Jak skonfigurować usługę Send-To-PocketBook?1. W "Ustawieniach" swojego czytnika przejdź do opcji "Konto i synchronizacja"


2. Następnie wybierz "Send-To-PocketBook".


3. W kolejnym kroku zarejestruj się do usługi, podaj swój adres mailowy i hasło.
Ważne - podany adres służy jedynie do aktywacji usługi, nie będą na niego wysyłane żadne pliki.4. Czekamy na aktywację usługi.


5. Na adres mailowy, podany przy rejestracji usługi, powinieneś otrzymać wiadomość, w której znajduje się link do aktywacji usługi.
Ważne - mail może przyjść z opóźnieniem nawet kilkunastu minut.
Kliknij w link aktywacyjny.


6. Zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzającą aktywację usługi.
Znajdziesz tam również adres swojego czytnika, to właśnie na ten adres będziemy wysyłać pliki. Będzie to adres w domenie "@pbsync.com". To jest Twój adres do usługi Send-To-PocketBook, zapisz go lub zapamiętaj.


7. A tak będzie wyglądało to w ustawieniach Twojego czytnika.


8. Otrzymasz również mailowe powiedzenie aktywacji usługi i nadanie adresu Send-To-PocketBook.9. Adres ten podaj w naszym sklepie, po zalogowaniu się w zakładce "Mój profil" > "Pobieranie" > "Konfiguracja wysyłki na PocketBook". Możesz także zdefiniować, czy chcesz abyśmy wysyłali pliki automatycznie po zakupie, można wskazać jaki format ma być wysłany dla danego typu publikacji (sugerujemy aby był to plik epub)10. Bardzo ważne - pliki będą wysyłane z naszego sklepu z adresu "pocketbook(at)publio.pl", przy pierwszej wysyłce pliku będziesz musiał potwierdzić, że jest to adres zaufany, z którego mogą być wysyłane pliki na Twój czytnik.
Po wysłaniu pierwszego pliku sprawdź swoją skrzynkę pocztową (w tym także folder "Spam"), otrzymasz maila, w którym należy kliknąć na link "Dodaj do białej listy".