Dziewczyna, którą znałaś

Autor:
Wydawca:
Format:
EPUB + MOBI (w wersji papierowej 368 stron)
22,40 zł 31,99 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Dziewczyna, którą znałaś - Opis

Należała do niego. Była idealna. Aż nagle zniknęła… „The Observer” nazwał oszałamiający debiut Nicoli Rayner „powieścią doskonałą, z zakończeniem, które zapiera dech w piersiach”. Jeden z najlepszych zagranicznych thrillerów 2019 roku.

„Nowa «Dziewczyna z pociągu»” – „The Observer”

„Absolutnie genialna książka” – Lauren North, autorka bestsellera „Zdrada doskonała”

„Zachwycający debiut” – Emma Curtis, autorka bestsellera „The Night You Left”

Zatrważająca opowieść o zaginięciu młodej dziewczyny.
Nazywają ich „zauważaczami". Tych, którzy mówią, że ją widzieli. Jest ich więcej, niż można by sobie wyobrazić. Któregoś dnia Alice wpada na dziewczynę, która do złudzenia przypomina jej znajomą z przeszłości. Ruth była nieziemsko piękna – kochali się w niej wszyscy chłopcy na uniwersytecie. Ale to przecież niemożliwe, żeby ją spotkała. Ona utonęła 15 lat temu…

Dziewczyna, którą znałaś - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Agnieszka Walulik (tłumacz)
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2020
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
The Girl Before You
Język oryginalny publikacji:
angielski
Rok pierwszej publikacji książkowej:
2019
ISBN:
978-83-280-7937-3
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 3,48 MB / mobi 7,68 MB

Dziewczyna, którą znałaś - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Dzień czwartyDzień czwarty

Sarah Lotz

Apokaliptyczny thriller, który każdemu zmrozi krew w żyłach. To miała być odskocznia od codziennych obowiązków, ale rejs na luksusowym statku wycieczkowym zamienia się w koszmar. Odcięci od świata pasażerowie giną jeden po drugim. Czy tych paru niezagarniętych jeszcze przez śmierć uratuje tajemnicza kobieta o nadprzyrodzonych umiejętnościach?

Dzień czwarty Sarah Lotz Wydawca: Wydawnictwo Akurat MOBI + EPUB (w wersji papierowej 416 stron)

Apokaliptyczny thriller, który każdemu zmrozi krew w żyłach. To miała być odskocznia od codziennych obowiązków, ale rejs na luksusowym statku wycieczkowym zamienia się w koszmar. Odcięci od świata pasażerowie giną jeden po drugim. Czy tych paru niezagarniętych jeszcze przez śmierć uratuje tajemnicza kobieta o nadprzyrodzonych umiejętnościach?

Ebook

PrezentPrezent

Louise Jensen

Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać… „Absolutnie UWIELBIAM pisarstwo Louise Jensen... «Prezent» jest po brzegi wypełniony zaskakującymi zwrotami akcji... Znakomity thriller!” – Damp Pebbles

Prezent Louise Jensen Wydawca: Burda Książki MOBI + EPUB (w wersji papierowej 400 stron)

Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać… „Absolutnie UWIELBIAM pisarstwo Louise Jensen... «Prezent» jest po brzegi wypełniony zaskakującymi zwrotami akcji... Znakomity thriller!” – Damp Pebbles

Ebook

Słodkie kłamstwaSłodkie kłamstwa

Caz Frear

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów Erin Kelly i Belindy Bauer. „Oryginalnie opowiedziana, niezwykle frapująca historia zabójstwa, którą przeczytacie w jedną noc” – Fiona Cummins, autorka „Rattle”

Słodkie kłamstwa Caz Frear Wydawca: Czarna Owca MOBI + EPUB (w wersji papierowej 416 stron)

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów Erin Kelly i Belindy Bauer. „Oryginalnie opowiedziana, niezwykle frapująca historia zabójstwa, którą przeczytacie w jedną noc” – Fiona Cummins, autorka „Rattle”

Ebook

Niechciany gośćNiechciany gość

Shari Lapena

Thriller, napisany przez autorkę bestsellerów „Para zza ściany” i „Nieznajoma w domu”. W odciętym od świata luksusowym hotelu coś lub ktoś uśmierca jego mieszkańców, zabijając ich w kolejności, której reguł nikt nie jest w stanie odgadnąć. Przerażonym ludziom pozostaje czekać na śmierć lub na cudowne wybawienie, które wydaje się bardzo odległe…

Niechciany gość Shari Lapena Wydawca: Zysk i S-ka MOBI + EPUB (w wersji papierowej 320 stron)

Thriller, napisany przez autorkę bestsellerów „Para zza ściany” i „Nieznajoma w domu”. W odciętym od świata luksusowym hotelu coś lub ktoś uśmierca jego mieszkańców, zabijając ich w kolejności, której reguł nikt nie jest w stanie odgadnąć. Przerażonym ludziom pozostaje czekać na śmierć lub na cudowne wybawienie, które wydaje się bardzo odległe…

Ebook

Wciąż cię widzęWciąż cię widzę

Daniel Waters

Przerażające odkrycie i śmiertelne niebezpieczeństwo w powieści, która nie jednemu czytelnikowi spędzi sen z powiek. Jeśli jesteś fanem mrocznych klimatów i lubisz literaturę, która wywołuje dreszcz grozy, to lektura dla Ciebie! Na podstawie książki Daniela Watersa powstał film z kreacjami aktorskimi Belli Thorne i Richarda Harmona.

Wciąż cię widzę Daniel Waters Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 304 strony)

Przerażające odkrycie i śmiertelne niebezpieczeństwo w powieści, która nie jednemu czytelnikowi spędzi sen z powiek. Jeśli jesteś fanem mrocznych klimatów i lubisz literaturę, która wywołuje dreszcz grozy, to lektura dla Ciebie! Na podstawie książki Daniela Watersa powstał film z kreacjami aktorskimi Belli Thorne i Richarda Harmona.

Ebook

SzeptaczSzeptacz

Alex North

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem… „Na początku jest dziwnie, potem strasznie, następnie przerażająco, a na końcu… No cóż, drogi Czytelniku, podejmujesz wyzwanie na własne ryzyko” – A.J. Finn, autor „Kobiety w oknie”

Szeptacz Alex North Wydawca: Muza MOBI + EPUB (w wersji papierowej 480 stron)

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem… „Na początku jest dziwnie, potem strasznie, następnie przerażająco, a na końcu… No cóż, drogi Czytelniku, podejmujesz wyzwanie na własne ryzyko” – A.J. Finn, autor „Kobiety w oknie”

Ebook

Dopadnę cięDopadnę cię

Brenda Novak

Dlaczego ktoś chciałby zabić dwoje niewinnych nastolatków? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Komu można zaufać, a przed kim trzeba się strzec?

Dlaczego ktoś chciałby zabić dwoje niewinnych nastolatków? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Komu można zaufać, a przed kim trzeba się strzec?

Ebook

AniołAnioł

Carla Neggers

Keira Sullivan, ilustratorka i etnografka, wyrusza w podróż do Irlandii śladami tajemniczej legendy o celtyckim kamiennym aniele. Co odnajdzie na miejscu?

Keira Sullivan, ilustratorka i etnografka, wyrusza w podróż do Irlandii śladami tajemniczej legendy o celtyckim kamiennym aniele. Co odnajdzie na miejscu?

Ebook

Marzenia i koszmaryMarzenia i koszmary

Stephen King

Wybór 25 znakomitych opowiadań mistrza grozy, uzupełniony osobistym komentarzem autora, w którym wyjaśnia on źródła swoich twórczych inspiracji. Stephen King w najwyższej pisarskiej formie!

Wybór 25 znakomitych opowiadań mistrza grozy, uzupełniony osobistym komentarzem autora, w którym wyjaśnia on źródła swoich twórczych inspiracji. Stephen King w najwyższej pisarskiej formie!

Ebook

Złowrogie szóstkiZłowrogie szóstki

Kate White

Tajemnicze zbrodnie, niebezpieczne śledztwo i rozliczenie z duchami przeszłości… Bestsellerowy tytuł w rankingu „New York Timesa”!

Tajemnicze zbrodnie, niebezpieczne śledztwo i rozliczenie z duchami przeszłości… Bestsellerowy tytuł w rankingu „New York Timesa”!

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.