Typ publikacji

Polecamy

Wydawca

Cena

Rodzaje publikacji

Format

Słowa kluczowe

  • political fiction

Wyniki wyszukiwania: (106)

Widok:
Na stronie:
Słowa kluczowe:
Ebook

LódLód

Jacek Dukaj

Książka XX-lecia rankingu „Polityki”, obsypana najważniejszymi nagrodami przyznawanymi twórcom SF! Alternatywna wizja historii, w której I wojna światowa nigdy nie wybuchła...

Lód Jacek Dukaj Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB

Książka XX-lecia rankingu „Polityki”, obsypana najważniejszymi nagrodami przyznawanymi twórcom SF! Alternatywna wizja historii, w której I wojna światowa nigdy nie wybuchła...

Ebook

NiepokorniNiepokorni

Vincent V. Severski

Osobiste porachunki, polityczne ambicje, zdrady i spiski w cieniu narastającego zagrożenia. Vincent V. Severski wraca z kontynuacją trylogii o Wydziale Q. Tytuł podwójnie ekscytujący – brawurowe zakończenie serii i jedna z najmroczniejszych i najbardziej wciągających powieści autora.

Niepokorni Vincent V. Severski Seria: „Nielegalni” Wydawca: Czarna Owca MOBI + EPUB (w wersji papierowej 432 strony)

Osobiste porachunki, polityczne ambicje, zdrady i spiski w cieniu narastającego zagrożenia. Vincent V. Severski wraca z kontynuacją trylogii o Wydziale Q. Tytuł podwójnie ekscytujący – brawurowe zakończenie serii i jedna z najmroczniejszych i najbardziej wciągających powieści autora.

Ebook

Scenariusz chaosu. Tom 2Scenariusz chaosu. Tom 2

Piotr Langenfeld

Ponad szarą codziennością przeciętnych obywateli toczy się wielka gra. Bezwzględna rywalizacja możnych świata o pieniądze i władzę. Brutalna wojna, z której ofiary nie zdają sobie sprawy, dopóki nie zostaną w nią wplątane...

Ponad szarą codziennością przeciętnych obywateli toczy się wielka gra. Bezwzględna rywalizacja możnych świata o pieniądze i władzę. Brutalna wojna, z której ofiary nie zdają sobie sprawy, dopóki nie zostaną w nią wplątane...

Ebook

WyspaWyspa

Sigríður Hagalín Björnsdóttir

Świat, w którym żyjesz, z nieznanych przyczyn chyli się ku upadkowi. Co zrobisz, by uratować siebie i swoich bliskich? Do jakich kompromisów się posuniesz? Świetne połączenie thrillera, political fiction i dystopii. Jedna z najważniejszych islandzkich książek ostatnich lat. Bestsellerowy debiut nominowany do prestiżowych nagród!

Wyspa Sigríður Hagalín Björnsdóttir Wydawca: Wydawnictwo Literackie MOBI + EPUB (w wersji papierowej 288 stron)

Świat, w którym żyjesz, z nieznanych przyczyn chyli się ku upadkowi. Co zrobisz, by uratować siebie i swoich bliskich? Do jakich kompromisów się posuniesz? Świetne połączenie thrillera, political fiction i dystopii. Jedna z najważniejszych islandzkich książek ostatnich lat. Bestsellerowy debiut nominowany do prestiżowych nagród!

Ebook

KontraKontra

Wojtek Miłoszewski

Kontynuacja bestsellerowej „Inwazji” i „Farby”. Władimir Putin po obwołaniu się carem postanawia reaktywować Imperium Rosyjskie. Nowy prezydent USA nie może na to pozwolić i po raz kolejny wciąga Polskę w wir wojny… Trzecia część znakomitej, trzymającej w napięciu political fiction, od której nie można się oderwać!

Kontra Wojtek Miłoszewski Wydawca: W.A.B. MOBI + EPUB (w wersji papierowej 400 stron)

Kontynuacja bestsellerowej „Inwazji” i „Farby”. Władimir Putin po obwołaniu się carem postanawia reaktywować Imperium Rosyjskie. Nowy prezydent USA nie może na to pozwolić i po raz kolejny wciąga Polskę w wir wojny… Trzecia część znakomitej, trzymającej w napięciu political fiction, od której nie można się oderwać!

Ebook

Scenariusz chaosu. Tom 1Scenariusz chaosu. Tom 1

Piotr Langenfeld

Współczesny terroryzm jest narzędziem politycznym, ukrytą przed światem wielką grą. W brutalną walkę wielkich mocarstw jak zawsze uwikłana jest Rzeczpospolita. Jej tarczą i ostrzem są służby wywiadowcze oraz siły specjalne. Adam Thomal, policjant z Centralnego Biura Śledczego Policji, zostaje wysłany na przymusowy urlop. Już w samolocie staje się, mimo woli, uczestnikiem międzynarodowej rozgrywki…

Scenariusz chaosu. Tom 1 Piotr Langenfeld Wydawca: Ender/WarBook MOBI + EPUB (w wersji papierowej 368 stron)

Współczesny terroryzm jest narzędziem politycznym, ukrytą przed światem wielką grą. W brutalną walkę wielkich mocarstw jak zawsze uwikłana jest Rzeczpospolita. Jej tarczą i ostrzem są służby wywiadowcze oraz siły specjalne. Adam Thomal, policjant z Centralnego Biura Śledczego Policji, zostaje wysłany na przymusowy urlop. Już w samolocie staje się, mimo woli, uczestnikiem międzynarodowej rozgrywki…

Ebook

NielegalniNielegalni

Vincent V. Severski

Bestsellerowa powieść sensacyjna. Napisana przez oficera polskiego wywiadu pod pseudonimem Vincent V. Severski – odsłania warsztat pracy służb specjalnych w różnych krajach świata. „Bycie podwójnym agentem to kontrolowana schizofrenia…” – Klaus Fuchs

Nielegalni Vincent V. Severski Seria: „Nielegalni” Wydawca: Czarna Owca MOBI + EPUB (w wersji papierowej 816 stron)

Bestsellerowa powieść sensacyjna. Napisana przez oficera polskiego wywiadu pod pseudonimem Vincent V. Severski – odsłania warsztat pracy służb specjalnych w różnych krajach świata. „Bycie podwójnym agentem to kontrolowana schizofrenia…” – Klaus Fuchs

Ebook

NiewierniNiewierni

Vincent V. Severski

Tętniący napięciem wielowątkowy kryminał, w którym powracają bohaterowie bestsellerowych „Nielegalnych”. Autor, były oficer wywiadu, tworzy pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi zdarzeniami!

Niewierni Vincent V. Severski Seria: „Nielegalni” Wydawca: Czarna Owca MOBI + EPUB (w wersji papierowej 864 strony)

Tętniący napięciem wielowątkowy kryminał, w którym powracają bohaterowie bestsellerowych „Nielegalnych”. Autor, były oficer wywiadu, tworzy pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi zdarzeniami!

Ebook

NieśmiertelniNieśmiertelni

Vincent V. Severski

Kontynuacja bestsellerowych powieści – „Nielegalni” i „Niewierni”. W świecie wywiadu nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji poza granice kraju…

Nieśmiertelni Vincent V. Severski Seria: „Nielegalni” Wydawca: Czarna Owca MOBI + EPUB (w wersji papierowej 800 stron)

Kontynuacja bestsellerowych powieści – „Nielegalni” i „Niewierni”. W świecie wywiadu nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji poza granice kraju…

Ebook

Doktryna WolffaDoktryna Wolffa

Vladimir Wolff

Dramatyczny finał krwawej epopei rozpoczętej „Stalową kurtyną”. Kolejna powieść Vladimira Wolffa dla fanów political fiction i mocnych wrażeń.

Dramatyczny finał krwawej epopei rozpoczętej „Stalową kurtyną”. Kolejna powieść Vladimira Wolffa dla fanów political fiction i mocnych wrażeń.

Ebook

InwazjaInwazja

Wojtek Miłoszewski

Jak doszło do inwazji? Dlaczego Putin zaatakował Polskę? Gdzie są nasi sojusznicy? Literacka fantazja czy niepokojąca wizja przyszłości? Sensacyjny debiut powieściowy Wojtka Miłoszewskiego! Znakomita, trzymająca w napięciu political fiction, od której nie można się oderwać!

Inwazja Wojtek Miłoszewski Seria: „Inwazja” Wydawca: W.A.B. MOBI + EPUB (w wersji papierowej 500 stron)

Jak doszło do inwazji? Dlaczego Putin zaatakował Polskę? Gdzie są nasi sojusznicy? Literacka fantazja czy niepokojąca wizja przyszłości? Sensacyjny debiut powieściowy Wojtka Miłoszewskiego! Znakomita, trzymająca w napięciu political fiction, od której nie można się oderwać!

Ebook

InvictusInvictus

Marcin Ciszewski

USS „George Washington”, potężny, ale samotny superpancernik. Marynarze nazywają go Invictus – Niezwyciężony. Ale czy będzie w stanie powstrzymać czerwoną nawałę, która zalała niemal całą Europę po przegranej Bitwie Warszawskiej w sierpniu 1920 roku, a w 1941 roku uderza w Stany Zjednoczone?

Invictus Marcin Ciszewski Wydawca: Ender/WarBook MOBI + EPUB (w wersji papierowej 496 stron)

USS „George Washington”, potężny, ale samotny superpancernik. Marynarze nazywają go Invictus – Niezwyciężony. Ale czy będzie w stanie powstrzymać czerwoną nawałę, która zalała niemal całą Europę po przegranej Bitwie Warszawskiej w sierpniu 1920 roku, a w 1941 roku uderza w Stany Zjednoczone?

Ebook

Noc złaNoc zła

Éric Giacometti

Drugi tom sagi obnażającej pilnie skrywane tajemnice II wojny światowej. Na kartach książki spotykają się najważniejsze postacie nawałnicy rozpętanej przez Hitlera, a także cała plejada niezwykle barwnych fikcyjnych bohaterów. Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i fabuł szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré.

Noc zła Éric Giacometti Seria: „Czarne Słońce” Wydawca: Sonia Draga MOBI + EPUB (w wersji papierowej 392 strony)

Drugi tom sagi obnażającej pilnie skrywane tajemnice II wojny światowej. Na kartach książki spotykają się najważniejsze postacie nawałnicy rozpętanej przez Hitlera, a także cała plejada niezwykle barwnych fikcyjnych bohaterów. Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i fabuł szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré.

Ebook

Północny sztormPółnocny sztorm

Vladimir Wolff

Thriller napisany z rozmachem godnym amerykańskich mistrzów gatunku. Rosja, Norwegia, Szwecja, Stany Zjednoczone... chętnych do podziału złóż ropy naftowej jest wielu. Świat staje na krawędzi wojny...

Thriller napisany z rozmachem godnym amerykańskich mistrzów gatunku. Rosja, Norwegia, Szwecja, Stany Zjednoczone... chętnych do podziału złóż ropy naftowej jest wielu. Świat staje na krawędzi wojny...

Audiobook

NieśmiertelniNieśmiertelni

Vincent V. Severski

W świecie wywiadu nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji poza granice kraju…

W świecie wywiadu nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji poza granice kraju…

Ebook

Szturm StraceńcówSzturm Straceńców

Piotr Langenfeld

Wykrwawione polskie armie trwają w beznadziejnym oporze. Na domiar złego sowieckiego najeźdźcę wspierają pancerne zagony Wehrmachtu… Ostatni tom znakomitej alternatywnej historii „Odległe Rubieże”.

Wykrwawione polskie armie trwają w beznadziejnym oporze. Na domiar złego sowieckiego najeźdźcę wspierają pancerne zagony Wehrmachtu… Ostatni tom znakomitej alternatywnej historii „Odległe Rubieże”.

Ebook

Plan AndersaPlan Andersa

Piotr Langenfeld

Sowiecki pochód na zachód grzęźnie pod alianckimi bombami. Tymczasem sekrety wyrwane w krwawej walce przez śmiałą polsko-amerykańską wyprawę ukazują prawdziwe cele sowieckiej machiny…

Sowiecki pochód na zachód grzęźnie pod alianckimi bombami. Tymczasem sekrety wyrwane w krwawej walce przez śmiałą polsko-amerykańską wyprawę ukazują prawdziwe cele sowieckiej machiny…

Audiobook

InwazjaInwazja

Wojtek Miłoszewski

Opowieść o wielkiej podłości i niewyobrażalnym okrucieństwie, ale też o potężnej sile miłości i walce o zachowanie resztek optymizmu i człowieczeństwa. A przy tym znakomita, trzymająca w napięciu i niepokojąco prawdopodobna political fiction, od której nie można się oderwać!

Opowieść o wielkiej podłości i niewyobrażalnym okrucieństwie, ale też o potężnej sile miłości i walce o zachowanie resztek optymizmu i człowieczeństwa. A przy tym znakomita, trzymająca w napięciu i niepokojąco prawdopodobna political fiction, od której nie można się oderwać!

Ebook

Ogień sprawiedliwościOgień sprawiedliwości

Piotr Langenfeld

Zimna wojna wybuchnie z siłą gradowej burzy! Piotr Langenfeld rozpoczyna nową opowieść w zmienionej przez siebie historii opisanej w cyklu „Czerwona Ofensywa”.

Ogień sprawiedliwości Piotr Langenfeld Seria: „Czerwona Ofensywa” Wydawca: Ender/WarBook MOBI + EPUB (w wersji papierowej 386 stron)

Zimna wojna wybuchnie z siłą gradowej burzy! Piotr Langenfeld rozpoczyna nową opowieść w zmienionej przez siebie historii opisanej w cyklu „Czerwona Ofensywa”.