Typ publikacji

Kategorie

Wydawca

Cena

Serie

  • „Kolekcja dla Dzieci”

Rodzaje publikacji

  • powieść

Format

Rok publikacji

  • 2016

Wyniki wyszukiwania: (7)

Widok:
Na stronie:
Rodzaj publikacji:
Rok publikacji:
Audiobook

Pamiętnik Czarnego NoskaPamiętnik Czarnego Noska

Janina Porazińska

Piękna i ciepła opowieść o misiu Czarnym Nosku i o Małgosi - dziewczynce, która wypatrzyła go na sklepowej półce i od pierwszej chwili pokochała.

Piękna i ciepła opowieść o misiu Czarnym Nosku i o Małgosi - dziewczynce, która wypatrzyła go na sklepowej półce i od pierwszej chwili pokochała.

Audiobook

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn....Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 7

Agnieszka Mielech

Kolejne przygody Emi i jej klubu. Wśród superdziewczyn (i jednego superchłopaka) wielkie poruszenie. Przyjaciele szykują się na niecodzienną wyprawę i nawet nie przypuszczają jak wiele przygód ich czeka...

Kolejne przygody Emi i jej klubu. Wśród superdziewczyn (i jednego superchłopaka) wielkie poruszenie. Przyjaciele szykują się na niecodzienną wyprawę i nawet nie przypuszczają jak wiele przygód ich czeka...

Audiobook

Jaga Czekolada i Baszta CzarownicJaga Czekolada i Baszta Czarownic

Agnieszka Mielech

Pierwsza część nowej sagi fantasy dla dzieci. Kto obroni magiczny Pierwszy Świat przed zbuntowanym czarnoksiężnikiem Hedimem? Jaga Czekolada wspierana przez nowe przyjaciółki!

Pierwsza część nowej sagi fantasy dla dzieci. Kto obroni magiczny Pierwszy Świat przed zbuntowanym czarnoksiężnikiem Hedimem? Jaga Czekolada wspierana przez nowe przyjaciółki!

Audiobook

Alfie Bloom i tajemnice zamku He...Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge

Gabrielle Kent

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.

Audiobook

O czym szumią wierzbyO czym szumią wierzby

Kenneth Grahame

Pełna ciepła opowieść o przygodach mądrego Borsuka, spokojnego Kreta, dzielnego Szczura oraz niesfornego Ropucha, który przysparza sobie i swoim przyjaciołom coraz to nowych zmartwień. Zabawne i wzruszające historie o prawdziwej przyjaźni, odwadze i potędze marzeń. Nie można się od nich oderwać!

Pełna ciepła opowieść o przygodach mądrego Borsuka, spokojnego Kreta, dzielnego Szczura oraz niesfornego Ropucha, który przysparza sobie i swoim przyjaciołom coraz to nowych zmartwień. Zabawne i wzruszające historie o prawdziwej przyjaźni, odwadze i potędze marzeń. Nie można się od nich oderwać!

Audiobook

Poppy Pym i klątwa faraonaPoppy Pym i klątwa faraona

Laura Wood

Poznajcie nową koleżankę! Oto Poppy Pym, dziewczynka absolutnie niezwykła – dorastała w cyrku, jedząc na śniadanie watę cukrową i ucząc się poskramiania lwów. Teraz zaś musi wziąć sprawy we własne ręce, by rozwiązać pewną starożytną zagadkę i ocalić swój nowy dom przed zemstą faraona...

Poznajcie nową koleżankę! Oto Poppy Pym, dziewczynka absolutnie niezwykła – dorastała w cyrku, jedząc na śniadanie watę cukrową i ucząc się poskramiania lwów. Teraz zaś musi wziąć sprawy we własne ręce, by rozwiązać pewną starożytną zagadkę i ocalić swój nowy dom przed zemstą faraona...

Audiobook

Alfie Bloom i złodziej talizmanuAlfie Bloom i złodziej talizmanu

Gabrielle Kent

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...