Typ publikacji

Polecamy

Kategorie

Wydawca

Cena

Serie

  • „Kolekcja dla Dzieci”

Rodzaje publikacji

Format

Wyniki wyszukiwania: (2)

Widok:
Na stronie:
Audiobook

Alfie Bloom i tajemnice zamku He...Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge

Gabrielle Kent

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.

Audiobook

Alfie Bloom i złodziej talizmanuAlfie Bloom i złodziej talizmanu

Gabrielle Kent

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...