Typ publikacji

Wydawca

Cena

Rodzaje publikacji

Format

Mikołaj Marcela - liczba pozycji (6)

Specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor m.in. książek „Monstruarium nowoczesne” i „Niemartwi”.

Widok:
Na stronie:
Ebook

Jak nie spieprzyć życia swojemu...Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku

Mikołaj Marcela

Książka dla rodziców dzieci w wieku 0–18 lat! Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z wielu pytań, na które wyczerpująco i ciekawie odpowiada Mikołaj Marcela.

Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku Mikołaj Marcela Wydawca: Muza MOBI + EPUB (w wersji papierowej 272 strony)

Książka dla rodziców dzieci w wieku 0–18 lat! Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z wielu pytań, na które wyczerpująco i ciekawie odpowiada Mikołaj Marcela.

Ebook

NiemartwiNiemartwi

Mikołaj Marcela

Inteligentna i mroczna powieść. Sprawi, że dźwięk policyjnych syren i krzyki tłumu staną się dla nas zapowiedzią apokalipsy.

Niemartwi Mikołaj Marcela Wydawca: Pascal MOBI + EPUB

Inteligentna i mroczna powieść. Sprawi, że dźwięk policyjnych syren i krzyki tłumu staną się dla nas zapowiedzią apokalipsy.

Ebook

Bycie w śmierciBycie w śmierci

Mikołaj Marcela

Trzymająca w napięciu opowieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld” oraz „World War Z”. O czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek

Bycie w śmierci

Athanatopia

Mikołaj Marcela Wydawca: Pascal MOBI + EPUB (w wersji papierowej 320 stron)

Trzymająca w napięciu opowieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld” oraz „World War Z”. O czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek

Ebook

Best Seler i zagadka znikających...Best Seler i zagadka znikających warzyw

Mikołaj Marcela

Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Głowa do góry, odwagi – jesteśmy z Tobą!

Best Seler i zagadka znikających warzyw Mikołaj Marcela Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 192 strony)

Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Głowa do góry, odwagi – jesteśmy z Tobą!

Ebook

Best Seler i tajemnica rodu KokosówBest Seler i tajemnica rodu Kokosów

Mikołaj Marcela

Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.

Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.

Audiobook

Jak nie spieprzyć życia swojemu...Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku

Mikołaj Marcela

Książka dla rodziców dzieci w wieku 0–18 lat! Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z wielu pytań, na które wyczerpująco i ciekawie odpowiada Mikołaj Marcela.

Książka dla rodziców dzieci w wieku 0–18 lat! Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z wielu pytań, na które wyczerpująco i ciekawie odpowiada Mikołaj Marcela.