Typ publikacji

Polecamy

Wydawca

Cena

Format

Słowa kluczowe

  • narkotyki

Wyniki wyszukiwania: (199)

Widok:
Na stronie:
Słowa kluczowe:
Ebook

Ślepnąc od światełŚlepnąc od świateł

Jakub Żulczyk

Zagadkowa miejska odyseja, pełna zwrotów akcji i splotów wydarzeń, skłaniająca do zastanowienia, co znaczą w dzisiejszych czasach miłość, przyjaźń, wierność. A może raczej… ile kosztują?

Zagadkowa miejska odyseja, pełna zwrotów akcji i splotów wydarzeń, skłaniająca do zastanowienia, co znaczą w dzisiejszych czasach miłość, przyjaźń, wierność. A może raczej… ile kosztują?

Ebook

WtyczkaWtyczka

Duane Swierczynski

Co się dzieje, kiedy niewłaściwa dziewczyna znajdzie się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie? Sensacyjna opowieść Duane Swierczynskiego, autora poczytnych thrillerów kryminalnych, która wciąga jak narkotyk!

Wtyczka Duane Swierczynski Wydawca: Quraro MOBI + EPUB

Co się dzieje, kiedy niewłaściwa dziewczyna znajdzie się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie? Sensacyjna opowieść Duane Swierczynskiego, autora poczytnych thrillerów kryminalnych, która wciąga jak narkotyk!

Ebook

Kora, KoraKora, Kora

Kamil Sipowicz

Biografia fascynującej osobowości, liderki kultowego zespołu Maanam. Jak wyglądało życie Kory przed powstaniem grupy? Jak wokalistka radziła sobie ze sławą i uwielbieniem rzeszy fanów?

Biografia fascynującej osobowości, liderki kultowego zespołu Maanam. Jak wyglądało życie Kory przed powstaniem grupy? Jak wokalistka radziła sobie ze sławą i uwielbieniem rzeszy fanów?

Ebook

MorfinaMorfina

Szczepan Twardoch

Szalona, transowa i odważna historia jak ze stron powieści Witkacego i Gombrowicza! Nad miastem Konstantego panują Niemcy, a nad jego myślami – morfina. Czy dzień wyzwolenia nadejdzie?

Szalona, transowa i odważna historia jak ze stron powieści Witkacego i Gombrowicza! Nad miastem Konstantego panują Niemcy, a nad jego myślami – morfina. Czy dzień wyzwolenia nadejdzie?

Ebook

Osiedle marzeńOsiedle marzeń

Wojciech Chmielarz

Czwarta część cyklu z komisarzem MORTKĄ. Jedno z eleganckich osiedli w Warszawie, mały raj na ziemi, o jakim marzy co drugi Polak, budzi się ze snu. Ten dzień sprawi, że nic już nie będzie takie samo... Komisarz Mortka powraca, by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka, która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…

Osiedle marzeń Wojciech Chmielarz Seria: „Seria ze Strachem”, cykl „Komisarz Jakub Mortka” Wydawca: Czarne MOBI + EPUB (w wersji papierowej 368 stron)

Czwarta część cyklu z komisarzem MORTKĄ. Jedno z eleganckich osiedli w Warszawie, mały raj na ziemi, o jakim marzy co drugi Polak, budzi się ze snu. Ten dzień sprawi, że nic już nie będzie takie samo... Komisarz Mortka powraca, by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka, która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…

Ebook

GranicaGranica

Don Winslow

Rozdzierająca opowieść o zemście, korupcji i sprawiedliwości. Od meksykańskiej pustyni po Wall Street, od slumsów w Gwatemali po marmurowe korytarze Waszyngtonu – Don Winslow podąża za nowym pokoleniem narcos, glin, ćpunów, polityków oraz dzieciaków uciekających od przemocy i poszukujących szans na lepsze życie w nowym kraju.

Granica Don Winslow Wydawca: HarperCollins Polska MOBI + EPUB (w wersji papierowej 872 strony)

Rozdzierająca opowieść o zemście, korupcji i sprawiedliwości. Od meksykańskiej pustyni po Wall Street, od slumsów w Gwatemali po marmurowe korytarze Waszyngtonu – Don Winslow podąża za nowym pokoleniem narcos, glin, ćpunów, polityków oraz dzieciaków uciekających od przemocy i poszukujących szans na lepsze życie w nowym kraju.

Ebook

WampirWampir

Wojciech Chmielarz

Bezwzględny świat nastolatków, ciemne interesy, jawa, która splata się z wirtualną rzeczywistością... Mrok śmierci i zmowa milczenia... Pierwszy kryminał z gliwickiego cyklu autora „Podpalacza”.

Bezwzględny świat nastolatków, ciemne interesy, jawa, która splata się z wirtualną rzeczywistością... Mrok śmierci i zmowa milczenia... Pierwszy kryminał z gliwickiego cyklu autora „Podpalacza”.

Ebook

Orange Is the New BlackOrange Is the New Black

Piper Kerman

Przekrocz próg więzienia dla kobiet... Na podstawie książki Piper Kerman powstał serial produkcji Netflix, który podbił serca milionów widzów! Opowieść zaskakująca, kontrowersyjna, niezwykle zabawna i przede wszystkim – prawdziwa!

Przekrocz próg więzienia dla kobiet... Na podstawie książki Piper Kerman powstał serial produkcji Netflix, który podbił serca milionów widzów! Opowieść zaskakująca, kontrowersyjna, niezwykle zabawna i przede wszystkim – prawdziwa!

Audiobook

MorfinaMorfina

Szczepan Twardoch

Bestsellerowa powieść Szczepana Twardocha w znakomitej interpretacji Macieja Stuhra. Szalona, transowa i odważna historia jak ze stron powieści Witkacego i Gombrowicza. Nad miastem Konstantego panują Niemcy, a nad jego myślami – morfina. Czy dzień wyzwolenia nadejdzie?

Bestsellerowa powieść Szczepana Twardocha w znakomitej interpretacji Macieja Stuhra. Szalona, transowa i odważna historia jak ze stron powieści Witkacego i Gombrowicza. Nad miastem Konstantego panują Niemcy, a nad jego myślami – morfina. Czy dzień wyzwolenia nadejdzie?

Ebook

Nowy wspaniały światNowy wspaniały świat

Aldous Huxley

Jedna z najsłynniejszych książek współczesnej literatury! Przerażająca wizja świata, w którym nie ma miejsca na emocje, indywidualność i wolną wolę. Wstrząsająca opowieść SF czy wielkie proroctwo?

Jedna z najsłynniejszych książek współczesnej literatury! Przerażająca wizja świata, w którym nie ma miejsca na emocje, indywidualność i wolną wolę. Wstrząsająca opowieść SF czy wielkie proroctwo?

Ebook

Zero, zero, zeroZero, zero, zero

Roberto Saviano

Książka autora bestsellerowej „Gomorry”. Szczegółowa mapa międzynarodowego kokainowego szlaku, której swoistą legendę stanowią historie i wywiady z pierwszej ręki.

Książka autora bestsellerowej „Gomorry”. Szczegółowa mapa międzynarodowego kokainowego szlaku, której swoistą legendę stanowią historie i wywiady z pierwszej ręki.

Ebook

Trzy stygmaty Palmera EldritchaTrzy stygmaty Palmera Eldritcha

Philip K. Dick

„Bóg obiecuje życie wieczne. My je dajemy...”. Arcymistrz science fiction przedstawia niepokojącą wizję przyszłości – równie przerażającą, co groteskową.

„Bóg obiecuje życie wieczne. My je dajemy...”. Arcymistrz science fiction przedstawia niepokojącą wizję przyszłości – równie przerażającą, co groteskową.

Ebook

A w konopiach strachA w konopiach strach

Maria Mazurek

Kolejna książka z serii „Bez Tajemnic”. Wybitny neurobiolog profesor Vetulani barwnie i rzeczowo opowiada w niej o badaniach nad leczniczym zastosowaniem marihuany i o jej wpływie na nasz organizm.

Kolejna książka z serii „Bez Tajemnic”. Wybitny neurobiolog profesor Vetulani barwnie i rzeczowo opowiada w niej o badaniach nad leczniczym zastosowaniem marihuany i o jej wpływie na nasz organizm.

Ebook

Drzwi percepcjiDrzwi percepcji

Aldous Huxley

Książka, która stała się biblią hippisów. Podróż w głąb umysłu autora „Nowego, wspaniałego świata”, w sam środek wizji i znaczeń ukrytych przed codziennym wzrokiem, wyzwolonych dzięki pewnej halucynogennej substancji.

Książka, która stała się biblią hippisów. Podróż w głąb umysłu autora „Nowego, wspaniałego świata”, w sam środek wizji i znaczeń ukrytych przed codziennym wzrokiem, wyzwolonych dzięki pewnej halucynogennej substancji.

Ebook

Wojna polsko-ruska pod flagą bia...Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną

Dorota Masłowska

„Pierwsza polska powieść dresiarska”. Debiutancka książka Doroty Masłowskiej, obrazoburcza i nowatorska, napisana rynsztokowym językiem. Jedni wytykają jej jego brzydotę i kalectwo formy. Inni tę brzydotę i potoczność uznają za zaletę.

„Pierwsza polska powieść dresiarska”. Debiutancka książka Doroty Masłowskiej, obrazoburcza i nowatorska, napisana rynsztokowym językiem. Jedni wytykają jej jego brzydotę i kalectwo formy. Inni tę brzydotę i potoczność uznają za zaletę.

Ebook

Królowa PołudniaKrólowa Południa

Arturo Pérez-Reverte

Opowieść o życiu i czynach Teresy Mendozy, Meksykanki, która dzięki woli przeżycia, talentowi do liczenia i kilku lekturom zmienia się ze zwykłej dziewczyny przemytnika w największego organizatora transportu narkotyków na Morzu Śródziemnym.

Królowa Południa

Narkotyki, miłość i śmierć

Arturo Pérez-Reverte Wydawca: Muza MOBI + EPUB (w wersji papierowej 608 stron)

Opowieść o życiu i czynach Teresy Mendozy, Meksykanki, która dzięki woli przeżycia, talentowi do liczenia i kilku lekturom zmienia się ze zwykłej dziewczyny przemytnika w największego organizatora transportu narkotyków na Morzu Śródziemnym.

Ebook

Kochając Pabla, nienawidząc Esco...Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Virginia Vallejo

Jeden z najbardziej skandalizujących romansów XX wieku i zarazem jedno z największych wydarzeń wydawniczych 2017 roku! Historia tak niebywała, że wydaje się fikcją literacką. Nic dziwnego, że zainteresowało się nią Hollywood. Na podstawie książki „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” powstał film z Penélope Cruz i Javierem Bardemem w rolach głównych.

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Virginia Vallejo Wydawca: Agora SA MOBI + EPUB (w wersji papierowej 472 strony)

Jeden z najbardziej skandalizujących romansów XX wieku i zarazem jedno z największych wydarzeń wydawniczych 2017 roku! Historia tak niebywała, że wydaje się fikcją literacką. Nic dziwnego, że zainteresowało się nią Hollywood. Na podstawie książki „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” powstał film z Penélope Cruz i Javierem Bardemem w rolach głównych.

Ebook

Ona to wieOna to wie

Lorena Franco

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Ona to wie Lorena Franco Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 480 stron)

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Audiobook

Ona to wieOna to wie

Lorena Franco

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Ebook

Mars RoomMars Room

Rachel Kushner

Powieść jednej z najwybitniejszych amerykańskich pisarek, finalistka Nagrody Bookera. „Pokazuje życie więzienne lepiej niż serial «Orange Is The New Black»… Bardzo sugestywna” – „New York Times”

Mars Room Rachel Kushner Wydawca: W.A.B. MOBI + EPUB

Powieść jednej z najwybitniejszych amerykańskich pisarek, finalistka Nagrody Bookera. „Pokazuje życie więzienne lepiej niż serial «Orange Is The New Black»… Bardzo sugestywna” – „New York Times”