Ebook

Magiczny piesek: Zakręcony ogon

Autor:
Współtwórca:
Angela Swan (ilustrator)
Wydawca:
Format:
11,99 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Magiczny piesek: Zakręcony ogon - Opis

Nawet w najśmielszych snach Krysia nie marzyła o tym, że jej najlepszym przyjacielem zostanie szczeniak – piękny i puchaty, do tego o nadzwyczajnych zdolnościach…

Kiedy w czarodziejski sposób zjawia się Burza, inteligentna, czuła, o ciemnoniebieskich ślepiach, Krysia czuje się o wiele szczęśliwsza. Jej najlepsza przyjaciółka, Gabrysia, obraziła się, ponieważ tylko Krysia została wybrana do uczestniczenia w paradzie. Czy Burza pomoże dziewczynkom odzyskać przyjaźń?
Dowiedz się, gdzie jeszcze pojawi się Burza! Magia trwa dalej…

Magiczny piesek: Zakręcony ogon - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Roman Higersberger (tłumacz)
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2015
Publikacja z kategorii:
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
Magic Puppy: Twirling Tails
Język oryginalny publikacji:
angielski
Rok pierwszej publikacji książkowej:
2008
ISBN:
9788328016972
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
2 (epub, mobi)
Rozmiar plików do pobrania:
epub 1,73 MB / mobi 3,37 MB

Magiczny piesek: Zakręcony ogon - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Kraina CzarówKraina Czarów

Shannon Hale

Trzecia część cyklu fantasy. Baśnioceum Ever After High zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Głowy nie tracą tylko trzy dziewczyny. Czy uda im się uratować pogrążającą się w chaosie zaczarowaną krainę?

Trzecia część cyklu fantasy. Baśnioceum Ever After High zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Głowy nie tracą tylko trzy dziewczyny. Czy uda im się uratować pogrążającą się w chaosie zaczarowaną krainę?

Ebook

Ala Betka i demon miastaAla Betka i demon miasta

Ida Pierelotkin

Przygody dziewczynki, która jak nikt potrafi ściągać na siebie kłopoty. W sercu Warszawy już czeka na nią tajemniczy demon Edwin Piekielniczuk...

Przygody dziewczynki, która jak nikt potrafi ściągać na siebie kłopoty. W sercu Warszawy już czeka na nią tajemniczy demon Edwin Piekielniczuk...

Ebook

Dziewczynka z Szóstego Księżyca....Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 4

Moony Witcher

Wielkie przygody małej alchemiczki i jej wiernych przyjaciół dotarły do kluczowego punktu. Do uratowania Szóstego Księżyca brakuje im już tylko jednego Arkanu: wody.

Wielkie przygody małej alchemiczki i jej wiernych przyjaciół dotarły do kluczowego punktu. Do uratowania Szóstego Księżyca brakuje im już tylko jednego Arkanu: wody.

Ebook

Chłopcy z zielonych stawówChłopcy z zielonych stawów

Jan Izydor Korzeniowski

Powieść o serdecznej przyjaźni. Oderwie chłopców od gier komputerowych i przeniesie ich w czasy przedwojenne do pewnej wadowickiej wsi.

Powieść o serdecznej przyjaźni. Oderwie chłopców od gier komputerowych i przeniesie ich w czasy przedwojenne do pewnej wadowickiej wsi.

Ebook

Hania Humorek: Tydzień na opakHania Humorek: Tydzień na opak

Megan McDonald

Idolka młodych czytelniczek powraca po wakacjach. Czy humorek Hani Humorek może być jeszcze gorszy? Oczywiście, że tak. Chyba że... to Dzień Na Opak!

Hania Humorek: Tydzień na opak Megan McDonald Seria: „Hania Humorek” Wydawca: Egmont Polska PDF (w wersji papierowej 211 stron)

Idolka młodych czytelniczek powraca po wakacjach. Czy humorek Hani Humorek może być jeszcze gorszy? Oczywiście, że tak. Chyba że... to Dzień Na Opak!

Ebook

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn...Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Śnieżny patrol

Agnieszka Mielech

Szósty tom przygód Emi i jej przyjaciół. Czy nowa misja Tajnego Klubu zakończy się sukcesem? Jakie nieoczekiwane odkrycie przyniesie śnieżny patrol w lesie?

Szósty tom przygód Emi i jej przyjaciół. Czy nowa misja Tajnego Klubu zakończy się sukcesem? Jakie nieoczekiwane odkrycie przyniesie śnieżny patrol w lesie?

Ebook

Alfie Bloom i złodziej talizmanuAlfie Bloom i złodziej talizmanu

Gabrielle Kent

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...

Gustaw Gloom i Czarny Porywacz Adam-Troy Castro Wydawca: Wydawnictwo Juka MOBI + EPUB (w wersji papierowej 248 stron)
Ebook

Bari, wymarzony piesekBari, wymarzony piesek

Holly Webb

Powieść dla tych wszystkich, którzy marzą o swoim czworonożnym przyjacielu. Pragnienia Laury się spełniły. Dziewczynka zupełnie niespodziewanie znalazła swego wymarzonego pupila. Ale wakacje dobiegają końca. Wkrótce Barii będzie musiał wyjechać. A może los szykuje dla dwójki przyjaciół niespodziankę?

Powieść dla tych wszystkich, którzy marzą o swoim czworonożnym przyjacielu. Pragnienia Laury się spełniły. Dziewczynka zupełnie niespodziewanie znalazła swego wymarzonego pupila. Ale wakacje dobiegają końca. Wkrótce Barii będzie musiał wyjechać. A może los szykuje dla dwójki przyjaciół niespodziankę?

Ebook

Magiczny kotek: Przygoda na basenieMagiczny kotek: Przygoda na basenie

Sue Bentley

Alicja, tak jak szaro-biały Płomyczek, nie znosi wody. Oboje rozumieją się w lot. Ale gdy są razem, poradzą sobie nawet na turnieju pływackim, a turniej to będzie niezwykły…

Alicja, tak jak szaro-biały Płomyczek, nie znosi wody. Oboje rozumieją się w lot. Ale gdy są razem, poradzą sobie nawet na turnieju pływackim, a turniej to będzie niezwykły…

Ebook

Magiczny kotek: Letnia przygodaMagiczny kotek: Letnia przygoda

Sue Bentley

Ula ma dość letniego obozu, a szczególnie tych wstrętnych chłopaków, którzy wciąż jej dokuczają. Na szczęście spotyka białego, puchatego Płomyczka…

Ula ma dość letniego obozu, a szczególnie tych wstrętnych chłopaków, którzy wciąż jej dokuczają. Na szczęście spotyka białego, puchatego Płomyczka…

Ebook

Magiczny konik: Błysk kopytMagiczny konik: Błysk kopyt

Sue Bentley

Powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Wspaniała grzywa Magicznego Konika imieniem Kaszmir aż promienieje magią!

Powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Wspaniała grzywa Magicznego Konika imieniem Kaszmir aż promienieje magią!

Ebook

Magiczny kotek: Konkurs marzeńMagiczny kotek: Konkurs marzeń

Sue Bentley

Jak pech to pech. Ola zapomina zdjąć osłonkę z obiektywu. Czy to koniec marzeń o wygranej w konkursie fotograficznym? Od czego jest jednak magiczny, olśniewająco brązowy Płomyczek...

Jak pech to pech. Ola zapomina zdjąć osłonkę z obiektywu. Czy to koniec marzeń o wygranej w konkursie fotograficznym? Od czego jest jednak magiczny, olśniewająco brązowy Płomyczek...

Ebook

Magiczny królik: Czekoladowe mar...Magiczny królik: Czekoladowe marzenia

Sue Bentley

Pierwsza powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Pierwsza powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Ebook

Magiczny piesek: Klasowa księżni...Magiczny piesek: Klasowa księżniczka

Sue Bentley

Klaudia to bardzo nieśmiała dziewczynka. W jej życiu pojawia się jednak ktoś, kto zaprowadzi ją na spotkanie przygody, i to niejednej! Przed Klaudią i Burzą moc niezapomnianych wrażeń!

Klaudia to bardzo nieśmiała dziewczynka. W jej życiu pojawia się jednak ktoś, kto zaprowadzi ją na spotkanie przygody, i to niejednej! Przed Klaudią i Burzą moc niezapomnianych wrażeń!

Ebook

Magiczny piesek: Leśny czarMagiczny piesek: Leśny czar

Sue Bentley

Kasia jest najszczęśliwszą dziewczynką pod słońcem od czasu, gdy w jej życiu pojawiła się Burza. Dzięki swemu czworonożnemu przyjacielowi udaje się jej nawet przezwyciężyć nieśmiałość.

Kasia jest najszczęśliwszą dziewczynką pod słońcem od czasu, gdy w jej życiu pojawiła się Burza. Dzięki swemu czworonożnemu przyjacielowi udaje się jej nawet przezwyciężyć nieśmiałość.

Ebook

Magiczny piesek: Przyjaźń na zawszeMagiczny piesek: Przyjaźń na zawsze

Sue Bentley

Basia wreszcie nie czuje się samotna. Z Burzą u boku odkrywa smak prawdziwej przygody i nie boi się już nawet przeprowadzki do nowego domu.

Basia wreszcie nie czuje się samotna. Z Burzą u boku odkrywa smak prawdziwej przygody i nie boi się już nawet przeprowadzki do nowego domu.

Ebook

Magiczny piesek: Gwiazda filmowaMagiczny piesek: Gwiazda filmowa

Sue Bentley

Tosia, choć występuje w najprawdziwszym filmie, nie czuje się szczęśliwa. Dopiero urocza Burza z oklapniętymi uszami sprawia, że dziewczynka pozbywa się tremy i porzuca swoją nieśmiałość.

Tosia, choć występuje w najprawdziwszym filmie, nie czuje się szczęśliwa. Dopiero urocza Burza z oklapniętymi uszami sprawia, że dziewczynka pozbywa się tremy i porzuca swoją nieśmiałość.

Ebook

Magiczny królik: Plusk magiiMagiczny królik: Plusk magii

Sue Bentley

Trzecia powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Trzecia powieść z bestsellerowej serii dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
MOBI zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Najlepszy format na Kindle!

E-book w formacie MOBIPOCKET można pobrać przede wszystkim na czytnik Kindle.
Czytanie książek w formacie MOBI na innych urządzeniach elektronicznych (np. e-czytnik, tablet, smartphone, komputer) jest możliwe, pod warunkiem że zostaną one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie, np. Kindle for PC, MobiPocket Reader.

UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.