Ebook

Podatki 2013 wraz z komentarzem

Autor:
Praca zbiorowa
Format:
89,00 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Podatki 2013 wraz z komentarzem - Opis

Zapewnij sobie spokój i bezpiecznie rozliczaj podatki w 2013 rezerwuj „Podatki 2013” jeszcze dziś
Dlatego dobrze przygotuj się do zmian i sprawdź: •Jak zmienią się przepisy ustawy o VAT i jakie konsekwencje wynikają z nich dla Twojej firmy? •Czy Twoja firma straci czy zyska na modyfikacjach w podatku od towarów i usług? •Jakie nowości będą szczególnie uciążliwe dla podatników rozliczających PIT? •Jakie ulgi podatkowe zostaną zmienione i jak będzie można z nich korzystać w następnych latach? •Jakie nowe obowiązki podatkowe będą miały organy podatkowe?
Skorzystaj z gotowych komentarzy ekspertów wyjaśniających konsekwencje zmienionych przepisów podatkowych Znajdziesz je w profesjonalnej publikacji „Podatki 2013”, dzięki której będziesz wiedzieć, jak prawidłowo rozliczać podatki w 2013 r., by nie narazić się na konflikt z organem podatkowym. Wszystkie przepisy zebrane w jednym miejscu – dla Twojej wygody •ujednolicone wersje m.in. ustaw o VAT, PIT, CIT, Ordynacji podatkowej •praktyczny wstęp z omówieniem najważniejszych zmian •jednoznaczne wskazówki postępowania
Ponieważ nie wszystkie zmiany w tych aktach prawnych weszły w życie od 1 stycznia 2013 r. w publikacji znajdziesz również specjalnie oznaczone przepisy, które będą miały dłuższe vacatio legis. Dzięki temu łatwo zorientujesz się, że na przygotowanie się do nowych regulacji będziesz mieć więcej czasu. Co zyskasz, korzystając z profesjonalnej publikacji „Podatki 2013”? •Spokój w najgorętszym okresie zmian – gdy inni zaczną nerwowo szukać informacji, Ty będziesz mieć pod ręką gotowe omówienia zmienionych przepisów. •Rozwiejesz swoje wątpliwości związane z nowymi regulacjami – dzięki komentarzom będziesz wiedzieć, jak zastosować je w praktyce. •Oszczędzisz swój czas – wszystkie niezbędne informacje otrzymasz zebrane w jednym miejscu.

Podatki 2013 wraz z komentarzem - Informacje szczegółowe

Podatki 2013 wraz z komentarzem - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

PKWiU 2013/2014PKWiU 2013/2014

Zbiór informacji związanych z PKWiU oraz z rozliczaniem podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prywatnych i fizycznych, zryczałtowanego podatku dochodowego i karty podatkowej.

Zbiór informacji związanych z PKWiU oraz z rozliczaniem podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prywatnych i fizycznych, zryczałtowanego podatku dochodowego i karty podatkowej.

Ebook

Przewodnik po zmianach przepisów...Przewodnik po zmianach przepisów 2015/2016 dla firm

Komplet informacji o zmianach przepisów z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego znowelizowanych na przełomie 2015/2016 roku.

Komplet informacji o zmianach przepisów z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego znowelizowanych na przełomie 2015/2016 roku.

Informacje o formacie
ePUB zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Książki tworzone w tym formacie nie mają podziału na strony. Główną zaletą publikacji ePUB jest automatyczne dopasowanie się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki temu przewijamy tekst tylko w górę lub w dół. Format ten sprawdza się w urządzeniach mobilnych, wyposażonych zazwyczaj w niewielki ekran.

Można go przeczytać na:
- e-czytniku,
- tablecie *,
- smartphonie *,
- komputerze **.

* z zainstalowaną aplikacją obsługującą pliki typu ePUB
- dla systemu Android (Publio, Aldiko, Bluefire Reader)
- dla systemu iOS (Publio, iBooks, Stanza, Bluefire Reader)

** z zainstalowanym programem obsługującym pliki typu ePUB (np. Adobe Digital Editions, Calibre)


UWAGA!
Jeżeli książka występuje w formacie Kindle (MOBI) i ePUB, w jednym zakupie otrzymasz obydwa formaty. Wybór formatu następuje na karcie pobierania książki.
Informacje o formacie
PDF zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Format używany do prezentacji książek lub czasopism, które wymagają formatu stronicowanego, ponieważ ich treść nie może dopasować się dowolnie (swobodnie) do szerokości ekranu. Pliki PDF zawierają interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych. Proporcjonalne rozmieszczenie elementów na stronie sprawdza się w urządzeniach wyposażonych w duże ekrany.

Możesz go przeczytać na dowolnym urządzeniu z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem (np. Adobe Reader)