Audiobook

Podróże Guliwera

Współtwórca:
Format:
Posłuchaj fragmentu » Pobierz fragment MP3
25,90 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Materiały wideo

Podróże Guliwera - Opis

Podróże Guliwera to klasyka literatury angielskiej, która zachwyca czytelników nieprzerwanie od setek lat!
Lemuel Guliwer całe życie marzył o egzotycznych podróżach. Z trudem zdobywał wykształcenie, jednak zawód lekarza szybko okazał się mało satysfakcjonujący i nie dość dochodowy. Żeby zaspokoić żądzę przygód i zapewnić byt rodzinie, zaciągnął się na statek jako lekarz okrętowy. Przemierzał morza wzdłuż i w szerz, docierał do najbardziej odległych zakątków świata, jednak jego głód wrażeń pozostał niezaspokojony.
Pewnego dnia na morzu rozszalał się sztorm. Burze targały okrętem wiele dni, aż w końcu cisnęły nim o skały. Gdy Guliwer ocknął się na plaży, ze zdumieniem spostrzegł, że jest skrępowany, obok zaś stoi kilkunastocentymetrowa postać i mierzy do niego z łuku…
Co stanie się z Guliwerem? Czy uda mu się wrócić do domu? Czy nadal będzie pragnął przygód i podróży w nieznane?

Podróże Guliwera - Informacje szczegółowe

Współtwórca:
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2019
Publikacja z kategorii:
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Tytuł oryginalny:
Gulliver’s Travels
Język oryginalny publikacji:
angielski
Rok pierwszej publikacji książkowej:
1726
ISBN:
978-83-272-6406-0
Czas nagrania:
10:38:11
Zabezpieczenie:
Liczba plików do pobrania:
60 (mp3)
Rozmiar plików do pobrania:
mp3 561,82 MB

Podróże Guliwera - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Audiobook

Gdzie jesteś, tatusiu?Gdzie jesteś, tatusiu?

Anna Onichimowska

Dalsze przygody bohaterów powieści „Daleki rejs”. Kuba i Paweł wyruszają do Afryki na poszukiwanie zaginionego ojca.

Dalsze przygody bohaterów powieści „Daleki rejs”. Kuba i Paweł wyruszają do Afryki na poszukiwanie zaginionego ojca.

Audiobook

Martynika i Biała WyspaMartynika i Biała Wyspa

Marek Kochan

Powieść o dziewczynce, która – choć ma wszystko – marzy o psie przyjacielu. Aby spełnić swoje pragnienie, wyrusza w pełną przygód podróż… Książka o prawdziwych emocjach i wielkich nadziejach.

Powieść o dziewczynce, która – choć ma wszystko – marzy o psie przyjacielu. Aby spełnić swoje pragnienie, wyrusza w pełną przygód podróż… Książka o prawdziwych emocjach i wielkich nadziejach.

Audiobook

Pan Samochodzik i złota rękawicaPan Samochodzik i złota rękawica

Zbigniew Nienacki

Śpiew ptaków, szum fal, piękne mazurskie jezioro, a w tej scenerii niestrudzony Pan Samochodzik na tropie kolejnej intrygującej zagadki! Tym razem nawet czytelnicy dadzą się zwieść pozorom...

Śpiew ptaków, szum fal, piękne mazurskie jezioro, a w tej scenerii niestrudzony Pan Samochodzik na tropie kolejnej intrygującej zagadki! Tym razem nawet czytelnicy dadzą się zwieść pozorom...

Audiobook

O tym, co Alicja odkryła po drug...O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra

Lewis Carroll

Kontynuacja zdumiewających przygód kilkuletniej Alicji, która wskakując do króliczej nory, poznała zaczarowany świat. Teraz zobaczy, co kryje się po drugiej stronie lustra.

Kontynuacja zdumiewających przygód kilkuletniej Alicji, która wskakując do króliczej nory, poznała zaczarowany świat. Teraz zobaczy, co kryje się po drugiej stronie lustra.

Audiobook

Przygody Tomka SawyeraPrzygody Tomka Sawyera

Mark Twain

„Przygody Tomka Sawyera” to jedna z najsłynniejszych powieści dla dzieci i zarazem najbardziej znane dzieło amerykańskiego pisarza Marka Twaina. W wersji audio interpretuje ją Artur Barciś.

„Przygody Tomka Sawyera” to jedna z najsłynniejszych powieści dla dzieci i zarazem najbardziej znane dzieło amerykańskiego pisarza Marka Twaina. W wersji audio interpretuje ją Artur Barciś.

Audiobook

Dalsze burzliwe dzieje pirata Ra...Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara

Wojciech Witkowski

Kontynuacja przygód wyjątkowego pirata Rabarbara, który bardziej niż łupieżcze wyprawy ceni sobie ciepło domowego ogniska. Czy to jednak na lądzie, czy na morzu, rozśmiesza do łez.

Kontynuacja przygód wyjątkowego pirata Rabarbara, który bardziej niż łupieżcze wyprawy ceni sobie ciepło domowego ogniska. Czy to jednak na lądzie, czy na morzu, rozśmiesza do łez.

Audiobook

Pulpet i PrudencjaPulpet i Prudencja

Joanna Olech

Kontynuacja przygód bohaterów kapitalnej opowieści Joanny Olech „Pompon w rodzinie Fisiów”. Fantastyczne poczucie humoru i wartka akcja. Moc emocji i śmiechu nie tylko dla najmłodszych.

Kontynuacja przygód bohaterów kapitalnej opowieści Joanny Olech „Pompon w rodzinie Fisiów”. Fantastyczne poczucie humoru i wartka akcja. Moc emocji i śmiechu nie tylko dla najmłodszych.

Audiobook

Mors, Pinky i tajemnica dyrektor...Mors, Pinky i tajemnica dyrektora Fiszera

Dariusz Rekosz

Zapierający dech w piersiach kryminał dla młodych czytelników. Przypomnij sobie, jak daleko skakał Wojciech Fortuna, kiedy papieżem został Karola Wojtyła i rozwiąż tajemnicę dyrektora Fiszera!

Zapierający dech w piersiach kryminał dla młodych czytelników. Przypomnij sobie, jak daleko skakał Wojciech Fortuna, kiedy papieżem został Karola Wojtyła i rozwiąż tajemnicę dyrektora Fiszera!

Audiobook

Poppy Pym i klątwa faraonaPoppy Pym i klątwa faraona

Laura Wood

Poznajcie nową koleżankę! Oto Poppy Pym, dziewczynka absolutnie niezwykła – dorastała w cyrku, jedząc na śniadanie watę cukrową i ucząc się poskramiania lwów. Teraz zaś musi wziąć sprawy we własne ręce, by rozwiązać pewną starożytną zagadkę i ocalić swój nowy dom przed zemstą faraona...

Poznajcie nową koleżankę! Oto Poppy Pym, dziewczynka absolutnie niezwykła – dorastała w cyrku, jedząc na śniadanie watę cukrową i ucząc się poskramiania lwów. Teraz zaś musi wziąć sprawy we własne ręce, by rozwiązać pewną starożytną zagadkę i ocalić swój nowy dom przed zemstą faraona...

Audiobook

Alfie Bloom i złodziej talizmanuAlfie Bloom i złodziej talizmanu

Gabrielle Kent

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...

Idealna powieść dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale każda niespodzianka ma swój cień... Na drodze chłopca i jego przyjaciół pojawiło się wiele niebezpieczeństw...

Audiobook

Gulliver’s TravelsGulliver’s Travels

Jonathan Swift

Adaptacja powieści zaliczanej do światowej klasyki czytana po angielsku przez profesjonalnego lektora! Świetna okazja, by poznać przygody Gullivera i podnieść swoje umiejętności językowe.

Adaptacja powieści zaliczanej do światowej klasyki czytana po angielsku przez profesjonalnego lektora! Świetna okazja, by poznać przygody Gullivera i podnieść swoje umiejętności językowe.

Ebook

Podróże GulliweraPodróże Gulliwera

Jonathan Swift

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Ebook

Podróże GulliweraPodróże Gulliwera

Jonathan Swift

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Ebook

Podróże Gulliwera. Gulliver's Tr...Podróże Gulliwera. Gulliver's Travels

Jonathan Swift

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII wieku, w dwóch wersjach językowych. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII wieku, w dwóch wersjach językowych. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Ebook

Podróże GuliweraPodróże Guliwera

Jonathan Swift

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII wieku. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII wieku. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Ebook

Podróże GuliweraPodróże Guliwera

Jonathan Swift

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII wieku. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Podróże Guliwera Jonathan Swift Seria: „Perły Literatury Młodzieżowej” Wydawca: Bellona MOBI + EPUB (w wersji papierowej 384 strony)

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII wieku. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Audiobook

Podróże GuliweraPodróże Guliwera

Jonathan Swift

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Ebook

Podróże Guliwera. Gulliver's Tra...Podróże Guliwera. Gulliver's Travels

Jonathan Swift

Adaptacja powieści wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na zacofanie dla dorosłych miłośników literatury. Teraz w wersji dwujęzycznej!

Adaptacja powieści wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na zacofanie dla dorosłych miłośników literatury. Teraz w wersji dwujęzycznej!

Informacje o formacie
Audiobook w formacie mp3, można odsłuchiwać na komputerze przy pomocy programów do odtwarzania dźwięków (np. Winamp, Real Player), w odtwarzaczach multimedialnych przeznaczonych do odsłuchiwania formatu MP3 oraz w innych urządzeniach wyposażonych w odtwarzacz MP3 lub odpowiednie oprogramowanie.