Ebook

Ekonomia przedsiębiorstw

Poradnik dla niefinansistów

Wydawca:
Format:
PDF (w wersji papierowej 192 strony)
Produkt niedostępny

Ekonomia przedsiębiorstw - Opis

Rachunek zysków i strat. Kształtowanie cen. Optymalizacja podatkowa. Z tym poradnikiem rozwiążesz wszelkie wątpliwości związane z ekonomią i rachunkowością.

„Ekonomia przedsiębiorstw” to kompendium wiedzy, które pomaga zrozumieć podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii i finansów oraz analizować informacje finansowe. Poradnik ten jest skierowany przede wszystkim do osób nieposiadających wykształcenia ekonomicznego, które pracują na stanowiskach kierowniczych i podejmują decyzje o dużym znaczeniu dla firmy. Takie osoby powinny rozumieć raporty i sprawozdania finansowe oraz wiedzieć, w jaki sposób interpretuje się poszczególne pozycje bilansu i rachunku zysków strat oraz o czym informują różne wskaźniki finansowe. Ta książka będzie dla nich nieocenioną pomocą.

Ekonomia przedsiębiorstw - Informacje szczegółowe

Miejsce i rok wydania:
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Oznaczenie wydania:
wydanie 2
Rok pierwszej publikacji książkowej:
2010
ISBN:
978-838-953-772-0
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
1 (pdf)
Rozmiar plików do pobrania:
pdf 2,31 MB

Ekonomia przedsiębiorstw - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Informacje o formacie
PDF zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Format używany do prezentacji książek lub czasopism, które wymagają formatu stronicowanego, ponieważ ich treść nie może dopasować się dowolnie (swobodnie) do szerokości ekranu. Pliki PDF zawierają interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych. Proporcjonalne rozmieszczenie elementów na stronie sprawdza się w urządzeniach wyposażonych w duże ekrany.

Możesz go przeczytać na dowolnym urządzeniu z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem (np. Adobe Reader)