Typ publikacji

Wydawca

Cena

Rodzaje publikacji

Format

Tomasz Pompowski - liczba pozycji (1)

Dziennikarz, publicysta, tłumacz. Dziennikarskie poszukiwania zaprowadziły go do ponad dwudziestu krajów. Był w miejscach, gdzie rodziła się najnowsza historia: na Ukrainie podczas pomarańczowej rewolucji, w Rzymie w czasie końcowych dni pontyfikatu Jana Pawła II czy w Stanach Zjednoczonych w trakcie wyborów prezydenckich w 2008 r. Przeprowadził wywiady z dziesiątkami ważnych bohaterów współczesnej historii. Publikował w Polsce (współpracował m.in.: z Radiem Plus, „Dziennikiem”, „Polską The Times”, „Faktem”, „Nowym Państwem”, TVP) i za granicą. Był współtwórcą, wraz z Newtem Gingrichem, głośnego filmu „9 dni, które zmieniły świat”. Organizował konferencje międzynarodowe z udziałem m.in. Włodzimierza Bukowskiego. W 2008 r. na rancho prezydenta Reagana w Santa Barbara wygłosił odczyt „Jak chrześcijanie przyczynili się do upadku żelaznej kurtyny”.

Widok:
Na stronie:
Ebook

Święty na polu chwałyŚwięty na polu chwały

Tomasz Pompowski

Biografia księdza Vincenta Capodanno – wojskowego kapelana, wyjątkowego człowieka, który poświęcił swoje życie służbie innym.

Biografia księdza Vincenta Capodanno – wojskowego kapelana, wyjątkowego człowieka, który poświęcił swoje życie służbie innym.