Typ publikacji

Polecamy

  • Nowości

Wydawca

Cena

Serie

Format

Nowości - ebooki (376)

Widok:
Na stronie:
Typ publikacji:
Polecamy:
Ebook

Kobiety RakietyKobiety Rakiety

Justyna Moraczewska

Przekroczenie czterdziestki to moment, który skłania kobiety do refleksji i podsumowań: w jakim punkcie życia jestem? Czy tam, gdzie naprawdę chciałam być? Czy dobrze wykorzystałam swój potencjał? A może trzeba zmienić kurs? Justyna Moraczewska wraz ze swoimi rozmówczyniami szuka odpowiedzi na te i inne pytania.

Kobiety Rakiety

My z pokolenia X

Justyna Moraczewska Wydawca: Burda Książki MOBI + EPUB (w wersji papierowej 272 strony)

Przekroczenie czterdziestki to moment, który skłania kobiety do refleksji i podsumowań: w jakim punkcie życia jestem? Czy tam, gdzie naprawdę chciałam być? Czy dobrze wykorzystałam swój potencjał? A może trzeba zmienić kurs? Justyna Moraczewska wraz ze swoimi rozmówczyniami szuka odpowiedzi na te i inne pytania.

Ebook

Wielki projektWielki projekt

Stephen Hawking

Ostateczna zagadka życia, Wszechświata i wszystkiego wokół. Hawking daje odpowiedzi, których nie zdołał znaleźć Einstein. „Wielki projekt” to dzieło jednego z najwybitniejszych współczesnych naukowców i myślicieli, które stało się źródłem ogólnoświatowych kontrowersji, zarówno wśród wierzących, jak i ateistów.

Wielki projekt Stephen Hawking Wydawca: Albatros MOBI + EPUB

Ostateczna zagadka życia, Wszechświata i wszystkiego wokół. Hawking daje odpowiedzi, których nie zdołał znaleźć Einstein. „Wielki projekt” to dzieło jednego z najwybitniejszych współczesnych naukowców i myślicieli, które stało się źródłem ogólnoświatowych kontrowersji, zarówno wśród wierzących, jak i ateistów.

Ebook

Najdłuższa podróżNajdłuższa podróż

Nicholas Sparks

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Powieść króla amerykańskiej prozy obyczajowej. Historie dwóch par – jednej u kresu swej drogi, drugiej próbującej ułożyć sobie życie – które zbiegną się w najmniej oczekiwanym momencie…

Najdłuższa podróż Nicholas Sparks Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 496 stron)

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Powieść króla amerykańskiej prozy obyczajowej. Historie dwóch par – jednej u kresu swej drogi, drugiej próbującej ułożyć sobie życie – które zbiegną się w najmniej oczekiwanym momencie…

Ebook

Jeszcze się kiedyś spotkamyJeszcze się kiedyś spotkamy

Magdalena Witkiewicz

Są takie historie, które zostają w nas na zawsze. Są takie osoby, których nigdy nie zapominamy… Wzruszająca opowieść o różnych obliczach miłości wykradzionych wojnie, życiowych wyborach i rodzinnych tajemnicach, które wpływają na nas bardziej niż myślimy.

Są takie historie, które zostają w nas na zawsze. Są takie osoby, których nigdy nie zapominamy… Wzruszająca opowieść o różnych obliczach miłości wykradzionych wojnie, życiowych wyborach i rodzinnych tajemnicach, które wpływają na nas bardziej niż myślimy.

Ebook

UprowadzonyUprowadzony

Lee Child

Akcja, akcja i jeszcze raz akcja! Życiem Reachera, „jeźdźca znikąd”, rządzi przypadek. Tym razem znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Pomoc udzielona przypadkowo spotkanej kobiecie nie wyjdzie mu na dobre – oboje zostają uprowadzeni, w biały dzień, w centrum Chicago…

Uprowadzony Lee Child Seria: „Jack Reacher” Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 480 stron)

Akcja, akcja i jeszcze raz akcja! Życiem Reachera, „jeźdźca znikąd”, rządzi przypadek. Tym razem znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Pomoc udzielona przypadkowo spotkanej kobiecie nie wyjdzie mu na dobre – oboje zostają uprowadzeni, w biały dzień, w centrum Chicago…

Ebook

Bezdomny, smutny PuszekBezdomny, smutny Puszek

Holly Webb

Pola wraz ze swoim ukochanym psem dokonuje niesamowitego odkrycia. To bezbronne kociaczki, które bardzo potrzebują pomocy. Dziewczynka zabiera je do domu, ale nadchodzi dzień, gdy będzie musiała się z nimi rozstać. Czy uda jej się przekonać rodzinę, aby zatrzymali choć Puszka?

Bezdomny, smutny Puszek Holly Webb Seria: „Zaopiekuj się Mną” Wydawca: Zielona Sowa MOBI + EPUB (w wersji papierowej 128 stron)

Pola wraz ze swoim ukochanym psem dokonuje niesamowitego odkrycia. To bezbronne kociaczki, które bardzo potrzebują pomocy. Dziewczynka zabiera je do domu, ale nadchodzi dzień, gdy będzie musiała się z nimi rozstać. Czy uda jej się przekonać rodzinę, aby zatrzymali choć Puszka?

Ebook

Wielkie Jeziora Mazurskie. Przew...Wielkie Jeziora Mazurskie. Przewodnik żeglarski

Krzysztof Siemieński

Jedyny tak obszerny, dokładny i aktualny przewodnik żeglarski po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Znajdują się w nim wszystkie niezbędne informacje dla żeglujących.

Jedyny tak obszerny, dokładny i aktualny przewodnik żeglarski po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Znajdują się w nim wszystkie niezbędne informacje dla żeglujących.

Ebook

TheDadLab. Domowe laboratoriumTheDadLab. Domowe laboratorium

Sergei Urban

Urozmaicony wybór doświadczeń wprowadzających dzieci w świat nauki, technologii, inżynierii i matematyki. Najlepsze zabawy z nauką i sztuką z TheDadLab! Kolorowe zdjęcia i instrukcje krok po kroku. Ciekawostki, inspiracje, krótkie objaśnienia zjawisk. Efekt końcowy – zachwyt w oczach małych odkrywców!

Urozmaicony wybór doświadczeń wprowadzających dzieci w świat nauki, technologii, inżynierii i matematyki. Najlepsze zabawy z nauką i sztuką z TheDadLab! Kolorowe zdjęcia i instrukcje krok po kroku. Ciekawostki, inspiracje, krótkie objaśnienia zjawisk. Efekt końcowy – zachwyt w oczach małych odkrywców!

Uziemieni

Jedna winda, siedem historii

Sara Barnard Wydawca: Zielona Sowa MOBI + EPUB (w wersji papierowej 408 stron)
Ebook

Kłopoty z PerfectKłopoty z Perfect

Helena Duggan

Kontynuacja „Miasteczka Prefect”. Kolejna niesamowita przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę. Powieść idealna dla fanów Roalda Dahla, Neila Gaimana i Tima Burtona.

Kłopoty z Perfect Helena Duggan Wydawca: Zielona Sowa MOBI + EPUB (w wersji papierowej 384 strony)

Kontynuacja „Miasteczka Prefect”. Kolejna niesamowita przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę. Powieść idealna dla fanów Roalda Dahla, Neila Gaimana i Tima Burtona.

Ebook

Samotny, niekochany PromykSamotny, niekochany Promyk

Holly Webb

Kolejna opowieść z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się Mną”! Tytuł dla wszystkich wielbicielek i wielbicieli czworonożnych przyjaciół.

Samotny, niekochany Promyk Holly Webb Seria: „Zaopiekuj się Mną” Wydawca: Zielona Sowa MOBI + EPUB (w wersji papierowej 128 stron)

Kolejna opowieść z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się Mną”! Tytuł dla wszystkich wielbicielek i wielbicieli czworonożnych przyjaciół.

Ebook

Droga do finansowej wolnościDroga do finansowej wolności

Bodo Schafer

Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia? Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności – drogę dostępną dla każdego.

Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia? Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności – drogę dostępną dla każdego.

Ebook

Dobry szef, zły szefDobry szef, zły szef

Robert I. Sutton

Poradnik, który zawiera plan działania dla każdego, kto otrzymał awans na stanowisko kierownicze, i jest drogą wybawienia dla tych wszystkich, których szefowie... nie rozumieją problemu.

Poradnik, który zawiera plan działania dla każdego, kto otrzymał awans na stanowisko kierownicze, i jest drogą wybawienia dla tych wszystkich, których szefowie... nie rozumieją problemu.

Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu Napoleon Hill Wydawca: Onepress MOBI + EPUB + PDF (w wersji papierowej 272 strony)
Ebook

Retoryczność w filmowych obrazac...Retoryczność w filmowych obrazach świata Andrzeja Fi...

Bogumiła Fiołek-Lubczyńska

Publikacja zawiera opis i analizę dorobku jednego z najwybitniejszych polskich dokumentalistów. Światowy rozgłos i uznanie przyniosła Fidykowi „Defilada”, a sławę ugruntowały takie filmy, jak: „Karnawał – największe party świata”, „Kiniarze z Kalkuty”, „Rosyjski striptiz”, „Sen Staszka w Teheranie”, „Historie z Yodok”. Autorka podjęła próbę interpretacji twórczości znakomitego filmowca za pomocą narzędzi badawczych związanych z retoryką, co pozwoliło jej unaocznić zasady realizacji ich dyskursywności.

Publikacja zawiera opis i analizę dorobku jednego z najwybitniejszych polskich dokumentalistów. Światowy rozgłos i uznanie przyniosła Fidykowi „Defilada”, a sławę ugruntowały takie filmy, jak: „Karnawał – największe party świata”, „Kiniarze z Kalkuty”, „Rosyjski striptiz”, „Sen Staszka w Teheranie”, „Historie z Yodok”. Autorka podjęła próbę interpretacji twórczości znakomitego filmowca za pomocą narzędzi badawczych związanych z retoryką, co pozwoliło jej unaocznić zasady realizacji ich dyskursywności.