Ebook

Korygowanie wynagrodzeń. Poprawianie błędów w kartotekach zarobkowych i listach płac

Autor:
Praca zbiorowa
Format:
20,91 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Korygowanie wynagrodzeń. Poprawianie błędów w kartotekach zarobkowych i listach płac - Opis

Przepisy zobowiązują pracodawcę do obliczania co miesiąc składek na ubezpieczenia emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne, pobrania ich z wynagrodzenia, przekazania do ZUS i wypełniania odpowiednich dokumentów rozliczeniowych dla wszystkich ubezpieczonych, a w dalszej kolejności do rozliczenia się z urzędem skarbowym. Obowiązki te nie byłyby możliwe do zrealizowania przez pracodawców bez naliczonych list płac. To właśnie w nich są odzwierciedlone zarówno podstawy do naliczania składek na ubezpieczenie społeczne, jak i podstawa składki zdrowotnej, a także przychód do opodatkowania. Jak jednak postąpić, gdy pracownik otrzymał wynagrodzenie lub inne świadczenia w zaniżonej lub zawyżonej wysokości? Szczegóły znajdziesz w nowym ebooku "Korygowanie wynagrodzeń. Poprawianie błędów w kartotekach zarobkowych i listach płac".

Korygowanie wynagrodzeń. Poprawianie błędów w kartotekach zarobkowych i listach płac - Informacje szczegółowe

Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2014
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
ISBN:
978-832-693-094-2
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
1 (pdf)
Rozmiar plików do pobrania:
pdf 0,71 MB

Korygowanie wynagrodzeń. Poprawianie błędów w kartotekach zarobkowych i listach płac - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Wynagrodzenia w praktyceWynagrodzenia w praktyce

Izabela Nowacka

Opracowanie, które ułatwi codzienną pracę nad rozliczaniem płac, pomoże obliczyć podatek dochodowy oraz składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenia zdrowotne.

Opracowanie, które ułatwi codzienną pracę nad rozliczaniem płac, pomoże obliczyć podatek dochodowy oraz składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenia zdrowotne.

Informacje o formacie
PDF zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Format używany do prezentacji książek lub czasopism, które wymagają formatu stronicowanego, ponieważ ich treść nie może dopasować się dowolnie (swobodnie) do szerokości ekranu. Pliki PDF zawierają interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych. Proporcjonalne rozmieszczenie elementów na stronie sprawdza się w urządzeniach wyposażonych w duże ekrany.

Możesz go przeczytać na dowolnym urządzeniu z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem (np. Adobe Reader)