Ebook

Diabelska gra

Wydawca:
Format:
EPUB + MOBI (w wersji papierowej 250 stron)
25,00 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Diabelska gra - Opis

Im większe zło, tym bardziej niebezpieczna gra... Kolejna znakomita powieść kryminalna autorki bestsellerowego „Niemego krzyku”.

W brutalnym ataku zostaje okaleczony gwałciciel. Detektyw Kim Stone i jej zespół muszą szybko rozwiązać sprawę. Jednak mściciel dokonuje kolejnych zabójstw. Wkrótce staje się jasne, że nie chodzi mu tylko o zemstę.
Śledztwo nabiera tempa. Kim znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie – staje się celem niebezpiecznego przestępcy, który prowadzi własny, przerażający eksperyment.
W starciu z socjopatą, który zna wszystkie jej słabości, detektyw Stone na każdym kroku ociera się o śmierć. Liczba ofiar rośnie. Kim będzie musiała podjąć działania radykalniejsze niż kiedykolwiek, aby powstrzymać zabójcę. Okazuje się bowiem, że sprawa ma charakter osobisty...
Angela Marsons, wschodząca gwiazda brytyjskiej literatury kryminalnej, prezentuje kolejną swoją powieść. „Diabelska gra” to gratka dla fanów Rachel Abbott, Val McDermid i Marka Billinghama.

Diabelska gra - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Marta Komorowska (tłumacz)
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2016
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
Evil Games
Język oryginalny publikacji:
angielski
Rok pierwszej publikacji książkowej:
2016
ISBN:
978-83-805-3148-2
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 0,97 MB / mobi 2,65 MB

Diabelska gra - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Ofiara bez twarzyOfiara bez twarzy

Stefan Ahnhem

Seryjny zabójca wyrównuje rachunki krzywd sprzed lat. Pierwsza jego ofiara to uczeń ze znienawidzonej klasy. Kto będzie następny? Czy Fabian Risk w porę rozwiąże tę kryminalna zagadkę?

Seryjny zabójca wyrównuje rachunki krzywd sprzed lat. Pierwsza jego ofiara to uczeń ze znienawidzonej klasy. Kto będzie następny? Czy Fabian Risk w porę rozwiąże tę kryminalna zagadkę?

Ebook

Poza sezonemPoza sezonem

Jørn Lier Horst

Komisarz WISTING widział niejedną groteskową śmierć, ale desperacja zabójcy szalejącego w Stavern nawet dla niego jest zaskoczeniem… Kolejna świetna powieść norweskiego mistrza kryminału.

Komisarz WISTING widział niejedną groteskową śmierć, ale desperacja zabójcy szalejącego w Stavern nawet dla niego jest zaskoczeniem… Kolejna świetna powieść norweskiego mistrza kryminału.

Ebook

WagaWaga

Bartłomiej Basiura

W Krakowie znaleziono ciała trzech mężczyzn. Pozornie sprawa jest prosta: tragiczny finał kibolskich porachunków. W toku śledztwa ujawnia się jednak związek tej zbrodni z potwornym aktem okrucieństwa.

Waga Bartłomiej Basiura Wydawca: Videograf MOBI + EPUB

W Krakowie znaleziono ciała trzech mężczyzn. Pozornie sprawa jest prosta: tragiczny finał kibolskich porachunków. W toku śledztwa ujawnia się jednak związek tej zbrodni z potwornym aktem okrucieństwa.

Ebook

Sezon niewinnychSezon niewinnych

Samuel Bjørk

Na norweskiej prowincji znaleziono powieszone na skakance ciało sześciolatki. Dziewczynka ma na sobie ubranie lalki, a na szyi plakietkę linii lotniczych z napisem „Podróżuję sama”. Detektyw Holger Munch ze swoją najskuteczniejszą podwładną Mią Krüger rozpoczyna śledztwo...

Na norweskiej prowincji znaleziono powieszone na skakance ciało sześciolatki. Dziewczynka ma na sobie ubranie lalki, a na szyi plakietkę linii lotniczych z napisem „Podróżuję sama”. Detektyw Holger Munch ze swoją najskuteczniejszą podwładną Mią Krüger rozpoczyna śledztwo...

Ebook

KamieniarzKamieniarz

Camilla Läckberg

Jeden z największych bestsellerów z „Sagi Kryminalnej” Camilli Läckberg. Powieść, która sprzedała się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy! Skąd w morzu wzięło się ciało małej dziewczynki? Czy był to nieszczęśliwy wypadek czy zabójstwo? Patrik Hedström ma przed sobą wyjątkowo trudną zagadkę do wyjaśnienia...

Jeden z największych bestsellerów z „Sagi Kryminalnej” Camilli Läckberg. Powieść, która sprzedała się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy! Skąd w morzu wzięło się ciało małej dziewczynki? Czy był to nieszczęśliwy wypadek czy zabójstwo? Patrik Hedström ma przed sobą wyjątkowo trudną zagadkę do wyjaśnienia...

Ebook

ZaginioneZaginione

Lone Theils

Dziennikarka Nora Sand na tropie seryjnego mordercy. Powieść oparta na prawdziwej historii amerykańskiego zabójcy, który prześladował swoje ofiary i robił im zdjęcia tuż przed zabiciem. Bardzo udany debiut w klimacie najlepszych duńskich i brytyjskich kryminałów.

Zaginione Lone Theils Seria: „Mroczna Seria” Wydawca: W.A.B. MOBI + EPUB

Dziennikarka Nora Sand na tropie seryjnego mordercy. Powieść oparta na prawdziwej historii amerykańskiego zabójcy, który prześladował swoje ofiary i robił im zdjęcia tuż przed zabiciem. Bardzo udany debiut w klimacie najlepszych duńskich i brytyjskich kryminałów.

Ebook

Ciemniejsze nieboCiemniejsze niebo

Ruben Eliassen

Zagadkowe, symboliczne morderstwa w rajskiej scenerii. Pierwsza część bestsellerowej serii „The Canary Island”, która jest wspólnym dziełem dwójki autorów – Mari Jungstedt, wymienianej obok Camilli Läckberg i Stiega Larssona w gronie najwybitniejszych przedstawicieli skandynawskiego kryminału, oraz Rubena Eliassena – laureata nagrody National Book Awards.

Ciemniejsze niebo Ruben Eliassen Wydawca: Bellona MOBI + EPUB (w wersji papierowej 464 strony)

Zagadkowe, symboliczne morderstwa w rajskiej scenerii. Pierwsza część bestsellerowej serii „The Canary Island”, która jest wspólnym dziełem dwójki autorów – Mari Jungstedt, wymienianej obok Camilli Läckberg i Stiega Larssona w gronie najwybitniejszych przedstawicieli skandynawskiego kryminału, oraz Rubena Eliassena – laureata nagrody National Book Awards.

Ebook

Trzeci stopieńTrzeci stopień

Liselotte Roll

Psychologiczna powieść kryminalna o zemście w imię miłości. Gdy w domku na działce w śródmieściu Sztokholmu znalezione zostają zwłoki okaleczonego mężczyzny, sprawa trafia na biurko inspektora policji kryminalnej Magnusa Kalo. Trop prowadzi daleko w przeszłość, do ESMA – ośrodka tortur junty wojskowej w Argentynie – ale również na północne, willowe przedmieścia Sztokholmu…

Psychologiczna powieść kryminalna o zemście w imię miłości. Gdy w domku na działce w śródmieściu Sztokholmu znalezione zostają zwłoki okaleczonego mężczyzny, sprawa trafia na biurko inspektora policji kryminalnej Magnusa Kalo. Trop prowadzi daleko w przeszłość, do ESMA – ośrodka tortur junty wojskowej w Argentynie – ale również na północne, willowe przedmieścia Sztokholmu…

Ebook

Nocny stalkerNocny stalker

Robert Bryndza

Jeśli on cię obserwuje, jesteś już martwy… Erica Foster kontra perfidny seryjny morderca, który każdy swój krok ma perfekcyjne zaplanowany. Kto zwycięży w tej mrożącej krew rozgrywce? Ile ofiar jeszcze padnie łupem okrutnego psychopaty? Kryminał autora bestsellerowej „Dziewczyny w lodzie”.

Jeśli on cię obserwuje, jesteś już martwy… Erica Foster kontra perfidny seryjny morderca, który każdy swój krok ma perfekcyjne zaplanowany. Kto zwycięży w tej mrożącej krew rozgrywce? Ile ofiar jeszcze padnie łupem okrutnego psychopaty? Kryminał autora bestsellerowej „Dziewczyny w lodzie”.

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.