Ebook

Bycie w śmierci

Athanatopia

Wydawca:
Format:
EPUB + MOBI (w wersji papierowej 320 stron)
29,90 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Bycie w śmierci - Opis

Trzymająca w napięciu opowieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld” oraz „World War Z”. O czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek

„Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość” – Michał R. Wiśniewski, autor powieści „Jetlag” i „God Hates Poland”

„Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam!” – Krzysztof Korsarz Biliński, „Misterium Grozy”

„Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!” – Andrzej Wardziak, pisarz, autor „Infekcji”

O Autorze:
Mikołaj Marcela – specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek „Monstruarium nowoczesne” oraz „Niemartwi, ciała wasze jak chleb”, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

Bycie w śmierci - Informacje szczegółowe

Miejsce i rok wydania:
Bielsko-Biała 2017
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Rok pierwszej publikacji książkowej:
2017
ISBN:
978-83-810-3003-8
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 1,49 MB / mobi 2,71 MB

Bycie w śmierci - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Infekcja: GenesisInfekcja: Genesis

Andrzej Wardziak

Nie znamy dnia ani godziny. Gdy w piekle zabraknie miejsca, zmarli wyjdą na ziemię, a zombie-apokalipsa zacznie się w Warszawie...

Nie znamy dnia ani godziny. Gdy w piekle zabraknie miejsca, zmarli wyjdą na ziemię, a zombie-apokalipsa zacznie się w Warszawie...

Ebook

Z jak ZachariaszZ jak Zachariasz

Robert C. O'Brien

Atomowa zagłada świata. Kataklizm przetrwała tylko Ann. Wkrótce jednak przekona się, że są rzeczy gorsze od bycia ostatnim człowiekiem na Ziemi… Powieść równie szokująca jak „Władca much” W. Goldinga.

Z jak Zachariasz Robert C. O'Brien Wydawca: Ya! MOBI + EPUB

Atomowa zagłada świata. Kataklizm przetrwała tylko Ann. Wkrótce jednak przekona się, że są rzeczy gorsze od bycia ostatnim człowiekiem na Ziemi… Powieść równie szokująca jak „Władca much” W. Goldinga.

Ebook

PandemiaPandemia

Jana Wagner

Upiorny świat wyniszczony zarazą. Dokąd mają uciekać ci, którzy pozostali przy życiu? Do czego będą się musieli posunąć, by przetrwać, i jak wiele poświęcić dla tych, których kochają najbardziej?

Pandemia Jana Wagner Wydawca: Zysk i S-ka MOBI + EPUB

Upiorny świat wyniszczony zarazą. Dokąd mają uciekać ci, którzy pozostali przy życiu? Do czego będą się musieli posunąć, by przetrwać, i jak wiele poświęcić dla tych, których kochają najbardziej?

Ebook

Łowca z lasuŁowca z lasu

Andriej Lewicki

XXI wiek. Ziemia powstała przeciwko człowiekowi, aby go zniszczyć. Wejdź do Survarium i zmierz się z krwiożerczą Matką Naturą...

XXI wiek. Ziemia powstała przeciwko człowiekowi, aby go zniszczyć. Wejdź do Survarium i zmierz się z krwiożerczą Matką Naturą...

Ebook

Szczury Wrocławia. Część 1Szczury Wrocławia. Część 1

Robert J. Szmidt

Pełnokrwista polska apokalipsa zombie. Wrocław, sierpień 1963. W mieście szaleje czarna ospa. Milicjanci pilnujący izolatorium są świadkami coraz bardziej niepokojących incydentów…

Pełnokrwista polska apokalipsa zombie. Wrocław, sierpień 1963. W mieście szaleje czarna ospa. Milicjanci pilnujący izolatorium są świadkami coraz bardziej niepokojących incydentów…

Ebook

Dying LightDying Light

Raymond Benson

Kilka tygodni przed Igrzyskami Lekkoatletycznymi w Harranie pojawiają się dziwne przypadki zachorowań. Nagle znikają sąsiedzi, spokojny dotąd ojciec morduje rodzinę, żebrak zachowuje się jak bestia...

Kilka tygodni przed Igrzyskami Lekkoatletycznymi w Harranie pojawiają się dziwne przypadki zachorowań. Nagle znikają sąsiedzi, spokojny dotąd ojciec morduje rodzinę, żebrak zachowuje się jak bestia...

Ebook

Po moim trupiePo moim trupie

Magdalena Owczarek

Wyobraź sobie, że pewnego dnia budzisz się w innym świecie – w świecie, w którym każdy z sąsiadów jest potencjalnym zabójcą, a wyprawa do sklepu spożywczego to slalom między żywymi trupami.

Wyobraź sobie, że pewnego dnia budzisz się w innym świecie – w świecie, w którym każdy z sąsiadów jest potencjalnym zabójcą, a wyprawa do sklepu spożywczego to slalom między żywymi trupami.

Ebook

S.Q.U.A.T. Część 1S.Q.U.A.T. Część 1

Konrad Kuśmirak

Polska B, Białe Miasto, Squat Centrum, a w nim największy wróg: drugi człowiek. Kamyk, jeden z ostatnich wolnych twardzieli, nie wierzy jednak w istnienie dziwnych przybyszów ani w polowania na ludzi…

Polska B, Białe Miasto, Squat Centrum, a w nim największy wróg: drugi człowiek. Kamyk, jeden z ostatnich wolnych twardzieli, nie wierzy jednak w istnienie dziwnych przybyszów ani w polowania na ludzi…

Ebook

Zombie.pl. Część 1Zombie.pl. Część 1

Robert Cichowlas

Polskie zombie w natarciu! Karol miał wszystko. Pieniądze, piękną żonę, wspaniałego synka. Właśnie otworzył restaurację w Gdańsku i przypieczętował sukces. Ale następny ranek przyniósł nie tylko kaca.

Polskie zombie w natarciu! Karol miał wszystko. Pieniądze, piękną żonę, wspaniałego synka. Właśnie otworzył restaurację w Gdańsku i przypieczętował sukces. Ale następny ranek przyniósł nie tylko kaca.

Ebook

TransmisjaTransmisja

Marcin Strzyżewski

Na Stany Zjednoczone spadły dziesiątki pocisków z głowicami atomowymi. Wszystkie metropolie zmieniły się w gruzy, a na ruinach cywilizacji zaczęło wyrastać nowe, dzikie i bezwzględne pokolenie ludzi.

Na Stany Zjednoczone spadły dziesiątki pocisków z głowicami atomowymi. Wszystkie metropolie zmieniły się w gruzy, a na ruinach cywilizacji zaczęło wyrastać nowe, dzikie i bezwzględne pokolenie ludzi.

Ebook

NiemartwiNiemartwi

Mikołaj Marcela

Inteligentna i mroczna powieść. Sprawi, że dźwięk policyjnych syren i krzyki tłumu staną się dla nas zapowiedzią apokalipsy.

Niemartwi Mikołaj Marcela Wydawca: Pascal MOBI + EPUB

Inteligentna i mroczna powieść. Sprawi, że dźwięk policyjnych syren i krzyki tłumu staną się dla nas zapowiedzią apokalipsy.

Ebook

Best Seler i tajemnica rodu KokosówBest Seler i tajemnica rodu Kokosów

Mikołaj Marcela

Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.

Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.

Ebook

Best Seler i zagadka znikających...Best Seler i zagadka znikających warzyw

Mikołaj Marcela

Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Głowa do góry, odwagi – jesteśmy z Tobą!

Best Seler i zagadka znikających warzyw Mikołaj Marcela Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 192 strony)

Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Głowa do góry, odwagi – jesteśmy z Tobą!

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.