Typ publikacji

Polecamy

  • Nowości

Wydawca

Cena

Serie

  • „Czarne Słońce”

Rodzaje publikacji

Format

Wyniki wyszukiwania: (1)

Widok:
Na stronie:
Polecamy:
Ebook

Noc złaNoc zła

Éric Giacometti

Drugi tom sagi obnażającej pilnie skrywane tajemnice II wojny światowej. Na kartach książki spotykają się najważniejsze postacie nawałnicy rozpętanej przez Hitlera, a także cała plejada niezwykle barwnych fikcyjnych bohaterów. Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i fabuł szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré.

Noc zła Éric Giacometti Seria: „Czarne Słońce” Wydawca: Sonia Draga MOBI + EPUB (w wersji papierowej 392 strony)

Drugi tom sagi obnażającej pilnie skrywane tajemnice II wojny światowej. Na kartach książki spotykają się najważniejsze postacie nawałnicy rozpętanej przez Hitlera, a także cała plejada niezwykle barwnych fikcyjnych bohaterów. Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i fabuł szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré.