Ebook

Gra o tron

Wydawca:
Format:
40,00 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Gra o tron - Opis

Pierwszy tom słynnej sagi „Pieśń Lodu i Ognia”. Smoczy Król został obalony. Pozostawił po sobie jednak potomstwo, które nie cofnie się przed niczym w niebezpiecznej grze o tron.

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.
Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla – Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain. Obalony władca pozostawił jednak po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam...
Władzę objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

Gra o tron - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Paweł Kruk (tłumacz)
Miejsce i rok wydania:
Poznań 2011
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
A Game of Thrones
Język oryginalny publikacji:
angielski
Rok pierwszej publikacji książkowej:
1996
ISBN:
9788375069242
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 1,58 MB / mobi 4,92 MB

Gra o tron - Opinie i Komentarze

Nie tylko dla fanów serialu! Choć dla mnie przygoda z Grą zaczęła się właśnie od niego... Może dlatego, miałem dużą łatwość z wejściem w tę opowieść - znałem już wszystkie postacie, wątki, relacje między nimi, a one właśnie mogą stanowić początkową trudność w poznawaniu tej historii. Oczywiście twórcy filmu pozmieniali sporo, ale nawet gdybym oglądał wierną adaptację, i tak z ciekawością bym spróbował zmierzyć się z fenomenem tej powieści. Tyle zachwytów, taki rozgłos. Co za tym stoi?

Nie mam zamiaru się rozpisywać na temat fabuły, tyle jest innych miejsc, gdzie możecie znaleźć rozbudowane analizy świata opisywanego przez George'a R.R. Martina. Ta mieszanka średniowiecznej Europy, magii i fantasy, zaskakuje nie tylko przemocą, wulgarnością, tętniącym życiem i barwnie zarysowanym tłem. To co jest chyba największą jej siłą to świetnie zarysowane psychologicznie postacie - krwiste, z charakterem, nic dziwnego, że jesteśmy ciekawi ich dalszych losów. I gdyby to było tylko tyle - mielibyśmy kolejną może i ciekawą sagę, ale jeszcze nic wyjątkowego. Martin jednak wszystko stawia na głowie - potrafi tak kierować wydarzeniami, robi takie zwroty akcji, że nie raz musimy się pogodzić z odejściem najbardziej lubianych i wydawałoby się głównych bohaterów. Złość, żal, ale i fascynacja, bo w ten sposób przecież nie powinno się pisać! I to jest świetne.

Walka o tron. Honor i zdrada, siła i spryt, miłość i nienawiść, męstwo i strach, nadzieja i rozpacz. To nawet nie tło, nie smoki, magia, bitwy, budzą naszą ciekawość i nie pozwalają się oderwać. Żywi jak cholera ludzie i okrutny świat w jakim przyszło im żyć, jaki sami sami stwarzają.

Jest mrocznie i wciąga wcale nie gorzej niż w filmie. Chwilami pikantnie, troszkę humoru i dużo krwi. Nawet gdy nie lubicie fantastyki, spróbujcie z Grą o tron, bo bliżej temu do powieści historycznej niż do bajek o elfach i krasnoludach.
więcej...
„Gra o tron” choć nie jest książką wiekową zdążyła już zyskać status kultowej. Miłośnicy fantasy uważają książkę Martina za absolutne must known (ja przynajmniej spotkałem się z większością takich opinii). Mimo tej niewątpliwie wysokiej pozycji w literaturze fantasy „Gra o tron” nie była, aż tak bardzo popularną książką. Dzięki świetnemu serialowi HBO wielu ludzi postanowiło sięgnąć po prozę Martina, by skonfrontować wizję scenarzystów stacji telewizyjnej z oryginałem. Ja sam przeczytałem Martina (oczywiście te wydane w tamtych latach tomy) jeszcze w liceum. Niestety szare komórki odpowiedzialne za zapamiętanie wrażeń z lektury zginęły w oparach alkoholowych dnia 1.10.2005 ( trzeci rok studiów – inauguracja roku akademickiego). Niech odpoczywają w spokoju. Dlatego podczas oglądania serialu coś mi tam świtało, gdzieś dzwonili, ale nie wiem, w którym meczecie i zachowywałem się jak nasi posłowie, którzy nie wiedzą, nad czym głosują, ale próbują mądrych udawać i rączkę do góry podnoszą. Zawziąłem się, a że jakimś dziwnym trafem „Gra o tron” była jednym z prezentów pod choinkę, łyknąłem Martina jak zimne piwko w upalny dzień. To znaczy szybko, robiąc przerwy na zadowolone westchnienia i delektując się orzeźwieniem.

Streszczę Wam fabułę tak na jednym wydechu:

Westeros – kontynent z Siedmioma Królestwami, którymi włada jeden król, ale one były kiedyś naprawdę oddzielnymi królestwami, od czasu Aegona Zdobywcy są jednym królestwem, królestwem włada Robert Baratheon, który ma w herbie jelenia z dużym porożem, a tron na którym zasiada wykuty jest z mieczy i jest strasznie niewygodny. Robert jest kiepskim królem, bo w głowie ma tylko polowania, turnieje, chlanie, dupczenie dziewek i ruchanie dziwek. Nic więc dziwnego, że jego żona go nie lubi i rozkosz znajduje UWAGA SPOJLER w ramionach swego brata bliźniaka zwanego przez wszystkich Królobójcą a to dlatego, że zabił poprzedniego króla Aerysa Szalonego, choć należał do Gwardii Królewskiej i przysięgał go chronić i nie robić mu krzywdy a tu wbił mu miecz w plecy i wszyscy mają go w pogardzie, ale każdy się go boi, bo jest świetnym rycerzem i wszystkich zabija. Oboje z królową pochodzą z rodu Lannisterów, mają oni w herbie złotego lwa i ich zawołaniem jest „Lannister zawsze spłaca swoje długi”. Ród jest strasznie bogaty i trzęsie praktycznie całym królestwem i jeszcze jest Eddard Stark lord Północy, który nie lubi Lannisterów za to kocha króla Roberta jak brata, Starkowie mają w herbie wilkora czyli takiego większego wilka z północy zza Muru. Bo jest jeszcze na północy w mroźnych krainach Mur, wybudowany kilka tysięcy lat temu, który strzeże krainy ludzi przed zagrożeniem ze strony dzikich a na Murze czuwa Czarna Straż i ludzie z Czarnej Straży to w większość, złodzieje i inne męty, które by uniknąć topora wybrały życie na Murze, którzy nie mogą mieć dzieci i do końca swoich dni nie mogą opuszczać Muru, a Eddard Stark ma kilkoro dzieci i wszystkie one są takie szlachetne i każde z nich znalazło swojego wilkora i inni ludzie boją się wilkorów i zawołaniem Starków jest „WINTER IS COMING” i jest jeszcze….

Dobra koniec z tym. Naprawdę dużo się dzieje w tej książce i czasem można się zgubić. Intrygi, krew, śmierć, opisy walk, trochę magii, trochę legend z dawnych wspaniałych czasów kontynentu, sporo tajemnic i wartka akcja oraz świetna narracja sprawiły (kurczę zapomniałem o seksie, dużo seksu, cycków i tak dalej) sprawiły, że Martina przeczytałem błyskawicznie, pewnie też tak zrobiłem w liceum, nie pamiętam (ach te szare komórki! Świeć Panie nad ich dendrytami i aksonami). To naprawdę świetna książka rozrywkowa. Gdyż nie ma co ukrywać, „Gra o tron” do literatury szczególnie wysokich lotów nie należy (a niech mnie rozszarpią wilkory za te obrazoburcze stwierdzenia!). Dla mnie nie ma większego sensu debatowanie nad portretami psychologicznymi postaci, nie potrzebna mi jest ekonomiczna analiza sytuacji Siedmiu Królestw czy też dyskusje nad zasadnością użycia konnicy w tej czy innej bitwie. Martin w sam raz zadowolił mnie „realizmem” świata przedstawionego. A to, że często wkurzałem się na postępowanie bohaterów świadczy tylko o tym, że lektura oddziaływała na me emocje i ostatnie szare komórki tłukące się w bibliotekarskiej głowie. „Gra o tron” to po prostu powieść fantasy skupiająca się bardziej na walkach o władzę, namiętnościach ludzkich i politycznych intrygach niż wojnach z magami i trollami. Naprawdę solidna porcja niezłej przygody, a nie żadna egzystencjalna i siląca się na pełną powagę powieść o życiu. I jeszcze ta bezkompromisowość w pozbywaniu się bohaterów, którzy teoretycznie byli głównymi! "
"Miszczostwo"! Podobno amerykańscy telewidzowie się obrazili na stację HBO, która zgodnie z książką uśmierciła pewnego bohatera (nie będę zdradzał kogo, bo może ktoś nie wie:)

Recenzja ukazała się również na moim blogu.
więcej...
Miał być drugi Tolkien i misterna opowieść, łącząca w sobie dylematy moralne, polityczne zagrywki i magię. No cóż... Nie wyszło. Po Grę o Tron sięgnęłam, gdy unieruchomiono mi nogę na trzy tygodnie. Ach, cóż za wspaniała okazja, pomyślałam. Wszak cykl wygląda apetycznie. I faktycznie, początek jest apetyczny - sympatia do Starków rośnie tak szybko, jak szybko maleje sympatia do Lanisterów, czy będą smoki, i co potrafią wilkory.... Apetytu wystarczyło na trzy czwarte książki. Pozostał niesmak po powtarzających się opisach przyrody, które przerywają narrację w najmniej spodziewanych miejscach, rozwlekłych opisach liści na wietrze i chmur burzowych ( daleko stacjom meteo do takiego artyzmu), wątki nie są wygrane, a autor rozpaczliwie miota się pomiędzy głównymi bohaterami. W sumie jak się już czytelnik do kogoś przywiąże, to potem czeka i czeka na powrót swojego bohatera.
A potem jest jeszcze gorzej. - Spoiler: nie ma to jak zniechęcić czytającego, gdy bohaterka już jest o kilometr od ratunku i ją łapią, znowu kieruje się w stronę pomocy... łapią ją pół kilometra od upragnionego miejsca, potem 200 metrów, 100 metrów, ostatni raz łapią ją, gdy dotyka klamki. No i człowieka szlag trafia.
więcej...
Gra o tron została odkryta stosunkowo niedawno (przez HBO które na jej podstawie nakręciło 2 sezony serialu) chociaż napisana w latach 90-tych XX wieku. Historia opowiada o fantastycznym świecie Westeros, który nawiązuje do czasów królów i lordów. Książka jest częścią sagi Lodu i Ognia. Jej bohaterowie są barwnymi postaciami. Mozna znaleźć tu zarówno niewinne dzieiwce jak i podłe królowe, a wszystko to na tle brutalnej wojny i tytułowej gry o tron pomiędzy największymi rodami Westeros. W Polsce można ją porównać do "Pani Dobrego Znaku" Feliksa Kresa, a na świecie do prozy Davida Duncana. Bardzo dobrze się czyta, a największą zaletą książki jest jej grubość. Bo im lepsza powieść tym dłużej chce się ją czytać. więcej...
Sięgając po raz pierwszy po historię rodem z Westeros miłośnik literatury fantasy może być nieco sceptyczny. Wielu z nas wychowało się na kanonie mistrza Tolkiena i z dystansem podchodzi do kolejnych prób dorównania arcydziełu, jakim jest LOTR. Ale Saga Pieśni Lodu i Ognia NIE JEST jedynie mierną inspiracją. Każdy przeczytany fragment widziany oczyma innego z bohaterów udowadnia, że G.R.R. Martin stworzył świat kompletny. Pochłaniający w swej szczegółowości, zmuszający do uważnego zgłębienia wszystkich wzmiankowanych nazwisk czy nazw własnych. Świat Westeros rządzi się swoimi, raczej brutalnymi prawami. Ma również własną magię, która w pierwszym tomie dopiero zaczyna się żarzyć, by później wybuchnąć płomieniem. Tak jak wierność i ciekawość czytelnika. Do sagi można mieć tylko jedno zastrzeżenie. Gdy już raz przekroczysz mur, nie spoczniesz, nim nie poznasz dalszego ciągu opowieści. więcej...
Fantasy - ten gatunek literacki nie zawsze był traktowany serio przez krytyków i świat aktywnych moli książkowych. Przez wiele lat jego jedynym szanowanym przedstawicielem był John R. R. Tolkien, najwybitniejszy promotor takiej literatury. Pozycje innych autorów, traktowane jako niszowe, czytano w ścisłych kręgach, a świat literacki przez długi czas traktował je jak książki dziecinne, pozbawione realnej wartości artystycznej. Fantasy jednak ewoluowało i zdobyło ogromne uznanie. Pośród licznych twórców zaczęli pojawiać się nowi bohaterowie gatunku, kontynuatorzy dzieła Tolkiena. Jednym z nich jest niewątpliwie George R. R. Martin, który zdobył serca czytelników na całym świecie serią zwaną "Pieśń Lodu i Ognia". Całość zaczyna się od pozycji zatytułowanej "Gra o Tron". Jon Arryn, namiestnik króla Roberta Baratheona, umiera w zagadkowych okolicznościach. Jego żona, Lisa, wysyła do przyjaciół swego męża ostrzeżenie - jest przekonana, iż jej mąż został otruty. Król Robert musi wybrać następcę Jona. Wybór pada na doświadczonego Eddarda Starka, wieloletniego kompana zarówno władcy, jak i nieżyjącego namiestnika. Stark musi porzucić część swojej ukochanej rodziny, która zawsze stanowiła dla niego największą wartość i wraz z królem udać się do Królewskiej Przystani - stolicy Westeros. Na miejscu okazuje się jednak, że pokój w królestwie jest pozorny, a wśród potężnych, starych rodów toczy się tytułowa gra o tron. Seria "Pieśń Lodu i Ognia", której część pierwsza stanowi doskonałe rozpoczęcie fabuły, świetnie definiuje dewiza rodu Starków - "Nadchodzi zima". Dotyczy ona nie tylko zbliżającej się wieloletniej zmiany klimatu (co jest regułą w świecie stworzonym przez Martina), ale również zwiastunem mrocznych czasów, gdzie nikt nie może ufać nikomu, ponieważ wszędzie czają się chciwi władzy zdrajcy. Spiski, intrygi, przywódcy, gotowi oddać śmierci tysiące poddanych dla ratowania pozycji swego rodu - w "Grze o Tron" problemy tego typu są na porządku dziennym. Pełno jest również rewelacyjnego, choć często niewybrednego, czarnego humoru, będącego domeną wielu niesamowicie wykreowanych przez autora bohaterów (między innymi dlatego właśnie książka jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych). Wojny możnych rodów i zawiłe plany wojskowych strategów przypadły do gustu licznym historykom, którzy tę pozycję często nazywają "alegorią średniowiecznej Europy". Wielką zaletą jest również unikalna narracja - zamiast tradycyjnych rozdziałów jest tu podział na fragmenty, które dotyczą działań wybranego bohatera. Dzięki temu zabiegowi można zrozumieć przedstawiony w powieści świat z perspektywy każdej postaci. Lektura obowiązkowa zarówno dla wielbicieli fantasy, jak i tych, którzy poszukują dobrej książki na rozpoczęcie swojej przygody z tym gatunkiem. więcej...
Myślałam, że nie spotkam w literaturze świata ciekawszego niż u Tolkiena. Myślałam, że nie znajdę ripost celniejszych niż u Sapkowskiego. Bohaterów bardziej wyrazistych i spójnych niż u Kinga. Po pożarciu Pieśni Lodu i Ognia Martina już nie myślę - ślinię się. Z zachwytu. Fabuła nie zaczyna się może w sposób olśniewająco oryginalny - mamy podzieloną na siedem królestw krainę Westeros, mamy panującego nad nią od kilku lat władcę, zagadkową śmierć jego namiestnika i rysujące się powoli problemy z tego tytułu. Sęk w tym, że Westeros zdumiewa szczegółowością, postaci - psychologiczną głębią, a historia logiką i przy tym niesamowitymi zwrotami akcji, nie wspominając o świetnie rozgrywanej polityce, rodach rozbudowanych i uporządkowanych lepiej niż w niejednej autentycznej kronice czy bezpardonowym obnażaniu ludzkich słabości, okrucieństwa, chciwości i najpaskudniejszych zakamarków naszych dusz. To jednak, co najbardziej mnie urzekło, to genialny sposób narracji - cała saga jest podzielona na krótkie rozdziały, kontynuujące pędzącą fabułę z perspektywy kolejnych bohaterów. I wiecie co? Martin jest jedynym znanym mi pisarzem, który traktuje swoje postaci... sprawiedliwie. Zero beniaminków! Każdy ma tutaj własny światopogląd, cele i pragnienia, a to, co z pozycji jednego bohatera wydaje się podłe, w oczach drugiego jest niezbędne. Wyjątkowo ludzkie, życiowe wady i zalety, heroizm i jadowitość, honor i nieskończone intrygi, co najmniej dwie twarze każdej postaci, dwie strony każdej sytuacji i każdego medalu... nikomu nie można ufać, nikt nie jest bezpieczny - włącznie z czytelnikiem. Gra o Tron, tak jak i reszta części sagi, jest zwyczajnie nieprawdopodobna. I bądźcie ostrożni - gdy przewrócicie pierwsze strony i znajdziecie się w Winterfell, uda wam się oderwać dopiero tysiące stron później - w... no właśnie, gdzie? Musicie koniecznie sprawdzić sami. Literackie arcydzieło nie tylko dla wielbicieli fantastyki. więcej...
Podsumowując całą ( wydaną do tej pory) serię, świetny pożeracz czasu. Ciekawie skonstruowany, dynamiczny świat gdzie głównym bohaterem staje się fabuła sama w sobie a czytelnik obserwuje wydarzenia z dziesiątków punktów widzenia i kontekstów. Najlepszy cykl który zdażyło mi się czytać. Historia w ostatnich tomach robi się co prawda troszkę naciągana i nużąca ale nadal jest to jedna z najciekawszych pozycji w domowej bibliotece. "A must have". Niecierpliwie czekam na kolejne tomy i zakończenie historii. więcej...
Co zrobić, aby czytelnik wpadł po uszy w jakąś fabułę? Wystarczy stworzyć mu wspaniały, fantastyczny świat i rozwijać jego wyobraźnię. Tak dzieje się w powieści "Gra o tron" George R. R. Martina. Na ponad 700 stronach (chociaż kto wie ile to stron, bo mój czytnik podaje procenty) poznajemy rodyy Starków, Lannisterów i kilku innych. A to co otrzymujemy, to dopiero przedsmak tego, co będzie działo się dalej. Na początku nie wiemy jeszcze, kto jest głównym bohaterem. Autor dzieli książkę na rozdziały, z których kolejny poświęcony jest jednej z postaci. Ta do której najbardziej się przywiązujemy, uznamy za najważniejszą, ginie – i to nie wcale na końcu powieści.

Teraz pytanie o to kto należy do drużyny białych, a kto do czarnych – czyli złych. W "Grze o tron" nie ma jasnych odpowiedzi. Bohaterowie, nawet ci najbardziej honorowi nie zawsze postepują, tak jak byśmy sobie tego życzyli. To nie jest czarno-biały świat rodem z powieści szabli i szpady.

Nie chcę streszczać fabuły, bo to doskonałe ciasteczko dla miłośnika słodyczy. W tym przypadku można się delektować czytaniem, aż się skończy tom. No i najważniejsze – mam świadomość, że za chwilę będę chciała kolejny tom. Mam nadzieję, że Publio udostępni czytelnikom kolejne...
Mogę tylko zachęcać - czytajcie, czytajcie, czytajcie - a się nie zawiedziecie..
więcej...
32 stopnie C na termometrze, z nieba leje się skwar, doskonała okazja żeby poczytać, czyż nie Zwłaszcza powieść, w której tak często padają słowa "Winter is coming" (z ang. nadchodzi zima) Gra o tron to pierwszy tom z cyklu "Pieśni Lodu i Ognia", kto zacznie ją czytać, nie oderwie się przez 4 kolejne tomy, czyli aż siedem książek bowiem niektóre tomy zostały wydane w dwóch częściach, a to wciąż nie koniec sagi Georga R.R. Martin'a (autor zapowiada kolejne części). W książce znajdziemy wszystko co urzeka czytelników lubiących zagłębiać się w inne światy, już nie raz przez to ominęłam swój przystanek w metrze. Gra o tron nie dorównuje Władcy Pierścieni, bo nie musi, Martin tworzy coś swojego, świeżego i na szczęście dla czytelników nie wciska nam tego co już było, kolejnej odmiany świata fantasy, który dzięki Tolkienowi już tak dobrze znamy (elfów, krasnali, orków i reszty "drużyny Pierścienia") Mamy zatem Świat Westeros przypominający średniowieczną Europę, w którym liczne rody (Starków, Lanisterów, Baratheonów, Targaryenów, Greyjoyów i wiele innych), walczą między sobą w tytułowej grze o żelazny tron. Obok wątków politycznych, ze smakiem ukazujących intrygi, zdrady, sojusze i wszystko co w polityce najlepsze ;), nie zabraknie swoistego dla świata Westeros folkloru, religii, wielokulturowości, namiętności, średniowiecznych smaczków, bitew, wszechobecnej krwi oraz fantastycznych dodatków w postaci smoków, wilkorów, Innych. Mocno zarysowane portrety bohaterów pozwalają czytelnikom bez trudu wybrać swoich ulubieńców i z rumieńcami na twarzy śledzić ich losy, którymi autor znakomicie żongluje. Akcja jest wartka i obfita w dynamiczne zwroty, a całości dopełniają przepiękne opisy Westeroskiej rzeczywistości. Jeśli oglądaliście serial na podstawie sagi Martina, emitowany przez HBO, to nie znajdziecie w nim nawet połowy tego, czego dostarcza książka. Jednakże polecam obejrzeć, przeczytać i samemu się przekonać, a najlepiej przeczytać a potem obejrzeć! więcej...
Jeśli macie coś do zrobienia broń Boże nie bierzcie się za czytanie tej książki, wciąga i uzależnia i pożera czas. Można przypalić obiad, spóźnić się do pracy, zapomnieć o spotkaniu. Świetnie stworzone postaci, do których nie należy się przywiązywać-padają jak muchy, co nie czyni książki mniej interesującej. Dla lubiących książki, których nie da się przeczytać w dwa dni. więcej...
Dość długo przymierzałem się do przeczytania Gry o tron. Zapoznając się z recenzjami innych czytelników uznałem, że nie jest to książka, którą można czytać w drodze do pracy, w pociągu czy autobusie. Przyszedł wreszcie i na nią czas, rozpocząłem urlop i mogłem zacząć przygodę z Pieśnią Lodu i Ognia. Na początku, jak chyba i wielu innych czytelników przytłoczyła mnie ilość bohaterów wykreowanych przez autora. Martwiłem się czy spamiętam ich wszystkich i będę potrafił powiązać wszelkie koligacje rodzinne. Nie było wcale tak źle, im dalej zagłębiałem się w to opasłe tomisko, tym bardziej wsiąkałem w świat intryg i zawiści. Wyczekiwałem kiedy autor pozwoli mi zapoznawać się z kolejnymi wątkami dotyczącymi moich ulubionych bohaterów. Postanowiłem też, że po przeczytaniu książki, zapoznam się także z serialem, który powstał na jej podstawie. Myślę, że pomoże to mojej wyobraźni i bardziej utrwali losy wszystkich bohaterów tomu tej wspaniałej powieści.
Dodam jeszcze, że ostatnimi czasy czytałem kilka bardzo dobrych książek i jakoś tak się dziwnie złożyło, że były to książki z gatunku fantasy, który wcześniej tak bardzo zaniedbywałem, a nawet podśmiewałem się z niego. Gra o Tron utrzymuje mnie w przekonaniu, że w gatunku tym mam jeszcze wiele do nadrobienia.
więcej...
Świetna książka! U Martina może się zdarzyć wszystko! Główny bohater nagle umiera. Ktoś, kogo nie lubimy, nagle zdobywa naszą sympatię. I tylko przeraża ta ilość stron... ;)

Podobne publikacje

Ebook

Przystań WiatrówPrzystań Wiatrów

George R. R. Martin

Mieszkańcy Przystani Wiatrów odkryli, że na ich planecie możliwe jest realizowanie odwiecznego marzenia ludzi. Wspomagani przez słabą grawitację i gęstą atmosferę, na skrzydłach wykutych z metalu uzyskanego z porzuconego statku – zaczęli latać...

Mieszkańcy Przystani Wiatrów odkryli, że na ich planecie możliwe jest realizowanie odwiecznego marzenia ludzi. Wspomagani przez słabą grawitację i gęstą atmosferę, na skrzydłach wykutych z metalu uzyskanego z porzuconego statku – zaczęli latać...

Ebook

Korona śniegu i krwiKorona śniegu i krwi

Elżbieta Cherezińska

Pierścień, który zmyje klątwę. Miecz, który skłóci śmiertelnych. Orzeł, który przebudzi królestwo. Który z książąt okaże się na tyle silny, by wygrać walkę o polską koronę?

Pierścień, który zmyje klątwę. Miecz, który skłóci śmiertelnych. Orzeł, który przebudzi królestwo. Który z książąt okaże się na tyle silny, by wygrać walkę o polską koronę?

Ebook

Wybranka bogów. Część 1Wybranka bogów. Część 1

P. C. Cast

Wczoraj nauczycielka, dzisiaj Wielka Kapłanka – jakim cudem Shannon znalazła się w mitycznym Partholonie, w którym jest traktowana jak bogini? I – co ważniejsze – jak ma wrócić do domu?

Wczoraj nauczycielka, dzisiaj Wielka Kapłanka – jakim cudem Shannon znalazła się w mitycznym Partholonie, w którym jest traktowana jak bogini? I – co ważniejsze – jak ma wrócić do domu?

Ebook

Z mgły zrodzonyZ mgły zrodzony

Brandon Sanderson

Pierwszy tom opowieści o dziejach Ostatniego Imperium – krainy magii i nietuzinkowych bohaterów, świata, który ma już duże grono fanów na całym świecie.

Pierwszy tom opowieści o dziejach Ostatniego Imperium – krainy magii i nietuzinkowych bohaterów, świata, który ma już duże grono fanów na całym świecie.

Ebook

LucyferLucyfer

Victoria Gische

Pasjonująca opowieść o samotności, kłamstwach i miłości trwającej tysiąclecia. Pierwszy tom trylogii, w której centrum znalazł się sam... Lucyfer.

Lucyfer Victoria Gische Seria: „Moja Historia” Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok MOBI + EPUB + PDF (w wersji papierowej 456 stron)

Pasjonująca opowieść o samotności, kłamstwach i miłości trwającej tysiąclecia. Pierwszy tom trylogii, w której centrum znalazł się sam... Lucyfer.

Ebook

Czarny PergaminCzarny Pergamin

Rafał Dębski

Kto będzie władał królestwem po śmierci dotychczasowego władcy? Dowie się tego tylko ten, kto odważy się spojrzeć na wyroki zapisane w magicznym pergaminie. Ciekawość jednak nie popłaca...

Kto będzie władał królestwem po śmierci dotychczasowego władcy? Dowie się tego tylko ten, kto odważy się spojrzeć na wyroki zapisane w magicznym pergaminie. Ciekawość jednak nie popłaca...

Ebook

Książę KaspianKsiążę Kaspian

Clive Staples Lewis

Druga ze słynnych „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa! Gdy w Anglii mija rok, w krainie magii czas pędzi jak wicher, który obraca wszystko w pył. Na rodzeństwo Pevensie czekają więc nowe przygody.

Druga ze słynnych „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa! Gdy w Anglii mija rok, w krainie magii czas pędzi jak wicher, który obraca wszystko w pył. Na rodzeństwo Pevensie czekają więc nowe przygody.

Ebook

TracatoTracato

Joel Shepherd

Trzeci tom cyklu „Próba Krwi i Stali”. Rhodia, kontynent zamieszkiwany przez ludzi i serrinów wpada w mroczne tryby wojny. Sasha, kiedyś księżniczka Lenayin, musi zdecydować, po której stronie stanąć.

Trzeci tom cyklu „Próba Krwi i Stali”. Rhodia, kontynent zamieszkiwany przez ludzi i serrinów wpada w mroczne tryby wojny. Sasha, kiedyś księżniczka Lenayin, musi zdecydować, po której stronie stanąć.

Ebook

Bractwo ŚwiatłaBractwo Światła

Mateusz A. Burczyk

Bractwo Światła porywa nas w epicką podróż po świecie rozdartym wojnami, gdzie magia używana jest w nie do końca słusznych celach, a krew i dobre trunki leją się strumieniami.

Bractwo Światła porywa nas w epicką podróż po świecie rozdartym wojnami, gdzie magia używana jest w nie do końca słusznych celach, a krew i dobre trunki leją się strumieniami.

Ebook

Dziedzictwo ogniaDziedzictwo ognia

Sarah J. Maas

Celaena przeżyła już wiele: brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni… Tym razem jednak przyjdzie jej zmierzyć się z najtrudniejszym wrogiem...

Celaena przeżyła już wiele: brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni… Tym razem jednak przyjdzie jej zmierzyć się z najtrudniejszym wrogiem...

Audiobook

Nawałnica mieczy. Część 1Nawałnica mieczy. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Audiobook

Nawałnica mieczy. Część 2Nawałnica mieczy. Część 2

George R. R. Martin

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Ebook

Nawałnica mieczy. Część 2Nawałnica mieczy. Część 2

George R. R. Martin

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Ebook

Nawałnica mieczy. Część 1Nawałnica mieczy. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Ebook

Ogień i krew. Część 1Ogień i krew. Część 1

George R. R. Martin

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Ebook

Ogień i krew. Część 2Ogień i krew. Część 2

George R. R. Martin

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”. Oto opowieść o dziejach dynastii Targaryenów. Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?

Ogień i krew. Część 2 George R. R. Martin Seria: „Pieśń Lodu i Ognia” Wydawca: Zysk i S-ka MOBI + EPUB (w wersji papierowej 518 stron)

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”. Oto opowieść o dziejach dynastii Targaryenów. Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?

Audiobook

Ogień i krew. Część 1Ogień i krew. Część 1

George R. R. Martin

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Audiobook

Ogień i krew. Część 2Ogień i krew. Część 2

George R. R. Martin

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”. Oto opowieść o dziejach dynastii Targaryenów. Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”. Oto opowieść o dziejach dynastii Targaryenów. Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?

Audiobook

Rycerz Siedmiu KrólestwRycerz Siedmiu Królestw

George R. R. Martin

Prawdziwa gratka dla miłośników George’a R.R. Martina i jego „Gry o tron”. Osadzone w świecie cyklu „Pieśń Lodu i Ognia” trzy minipowieści prezentujące to, co przyniosło autorowi światową sławę – fascynującą „rycerską” fabułę, nakreślone wiarygodnie psychologicznie postaci, rubaszny humor i niespodziewane zwroty akcji, a wszystko to okraszone odrobiną unoszącej się nad krainami Westeros smoczej magii.

Prawdziwa gratka dla miłośników George’a R.R. Martina i jego „Gry o tron”. Osadzone w świecie cyklu „Pieśń Lodu i Ognia” trzy minipowieści prezentujące to, co przyniosło autorowi światową sławę – fascynującą „rycerską” fabułę, nakreślone wiarygodnie psychologicznie postaci, rubaszny humor i niespodziewane zwroty akcji, a wszystko to okraszone odrobiną unoszącej się nad krainami Westeros smoczej magii.

Ebook

Rycerz Siedmiu KrólestwRycerz Siedmiu Królestw

George R. R. Martin

Opowieści o legendarnym rycerzu, który przemierzał Siedem Królestw na długo przed bohaterami fantastycznej „Gry o tron”. Fanom „Pieśni Lodu i Ognia” skrócą oczekiwanie na kolejny tom kultowej sagi.

Opowieści o legendarnym rycerzu, który przemierzał Siedem Królestw na długo przed bohaterami fantastycznej „Gry o tron”. Fanom „Pieśni Lodu i Ognia” skrócą oczekiwanie na kolejny tom kultowej sagi.

Ebook

Nawałnica mieczy. Część 1Nawałnica mieczy. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Ebook

Uczta dla wron. Część 1Uczta dla wron. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część kolejnego tomu najsłynniejszej obecnie sagi na świecie! Kiedy cienie śmierci nad Siedmioma Królestwami są coraz dłuższe, ludzkie wrony gromadzą się na ucztę z popiołów...

Pierwsza część kolejnego tomu najsłynniejszej obecnie sagi na świecie! Kiedy cienie śmierci nad Siedmioma Królestwami są coraz dłuższe, ludzkie wrony gromadzą się na ucztę z popiołów...

Ebook

Uczta dla wron. Część 2Uczta dla wron. Część 2

George R. R. Martin

Druga część czwartego tomu cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! W ogarniętym wojenną pożogą królestwie pojawiają się niespodziewani goście, którzy przybyli na sutą ucztę dla wron...

Druga część czwartego tomu cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! W ogarniętym wojenną pożogą królestwie pojawiają się niespodziewani goście, którzy przybyli na sutą ucztę dla wron...

Ebook

Ogień i krew. Część 2Ogień i krew. Część 2

George R. R. Martin

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”. Oto opowieść o dziejach dynastii Targaryenów. Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?

Ogień i krew. Część 2 George R. R. Martin Seria: „Pieśń Lodu i Ognia” Wydawca: Zysk i S-ka MOBI + EPUB (w wersji papierowej 518 stron)

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”. Oto opowieść o dziejach dynastii Targaryenów. Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?

Ebook

Starcie królówStarcie królów

George R. R. Martin

Drugi tom najsłynniejszej obecnie sagi na świecie! Umarł król, niech żyje król – jeden lub nawet i kilku. Gra o tron nigdy się nie kończy, gdy pragnienie władzy jest najsilniejszą z namiętności.

Drugi tom najsłynniejszej obecnie sagi na świecie! Umarł król, niech żyje król – jeden lub nawet i kilku. Gra o tron nigdy się nie kończy, gdy pragnienie władzy jest najsilniejszą z namiętności.

Ebook

Nawałnica mieczy. Część 2Nawałnica mieczy. Część 2

George R. R. Martin

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Ebook

Taniec ze smokami. Część 1Taniec ze smokami. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Pierwsza część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Ebook

Taniec ze smokami. Część 2Taniec ze smokami. Część 2

George R. R. Martin

Druga część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Druga część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Ebook

Ogień i krew. Część 1Ogień i krew. Część 1

George R. R. Martin

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Audiobook

Taniec ze smokami. Część 2Taniec ze smokami. Część 2

George R. R. Martin

Druga część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Druga część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Ebook

Gra o tronGra o tron

George R. R. Martin

Specjalne wydanie wielkiego światowego bestsellera, opublikowane dla uczczenia 20. rocznicy narodzin słynnego cyklu. Smoczy Król został obalony. Pozostawił po sobie jednak potomstwo, które nie cofnie się przed niczym w niebezpiecznej grze o tron...

Specjalne wydanie wielkiego światowego bestsellera, opublikowane dla uczczenia 20. rocznicy narodzin słynnego cyklu. Smoczy Król został obalony. Pozostawił po sobie jednak potomstwo, które nie cofnie się przed niczym w niebezpiecznej grze o tron...

Audiobook

Nawałnica mieczy. Część 1Nawałnica mieczy. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Audiobook

Nawałnica mieczy. Część 2Nawałnica mieczy. Część 2

George R. R. Martin

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Druga część trzeciego tomu głośnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! Krew Starków zobowiązuje do zażartej walki o każdą piędź ziemi i pomszczenia każdego członka rodu, który w niej zginął...

Audiobook

Uczta dla wron. Część 1Uczta dla wron. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część kolejnego tomu najsłynniejszej obecnie sagi na świecie! Kiedy cienie śmierci nad Siedmioma Królestwami są coraz dłuższe, ludzkie wrony gromadzą się na ucztę z popiołów...

Pierwsza część kolejnego tomu najsłynniejszej obecnie sagi na świecie! Kiedy cienie śmierci nad Siedmioma Królestwami są coraz dłuższe, ludzkie wrony gromadzą się na ucztę z popiołów...

Audiobook

Uczta dla wron. Część 2Uczta dla wron. Część 2

George R. R. Martin

Druga część czwartego tomu cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! W ogarniętym wojenną pożogą królestwie pojawiają się niespodziewani goście, którzy przybyli na sutą ucztę dla wron...

Druga część czwartego tomu cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”! W ogarniętym wojenną pożogą królestwie pojawiają się niespodziewani goście, którzy przybyli na sutą ucztę dla wron...

Audiobook

Taniec ze smokami. Część 1Taniec ze smokami. Część 1

George R. R. Martin

Pierwsza część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Pierwsza część piątego tomu słynnego cyklu „Pieśń Lodu i Ognia”. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw staje się coraz bardziej niepewna...

Audiobook

Ogień i krew. Część 1Ogień i krew. Część 1

George R. R. Martin

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Audiobook

Gra o tronGra o tron

George R. R. Martin

Światowy bestseller fantasy w wersji audio! Gwiazdorska obsada, specjalne efekty dźwiękowe i ponad dwie godziny muzyki – ta produkcja nie ma sobie równych!

Światowy bestseller fantasy w wersji audio! Gwiazdorska obsada, specjalne efekty dźwiękowe i ponad dwie godziny muzyki – ta produkcja nie ma sobie równych!

Audiobook

Starcie królówStarcie królów

George R. R. Martin

Drugi tom słynnej sagi w wersji audio! Umarł król, niech żyje król – jeden lub nawet i kilku. Gra o tron nigdy się nie kończy, gdy pragnienie władzy jest najsilniejszą z namiętności.

Drugi tom słynnej sagi w wersji audio! Umarł król, niech żyje król – jeden lub nawet i kilku. Gra o tron nigdy się nie kończy, gdy pragnienie władzy jest najsilniejszą z namiętności.

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.