Ebook

Magiczny konik: Wyjątkowe życzenie

Autor:
Współtwórca:
Angela Swan (ilustrator)
Wydawca:
Format:
11,99 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Magiczny konik: Wyjątkowe życzenie - Opis

Powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Wspaniała grzywa Magicznego Konika imieniem Kaszmir aż promienieje magią!

Kaszmir ma jedno wielkie marzenie – szuka przyjaciółki, która zechce z nim przeżyć wspaniałe, magiczne przygody.
Gdzie jeszcze zjawi się Kaszmir?
Magia trwa dalej…

Magiczny konik: Wyjątkowe życzenie - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2015
Publikacja z kategorii:
Rodzaj publikacji:
Odbiorca:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
Magic Ponies: A Special Wish
Język oryginalny publikacji:
angielski
ISBN:
9788328023444
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 4,01 MB / mobi 5,66 MB

Magiczny konik: Wyjątkowe życzenie - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Alfie Bloom i tajmnice zamku Hex...Alfie Bloom i tajmnice zamku Hexbridge

Gabrielle Kent

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.

Ebook

Witaj, Karolciu!Witaj, Karolciu!

Maria Krüger

Karolcia i Piotrek nie potrzebują ani lampy zamieszkanej przez dżina, ani różdżki, by czarować i spełniać życzenia. Mali przyjaciele mają przecież magiczną niebieską... kredkę!

Karolcia i Piotrek nie potrzebują ani lampy zamieszkanej przez dżina, ani różdżki, by czarować i spełniać życzenia. Mali przyjaciele mają przecież magiczną niebieską... kredkę!

Ebook

Kubuś PuchatekKubuś Puchatek

Aleksander Alan Milne

Przygody misia „o bardzo małym rozumku” i jego wiernych przyjaciół. Razem z nimi weźmiemy udział w urodzinach Kłapouchego, zastawimy pułapkę na Słonia i wyprawimy się na Biegun Północny!

Przygody misia „o bardzo małym rozumku” i jego wiernych przyjaciół. Razem z nimi weźmiemy udział w urodzinach Kłapouchego, zastawimy pułapkę na Słonia i wyprawimy się na Biegun Północny!

Ebook

Doktor Dolittle i jego zwierzętaDoktor Dolittle i jego zwierzęta

Hugh Lofting

Arcydzieło literatury dziecięcej. Opowieść o pewnym doktorze, który bardzo lubił zwierzęta i wraz z nimi przeżywał niezwykłe przygody, od których aż kręci się w głowie.

Arcydzieło literatury dziecięcej. Opowieść o pewnym doktorze, który bardzo lubił zwierzęta i wraz z nimi przeżywał niezwykłe przygody, od których aż kręci się w głowie.

Ebook

Kraina CzarówKraina Czarów

Shannon Hale

Trzecia część cyklu fantasy. Baśnioceum Ever After High zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Głowy nie tracą tylko trzy dziewczyny. Czy uda im się uratować pogrążającą się w chaosie zaczarowaną krainę?

Trzecia część cyklu fantasy. Baśnioceum Ever After High zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Głowy nie tracą tylko trzy dziewczyny. Czy uda im się uratować pogrążającą się w chaosie zaczarowaną krainę?

Ebook

Łabędzie nutkiŁabędzie nutki

E. B. White

Piękna historia pióra E. B. White’a, autora „Pajęczyny Charlotty” i „Stuarta Malutkiego” królujących w rankingach najlepszych powieści dla dzieci wszech czasów. Wielokrotnie ekranizowana. Opowiada o przyjaźni, akceptacji odmienności i zaufaniu. Podbiła serca małych czytelników i ich rodziców na całym świecie.

Łabędzie nutki E. B. White Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 304 strony)

Piękna historia pióra E. B. White’a, autora „Pajęczyny Charlotty” i „Stuarta Malutkiego” królujących w rankingach najlepszych powieści dla dzieci wszech czasów. Wielokrotnie ekranizowana. Opowiada o przyjaźni, akceptacji odmienności i zaufaniu. Podbiła serca małych czytelników i ich rodziców na całym świecie.

Ebook

Wodnikowe WzgórzeWodnikowe Wzgórze

Richard Adams

Źle się dzieje w królikarni Sandleford. W miejscu, w którym króliki wiodą spokojny żywot, ma powstać nowe osiedle. Wygodne nory i zielone łąki zostaną unicestwione... Uniwersalna opowieść o odwadze i woli przetrwania. Klasyka porównywana i stawiana na półkach obok „Hobbita” Tolkiena i cyklu o Narnii Lewisa. Bez dzieła Adamsa nie byłoby „Harry’ego Pottera”.

Wodnikowe Wzgórze Richard Adams Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 528 stron)

Źle się dzieje w królikarni Sandleford. W miejscu, w którym króliki wiodą spokojny żywot, ma powstać nowe osiedle. Wygodne nory i zielone łąki zostaną unicestwione... Uniwersalna opowieść o odwadze i woli przetrwania. Klasyka porównywana i stawiana na półkach obok „Hobbita” Tolkiena i cyklu o Narnii Lewisa. Bez dzieła Adamsa nie byłoby „Harry’ego Pottera”.

Ebook

Magiczny kotek: Przygoda na basenieMagiczny kotek: Przygoda na basenie

Sue Bentley

Alicja, tak jak szaro-biały Płomyczek, nie znosi wody. Oboje rozumieją się w lot. Ale gdy są razem, poradzą sobie nawet na turnieju pływackim, a turniej to będzie niezwykły…

Alicja, tak jak szaro-biały Płomyczek, nie znosi wody. Oboje rozumieją się w lot. Ale gdy są razem, poradzą sobie nawet na turnieju pływackim, a turniej to będzie niezwykły…

Ebook

Magiczny kotek: Letnia przygodaMagiczny kotek: Letnia przygoda

Sue Bentley

Ula ma dość letniego obozu, a szczególnie tych wstrętnych chłopaków, którzy wciąż jej dokuczają. Na szczęście spotyka białego, puchatego Płomyczka…

Ula ma dość letniego obozu, a szczególnie tych wstrętnych chłopaków, którzy wciąż jej dokuczają. Na szczęście spotyka białego, puchatego Płomyczka…

Ebook

Magiczny konik: Błysk kopytMagiczny konik: Błysk kopyt

Sue Bentley

Powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Wspaniała grzywa Magicznego Konika imieniem Kaszmir aż promienieje magią!

Powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Wspaniała grzywa Magicznego Konika imieniem Kaszmir aż promienieje magią!

Ebook

Magiczny kotek: Konkurs marzeńMagiczny kotek: Konkurs marzeń

Sue Bentley

Jak pech to pech. Ola zapomina zdjąć osłonkę z obiektywu. Czy to koniec marzeń o wygranej w konkursie fotograficznym? Od czego jest jednak magiczny, olśniewająco brązowy Płomyczek...

Jak pech to pech. Ola zapomina zdjąć osłonkę z obiektywu. Czy to koniec marzeń o wygranej w konkursie fotograficznym? Od czego jest jednak magiczny, olśniewająco brązowy Płomyczek...

Ebook

Magiczny królik: Czekoladowe mar...Magiczny królik: Czekoladowe marzenia

Sue Bentley

Pierwsza powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Pierwsza powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Ebook

Magiczny piesek: Klasowa księżni...Magiczny piesek: Klasowa księżniczka

Sue Bentley

Klaudia to bardzo nieśmiała dziewczynka. W jej życiu pojawia się jednak ktoś, kto zaprowadzi ją na spotkanie przygody, i to niejednej! Przed Klaudią i Burzą moc niezapomnianych wrażeń!

Klaudia to bardzo nieśmiała dziewczynka. W jej życiu pojawia się jednak ktoś, kto zaprowadzi ją na spotkanie przygody, i to niejednej! Przed Klaudią i Burzą moc niezapomnianych wrażeń!

Ebook

Magiczny piesek: Leśny czarMagiczny piesek: Leśny czar

Sue Bentley

Kasia jest najszczęśliwszą dziewczynką pod słońcem od czasu, gdy w jej życiu pojawiła się Burza. Dzięki swemu czworonożnemu przyjacielowi udaje się jej nawet przezwyciężyć nieśmiałość.

Kasia jest najszczęśliwszą dziewczynką pod słońcem od czasu, gdy w jej życiu pojawiła się Burza. Dzięki swemu czworonożnemu przyjacielowi udaje się jej nawet przezwyciężyć nieśmiałość.

Ebook

Magiczny piesek: Przyjaźń na zawszeMagiczny piesek: Przyjaźń na zawsze

Sue Bentley

Basia wreszcie nie czuje się samotna. Z Burzą u boku odkrywa smak prawdziwej przygody i nie boi się już nawet przeprowadzki do nowego domu.

Basia wreszcie nie czuje się samotna. Z Burzą u boku odkrywa smak prawdziwej przygody i nie boi się już nawet przeprowadzki do nowego domu.

Ebook

Magiczny piesek: Gwiazda filmowaMagiczny piesek: Gwiazda filmowa

Sue Bentley

Tosia, choć występuje w najprawdziwszym filmie, nie czuje się szczęśliwa. Dopiero urocza Burza z oklapniętymi uszami sprawia, że dziewczynka pozbywa się tremy i porzuca swoją nieśmiałość.

Tosia, choć występuje w najprawdziwszym filmie, nie czuje się szczęśliwa. Dopiero urocza Burza z oklapniętymi uszami sprawia, że dziewczynka pozbywa się tremy i porzuca swoją nieśmiałość.

Ebook

Magiczny królik: Plusk magiiMagiczny królik: Plusk magii

Sue Bentley

Trzecia powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Trzecia powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.