursowego.

Regulamin konkursu >>

 

Tagi: ,