Typ publikacji

Wydawca

Cena

Rodzaje publikacji

Format

Mikołaj Marcela - liczba pozycji (4)

Specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor m.in. książek „Monstruarium nowoczesne” i „Niemartwi”.

Widok:
Na stronie:
Ebook

NiemartwiNiemartwi

Mikołaj Marcela

Inteligentna i mroczna powieść. Sprawi, że dźwięk policyjnych syren i krzyki tłumu staną się dla nas zapowiedzią apokalipsy.

Niemartwi Mikołaj Marcela Wydawca: Pascal MOBI + EPUB

Inteligentna i mroczna powieść. Sprawi, że dźwięk policyjnych syren i krzyki tłumu staną się dla nas zapowiedzią apokalipsy.

Ebook

Bycie w śmierciBycie w śmierci

Mikołaj Marcela

Trzymająca w napięciu opowieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld” oraz „World War Z”. O czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek

Bycie w śmierci

Athanatopia

Mikołaj Marcela Wydawca: Pascal MOBI + EPUB (w wersji papierowej 320 stron)

Trzymająca w napięciu opowieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld” oraz „World War Z”. O czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek

Ebook

Best Seler i zagadka znikających...Best Seler i zagadka znikających warzyw

Mikołaj Marcela

Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Głowa do góry, odwagi – jesteśmy z Tobą!

Best Seler i zagadka znikających warzyw Mikołaj Marcela Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 192 strony)

Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Głowa do góry, odwagi – jesteśmy z Tobą!

Ebook

Best Seler i tajemnica rodu KokosówBest Seler i tajemnica rodu Kokosów

Mikołaj Marcela

Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.

Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.