Audiobook

Poczytawszy: „Przedwojnie”, czyli literackie proroctwo Galopującego Majora

Wydawca:
Seria:
„Poczytawszy”, część 15
Format:
Posłuchaj fragmentu » Pobierz fragment MP3
0,00 zł
Do schowka

Poczytawszy: „Przedwojnie”, czyli literackie proroctwo Galopującego Majora - Opis

ŁUKASZ HASSLIEBE, znany jako Galopujący Major – płomienny publicysta i komentator polityczny, od niedawna jest również prozaikiem – właśnie ukazała się jego pierwsza powieść „Przedwojnie”. W rozmowie z PAWŁEM SAJEWICZEM mówi o tym, czy pisanie futurystycznej, wizjonerskiej powieści politycznej służy „meblowaniu wyobraźni” oraz czy to dobry sposób na dotarcie do czytelnika z zupełnie innej bańki światopoglądowej.
„Przedwojnie” to opowieść o Polsce, w której prawica właśnie straciła władzę (do czego jest zdolna, aby ją odzyskać?) oraz o pewnej zbrodni i katastrofie małżeńskiej – autor zdradza w niej kilka smaczków oraz opowiada m.in. o swoim stosunku do bohaterów, łapczywości pisania, Polsce trochę bardziej, scenach erotycznych, empatycznych ćwiczeniach prozatorskich oraz o pisaniu kobiecych postaci przez mężczyzn.

Poczytawszy: „Przedwojnie”, czyli literackie proroctwo Galopującego Majora - Informacje szczegółowe

Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2020
Publikacja z kategorii:
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Czas nagrania:
00:36:15
Zabezpieczenie:
Liczba plików do pobrania:
1 (mp3)
Rozmiar plików do pobrania:
mp3 154,18 MB

Poczytawszy: „Przedwojnie”, czyli literackie proroctwo Galopującego Majora - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Republika świecidełekRepublika świecidełek

Paweł Sajewicz

Mocny debiut. Prawdziwa polska powieść współczesna! W Warszawie dochodzi do serii podpaleń. Odpowiedzialność za nie bierze wpływowy lewicowy publicysta. A to dopiero początek intrygi, w którą zostanie wplątana trójka jego znajomych.

Republika świecidełek Paweł Sajewicz Wydawca: Świat Książki MOBI + EPUB (w wersji papierowej 432 strony)

Mocny debiut. Prawdziwa polska powieść współczesna! W Warszawie dochodzi do serii podpaleń. Odpowiedzialność za nie bierze wpływowy lewicowy publicysta. A to dopiero początek intrygi, w którą zostanie wplątana trójka jego znajomych.

Informacje o formacie
Audiobook w formacie mp3, można odsłuchiwać na komputerze przy pomocy programów do odtwarzania dźwięków (np. Winamp, Real Player), w odtwarzaczach multimedialnych przeznaczonych do odsłuchiwania formatu MP3 oraz w innych urządzeniach wyposażonych w odtwarzacz MP3 lub odpowiednie oprogramowanie.