Audiobook

Wszechobecna personalizacja, lokalizacja użytkowników, broń zarządzana przez sztuczną inteligencję

Produkt niedostępny

Wszechobecna personalizacja, lokalizacja użytkowników, broń zarządzana przez sztuczną inteligencję - Opis

Świetlaną przyszłość internetu przepowiada w „Godzinie Filozofów” gość dr DOMINIK BATORSKI, socjolog nowych mediów z Uniwersytetu Warszawskiego.
Jak to jest z danymi w internecie? Jakie są pozytywne i negatywne konsekwencje gwałtownego rozwoju nowych technologii? Jak Facebook czy Twitter wpływają na nasz dostęp do różnorodnych informacji?
Organizację zawartych w mediach społecznościowych treści wymusza personalizacja. Wiążą się z tym różne zagrożenia, przede wszystkim dla naszej prywatności. Czy jest się czego obawiać?

Czas trwania: 45 min

Wszechobecna personalizacja, lokalizacja użytkowników, broń zarządzana przez sztuczną inteligencję - Informacje szczegółowe

Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2018
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
Czas nagrania:
00:45:13
Zabezpieczenie:
Liczba plików do pobrania:
1 (mp3)
Rozmiar plików do pobrania:
mp3 87,11 MB

Wszechobecna personalizacja, lokalizacja użytkowników, broń zarządzana przez sztuczną inteligencję - Opinie i Komentarze

Ebook

Potyczki z FreudemPotyczki z Freudem

Tomasz Stawiszyński

Obudź w sobie wrażliwość, empatię i realizm – na przekór psychologom! Poznaj pułapki współczesnej kultury i psychoterapii, by nie dążyć do ideału, który... nie istnieje.

Obudź w sobie wrażliwość, empatię i realizm – na przekór psychologom! Poznaj pułapki współczesnej kultury i psychoterapii, by nie dążyć do ideału, który... nie istnieje.

Informacje o formacie
Audiobook w formacie mp3, można odsłuchiwać na komputerze przy pomocy programów do odtwarzania dźwięków (np. Winamp, Real Player), w odtwarzaczach multimedialnych przeznaczonych do odsłuchiwania formatu MP3 oraz w innych urządzeniach wyposażonych w odtwarzacz MP3 lub odpowiednie oprogramowanie.