Typ publikacji

Polecamy

  • Nowości

Wydawca

Cena

Format

Wyniki wyszukiwania: (18)

Widok:
Na stronie:
Typ publikacji:
Polecamy:
Kategorie:
Ebook

Dziedzictwo Kopernika. Księga 1Dziedzictwo Kopernika. Księga 1

Tony Abbott

Pierwsza powieść z czteroczęściowej serii przygodowej o przyjaciołach, którzy wyruszają w podróż pełną niebezpieczeństw i wyjątkowo trudnych zagadek. Wyde, Darell, Lily i Becca, aby ocalić świat, będą musieli wygrać wyścig z czasem i odnaleźć tytułowe Dziedzictwo oraz jego 12 tajemniczych artefaktów.

Dziedzictwo Kopernika. Księga 1

Zakazany kamień

Tony Abbott Wydawca: HarperCollins Polska MOBI + EPUB (w wersji papierowej 352 strony)

Pierwsza powieść z czteroczęściowej serii przygodowej o przyjaciołach, którzy wyruszają w podróż pełną niebezpieczeństw i wyjątkowo trudnych zagadek. Wyde, Darell, Lily i Becca, aby ocalić świat, będą musieli wygrać wyścig z czasem i odnaleźć tytułowe Dziedzictwo oraz jego 12 tajemniczych artefaktów.

Ebook

Amelia i Kuba: Mi się podobaAmelia i Kuba: Mi się podoba

Rafał Kosik

Kolejna odsłona przygód pewnego „zakręconego” rodzeństwa. Jedenastolatkowie Amelia i Kuba oraz ich brat Albert i siostra Mi zostaną zamieszani w komedię pomyłek na balu przebierańców i odwiedzą schronisko dla zwierząt, gdzie podejmą brawurową akcję uratowania psa Zydla. Rafał Kosik wzrusza jak nigdy i bawi jak zawsze!

Amelia i Kuba: Mi się podoba Rafał Kosik Wydawca: Powergraph MOBI + EPUB (w wersji papierowej 256 stron)

Kolejna odsłona przygód pewnego „zakręconego” rodzeństwa. Jedenastolatkowie Amelia i Kuba oraz ich brat Albert i siostra Mi zostaną zamieszani w komedię pomyłek na balu przebierańców i odwiedzą schronisko dla zwierząt, gdzie podejmą brawurową akcję uratowania psa Zydla. Rafał Kosik wzrusza jak nigdy i bawi jak zawsze!

Ebook

Chłopiec z ostatniej ławkiChłopiec z ostatniej ławki

Onjali Q. Raúf

Pełne serca i humoru spojrzenie dziecka na kryzys uchodźczy, ukazujące niezwykłą wartość przyjaźni i bezinteresowności w świecie, który nie zawsze wydaje się mieć sens. Wartościowa opowieść o tym co w życiu ważne. Idealna pozycja dla dzieci w wieku od 9–12 lat.

Pełne serca i humoru spojrzenie dziecka na kryzys uchodźczy, ukazujące niezwykłą wartość przyjaźni i bezinteresowności w świecie, który nie zawsze wydaje się mieć sens. Wartościowa opowieść o tym co w życiu ważne. Idealna pozycja dla dzieci w wieku od 9–12 lat.

Ebook

I ty możesz zmienić światI ty możesz zmienić świat

Karolina Grabarczyk

Historie niezwykłe. Dzięki nim młodzi czytelnicy mogą poczuć, jak wielką dysponują mocą i nabrać odwagi, by ulepszać codzienność, walczyć o sprawiedliwość, inspirować do działania, po prostu… ratować świat!

Historie niezwykłe. Dzięki nim młodzi czytelnicy mogą poczuć, jak wielką dysponują mocą i nabrać odwagi, by ulepszać codzienność, walczyć o sprawiedliwość, inspirować do działania, po prostu… ratować świat!

Ebook

Wiewiórka Julia i magiczny orzeszekWiewiórka Julia i magiczny orzeszek

Emma Kiworkowa

Dwójka sąsiadów – sześcioletnia Zosia i siedmioletni Franio mają niezwykłą przyjaciółkę – rudą jak marchewka wiewiórkę Julię, obdarzoną magicznymi mocami. Wystarczy zastukać trzy razy specjalnym orzeszkiem, a Julia w te pędy pojawia się w pokoju dziewczynki. Właśnie wtedy zaczynają się pasjonujące przygody…

Dwójka sąsiadów – sześcioletnia Zosia i siedmioletni Franio mają niezwykłą przyjaciółkę – rudą jak marchewka wiewiórkę Julię, obdarzoną magicznymi mocami. Wystarczy zastukać trzy razy specjalnym orzeszkiem, a Julia w te pędy pojawia się w pokoju dziewczynki. Właśnie wtedy zaczynają się pasjonujące przygody…

Ebook

Bezdomny, smutny PuszekBezdomny, smutny Puszek

Holly Webb

Pola wraz ze swoim ukochanym psem dokonuje niesamowitego odkrycia. To bezbronne kociaczki, które bardzo potrzebują pomocy. Dziewczynka zabiera je do domu, ale nadchodzi dzień, gdy będzie musiała się z nimi rozstać. Czy uda jej się przekonać rodzinę, aby zatrzymali choć Puszka?

Bezdomny, smutny Puszek Holly Webb Seria: „Zaopiekuj się Mną” Wydawca: Zielona Sowa MOBI + EPUB (w wersji papierowej 128 stron)

Pola wraz ze swoim ukochanym psem dokonuje niesamowitego odkrycia. To bezbronne kociaczki, które bardzo potrzebują pomocy. Dziewczynka zabiera je do domu, ale nadchodzi dzień, gdy będzie musiała się z nimi rozstać. Czy uda jej się przekonać rodzinę, aby zatrzymali choć Puszka?

Ebook

TheDadLab. Domowe laboratoriumTheDadLab. Domowe laboratorium

Sergei Urban

Urozmaicony wybór doświadczeń wprowadzających dzieci w świat nauki, technologii, inżynierii i matematyki. Najlepsze zabawy z nauką i sztuką z TheDadLab! Kolorowe zdjęcia i instrukcje krok po kroku. Ciekawostki, inspiracje, krótkie objaśnienia zjawisk. Efekt końcowy – zachwyt w oczach małych odkrywców!

Urozmaicony wybór doświadczeń wprowadzających dzieci w świat nauki, technologii, inżynierii i matematyki. Najlepsze zabawy z nauką i sztuką z TheDadLab! Kolorowe zdjęcia i instrukcje krok po kroku. Ciekawostki, inspiracje, krótkie objaśnienia zjawisk. Efekt końcowy – zachwyt w oczach małych odkrywców!

Ebook

Kłopoty z PerfectKłopoty z Perfect

Helena Duggan

Kontynuacja „Miasteczka Prefect”. Kolejna niesamowita przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę. Powieść idealna dla fanów Roalda Dahla, Neila Gaimana i Tima Burtona.

Kłopoty z Perfect Helena Duggan Wydawca: Zielona Sowa MOBI + EPUB (w wersji papierowej 384 strony)

Kontynuacja „Miasteczka Prefect”. Kolejna niesamowita przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę. Powieść idealna dla fanów Roalda Dahla, Neila Gaimana i Tima Burtona.

Ebook

Samotny, niekochany PromykSamotny, niekochany Promyk

Holly Webb

Kolejna opowieść z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się Mną”! Tytuł dla wszystkich wielbicielek i wielbicieli czworonożnych przyjaciół.

Samotny, niekochany Promyk Holly Webb Seria: „Zaopiekuj się Mną” Wydawca: Zielona Sowa MOBI + EPUB (w wersji papierowej 128 stron)

Kolejna opowieść z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się Mną”! Tytuł dla wszystkich wielbicielek i wielbicieli czworonożnych przyjaciół.

Ebook

ZOOZOO

Jarosław Mikołajewski

Hołd Jarosława Mikołajewskiego dla mistrza Jana Brzechwy. Wspaniała publikacja dla najmłodszych dzieci, a dla rodziców świetna okazja, by przeżyć ze swoimi pociechami niezapomniane i wartościowe chwile.

ZOO Jarosław Mikołajewski Wydawca: Agora SA PDF (w wersji papierowej 48 stron)

Hołd Jarosława Mikołajewskiego dla mistrza Jana Brzechwy. Wspaniała publikacja dla najmłodszych dzieci, a dla rodziców świetna okazja, by przeżyć ze swoimi pociechami niezapomniane i wartościowe chwile.

Ebook

Powrót Smoka KresuPowrót Smoka Kresu

Nicolas Digard

Pierwszy tom bestsellerowej serii „Frigiel i Fluffy”, której akcja toczy się w kultowym uniwersum. Książka, w której młodzi czytelnicy odkryją ekscytujący świat przygód, fantastyki i Minecrafta.

Pierwszy tom bestsellerowej serii „Frigiel i Fluffy”, której akcja toczy się w kultowym uniwersum. Książka, w której młodzi czytelnicy odkryją ekscytujący świat przygód, fantastyki i Minecrafta.