Typ publikacji
Kategorie
  • Powieść, opowiadanie
  • Kryminalna
Wydawca
Cena
Serie
Format
Oferta Publio.pl w kategorii Powieść, opowiadanie - Kryminalna obejmuje 991 ebooków. Nasze bestsellery, najchętniej kupowane ebooki to: Umarli tańczą (Piotr Głuchowski), Gdy mrok zapada (Jørn Lier Horst), Korzeniec (Zbigniew Białas), Ekspozycja (Remigiusz Mróz), Zły (Leopold Tyrmand).
Najnowsze tytuły w kategorii Powieść, opowiadanie - Kryminalna to: Gdy mrok zapada (Jørn Lier Horst), Wróg bez twarzy (Lee Child), Prawie martwy (Åke Edwardson), Kwartet kryminalny (Patryk Bochniak), Pójdź na sąd boży (Mariusz Ziomecki).
W tej kategorii najbardziej popularne ebooki w promocyjnych cenach to: Gdy mrok zapada (Jørn Lier Horst), Ekspozycja (Remigiusz Mróz), Przewieszenie (Remigiusz Mróz), Ślepy trop (Jørn Lier Horst), Trawers (Remigiusz Mróz).
Dla części ebooków przygotowaliśmy darmowy fragment lub plik do pobrania w wygodnym formacie (epub, mobi, pdf).

Kryminalna

Widok:
Na stronie:
Typ publikacji:
Ebook

(Nie)Boszczyk mąż(Nie)Boszczyk mąż

Joanna Chmielewska

Czy bohaterce uda się zabić męża i w jaki sposób zamierza tego dokonać? Humorystyczna powieść z wątkiem kryminalnym i ciekawym motywem kulinarnym.

Czy bohaterce uda się zabić męża i w jaki sposób zamierza tego dokonać? Humorystyczna powieść z wątkiem kryminalnym i ciekawym motywem kulinarnym.

Ebook

13. gabinet13. gabinet

Marcin Wolski

Kolejna powieść Marcina Wolskiego – na tyle kontrowersyjna, że nie mogła być wydana po 10 kwietnia 2010 r. A właśnie wtedy miała trafić do czytelników...

Kolejna powieść Marcina Wolskiego – na tyle kontrowersyjna, że nie mogła być wydana po 10 kwietnia 2010 r. A właśnie wtedy miała trafić do czytelników...

Ebook

450 stron450 stron

Patrycja Gryciuk

W świecie, w którym wszystko jest na sprzedaż, drastyczne posunięcia marketingowe nie dziwią już nikogo. Ale czy znajdzie się ktoś, kto zdecydowałby się na zabójstwo, by wypromować swoją nową książkę?

W świecie, w którym wszystko jest na sprzedaż, drastyczne posunięcia marketingowe nie dziwią już nikogo. Ale czy znajdzie się ktoś, kto zdecydowałby się na zabójstwo, by wypromować swoją nową książkę?

Ebook

A kysz, zjawo nieczysta!A kysz, zjawo nieczysta!

Kyril Bonfiglioli

Kłopoty to moja specjalność – tak mógłby powiedzieć o sobie Charlie Mortdecai. Wyrafinowany marszand-cynik znika z Londynu, by uniknąć krwawej rozprawy. Ale i tam musi wejść w rolę detektywa...

Kłopoty to moja specjalność – tak mógłby powiedzieć o sobie Charlie Mortdecai. Wyrafinowany marszand-cynik znika z Londynu, by uniknąć krwawej rozprawy. Ale i tam musi wejść w rolę detektywa...

Ebook

A.B.C.A.B.C.

Agatha Christie

Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery „A”, „B” i „C”... Czy zostanie schwytany, zanim dojdzie do „Z”? Tego dowiemy się z porywającego kryminału Agathy Christie.

Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery „A”, „B” i „C”... Czy zostanie schwytany, zanim dojdzie do „Z”? Tego dowiemy się z porywającego kryminału Agathy Christie.

Ebook

Agatha Raisin i ciasto śmierciAgatha Raisin i ciasto śmierci

M. C. Beaton

Agatha Raisin ma pecha. Bo chociaż chciała zamienić londyński pęd na spokojną angielską wieś, nie zamierzała uśmiercać jednego z jej mieszkańców. Jak wytłumaczy ten... niefortunny wypadek przy pracy?

Agatha Raisin ma pecha. Bo chociaż chciała zamienić londyński pęd na spokojną angielską wieś, nie zamierzała uśmiercać jednego z jej mieszkańców. Jak wytłumaczy ten... niefortunny wypadek przy pracy?

Ebook

Agatha Raisin i śmiertelny ślubAgatha Raisin i śmiertelny ślub

M. C. Beaton

Lepiej późno niż wcale. Agatha i James Lacey wreszcie staną na ślubnym kobiercu! Wydaje się, że tego dnia nic nie popsuje ich szczęścia. Ale to tylko pobożne życzenie nowożeńców...

Lepiej późno niż wcale. Agatha i James Lacey wreszcie staną na ślubnym kobiercu! Wydaje się, że tego dnia nic nie popsuje ich szczęścia. Ale to tylko pobożne życzenie nowożeńców...

Ebook

Agatha Raisin i wredny weterynarzAgatha Raisin i wredny weterynarz

M. C. Beaton

Agatha Raisin miała pecha. I ma go także nadal. Nie dość, że obiekt jej westchnień znienacka wyzionął ducha, to jeszcze drugi na liście odkrywa w sobie instynkt mordercy... To nie może być prawda!

Agatha Raisin miała pecha. I ma go także nadal. Nie dość, że obiekt jej westchnień znienacka wyzionął ducha, to jeszcze drugi na liście odkrywa w sobie instynkt mordercy... To nie może być prawda!

Ebook

Agatha Raisin i zakopana ogrodni...Agatha Raisin i zakopana ogrodniczka

M. C. Beaton

Życie Agathy nie jest usłane różami. Trup ściele się gęsto, a ona mogłaby podejrzewać włoską mafię o perfidną prowokację... Ma dość czekania. Dość kolejnych zbrodni. Rusza na wojnę z półświatkiem...

Życie Agathy nie jest usłane różami. Trup ściele się gęsto, a ona mogłaby podejrzewać włoską mafię o perfidną prowokację... Ma dość czekania. Dość kolejnych zbrodni. Rusza na wojnę z półświatkiem...

Ebook

Agatha Raisin i zmordowani piech...Agatha Raisin i zmordowani piechurzy

M. C. Beaton

Jessica Tartnick była organizatorką rajdów na Pogórzu Cotswold. Była, bo teraz leży na środku pola – nieżywa. Kto odważył się zamachnąć na jej życie? Tę prawdę może odkryć tylko Agatha Raisin...

Jessica Tartnick była organizatorką rajdów na Pogórzu Cotswold. Była, bo teraz leży na środku pola – nieżywa. Kto odważył się zamachnąć na jej życie? Tę prawdę może odkryć tylko Agatha Raisin...

Ebook

Akuszer śmierciAkuszer śmierci

Paweł Jaszczuk

Rok 1939. Do Lwowa wraz z wiosną zawitała śmierć. Jej ofiarą padają dorośli i dzieci. W przytłaczającej atmosferze zbliżającej się wojny Jakub Stern znów prowadzi własne dziennikarskie śledztwo...

Rok 1939. Do Lwowa wraz z wiosną zawitała śmierć. Jej ofiarą padają dorośli i dzieci. W przytłaczającej atmosferze zbliżającej się wojny Jakub Stern znów prowadzi własne dziennikarskie śledztwo...

Ebook

Aleja samobójcówAleja samobójców

Mariusz Czubaj

Trzymający w napięciu kryminał autorstwa dwóch mistrzów gatunku. W luksusowym domu seniora ginie jeden z pensjonariuszy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi nadkomisarz Jarosław Pater.

Trzymający w napięciu kryminał autorstwa dwóch mistrzów gatunku. W luksusowym domu seniora ginie jeden z pensjonariuszy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi nadkomisarz Jarosław Pater.

Ebook

Aleja ślepcaAleja ślepca

Justin Peacock

Dziennikarz śledczy, korporacyjny prawnik, ciemne interesy i Nowy Jork, jakiego nie znamy! Kryminał, który ukazuje konflikt między interesami firmy, oczekiwaniami klienta i sumieniem adwokata.

Dziennikarz śledczy, korporacyjny prawnik, ciemne interesy i Nowy Jork, jakiego nie znamy! Kryminał, który ukazuje konflikt między interesami firmy, oczekiwaniami klienta i sumieniem adwokata.

Ebook

Alex Cross musi zginąćAlex Cross musi zginąć

James Patterson

Nie zastanawiaj się! Uciekaj! Być może Alex Cross, profiler bostońskiej policji, tak by zrobił… Gdyby nie szukał nastolatki, którą wraz z żoną zamierzali adoptować. Gdyby sam nie był na celowniku...

Nie zastanawiaj się! Uciekaj! Być może Alex Cross, profiler bostońskiej policji, tak by zrobił… Gdyby nie szukał nastolatki, którą wraz z żoną zamierzali adoptować. Gdyby sam nie był na celowniku...

Ebook

Anders morderca i przyjaciele (o...Anders morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych...

Jonas Jonasson

Autor bestsellerów „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” oraz „Analfabetka, która potrafiła liczyć” powraca z nową, jeszcze bardziej zdumiewającą powieścią. Trzecia już książka Jonasa Jonassona to przewrotna historia o ludzkiej naturze, szaleństwie mediów i religijnym fanatyzmie, czyli o współczesnym świecie, który jest jednym wielkim paradoksem.

Autor bestsellerów „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” oraz „Analfabetka, która potrafiła liczyć” powraca z nową, jeszcze bardziej zdumiewającą powieścią. Trzecia już książka Jonasa Jonassona to przewrotna historia o ludzkiej naturze, szaleństwie mediów i religijnym fanatyzmie, czyli o współczesnym świecie, który jest jednym wielkim paradoksem.

Ebook

Ani żadnej rzeczy...Ani żadnej rzeczy...

PM Nowak

Komisarz Zakrzeński i prokurator Wilk podbijają kryminalną scenę! „Ani żadnej rzeczy...” to elektryzujący debiut autora oraz pierwsza część serii kryminałów z odważnym, nieco ekscentrycznym duetem.

Komisarz Zakrzeński i prokurator Wilk podbijają kryminalną scenę! „Ani żadnej rzeczy...” to elektryzujący debiut autora oraz pierwsza część serii kryminałów z odważnym, nieco ekscentrycznym duetem.

Ebook

Autoportret z samowaremAutoportret z samowarem

Krzysztof Beśka

Znany autor kryminałów na tropie jednej z największych zagadek 1. połowy XX wieku. „W trakcie czytania tej książki trzeba zachować ostrożność – jej akcja może wciągnąć jak nurt rwącej rzeki”.

Znany autor kryminałów na tropie jednej z największych zagadek 1. połowy XX wieku. „W trakcie czytania tej książki trzeba zachować ostrożność – jej akcja może wciągnąć jak nurt rwącej rzeki”.

Ebook

AutorkaAutorka

Jacek Skowroński

Mistrz powieści sensacyjno-kryminalnych i autorka bestsellerowych rodzinnych sag we wspólnej książce, w której pojawia się i miłość, i... zbrodnia.

Mistrz powieści sensacyjno-kryminalnych i autorka bestsellerowych rodzinnych sag we wspólnej książce, w której pojawia się i miłość, i... zbrodnia.

Ebook

Aż gniew twój przeminieAż gniew twój przeminie

Åsa Larsson

Powieść jednej z najpopularniejszych i najczęściej tłumaczonych szwedzkich autorek powieści kryminalnych! Gratka dla fanów Henninga Mankella i Stiega Larssona!

Powieść jednej z najpopularniejszych i najczęściej tłumaczonych szwedzkich autorek powieści kryminalnych! Gratka dla fanów Henninga Mankella i Stiega Larssona!

Ebook

Aż po ciemny lasAż po ciemny las

Jacek Rębacz

Chciwość, niewyjaśniona tajemnica sprzed lat i policjantka, która nie chce odpuścić – to elementy kryminału autora popularnych „zakopiańskich” powieści z detektywem Piotrem Kluchą w roli głównej.

Chciwość, niewyjaśniona tajemnica sprzed lat i policjantka, która nie chce odpuścić – to elementy kryminału autora popularnych „zakopiańskich” powieści z detektywem Piotrem Kluchą w roli głównej.