Typ publikacji

Wydawca

Cena

Rodzaje publikacji

Format

Promocja książek hiszpańskich do 8 XI

Widok:
Na stronie:
Ebook

W przyszłym roku w JerozolimieW przyszłym roku w Jerozolimie

Julia Navarro

Porywająca historia dwóch rodzin, które starają się przezwyciężyć swoje przeznaczenie. Historia o zdradzie i zemście, możliwej i niemożliwej miłości, o wielkiej przygodzie w kraju pełnym nietolerancji i oburzenia. Z pewnością zachwyci wielbicieli trylogii „Stulecie” Kena Folletta.

W przyszłym roku w Jerozolimie Julia Navarro Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 816 stron)

Porywająca historia dwóch rodzin, które starają się przezwyciężyć swoje przeznaczenie. Historia o zdradzie i zemście, możliwej i niemożliwej miłości, o wielkiej przygodzie w kraju pełnym nietolerancji i oburzenia. Z pewnością zachwyci wielbicieli trylogii „Stulecie” Kena Folletta.

Audiobook

Katedra w BarcelonieKatedra w Barcelonie

Ildefonso Falcones

Przyjaźń i zemsta, śmierć i nadzieja, miłość i wojna, żelazne sidła inkwizycji i walka o wolność… Powieść o namiętnościach wybuchających w przeżywającej pełnię rozkwitu XIV-wiecznej Barcelonie. Jedna z najpopularniejszych hiszpańskich książek ostatnich lat. Ponad 6 milionów sprzedanych egzemplarzy. Numer 1 na listach bestsellerów nieprzerwanie przez 13 miesięcy.

Przyjaźń i zemsta, śmierć i nadzieja, miłość i wojna, żelazne sidła inkwizycji i walka o wolność… Powieść o namiętnościach wybuchających w przeżywającej pełnię rozkwitu XIV-wiecznej Barcelonie. Jedna z najpopularniejszych hiszpańskich książek ostatnich lat. Ponad 6 milionów sprzedanych egzemplarzy. Numer 1 na listach bestsellerów nieprzerwanie przez 13 miesięcy.

Ebook

Las zna twoje imięLas zna twoje imię

Alaitz Leceaga

Tajemnicza i mroczna powieść o sile i determinacji kobiet w świecie rządzonym przez mężczyzn i o pełnej pasji walce o przetrwanie. Sekret ukryty głęboko w lesie. Dwie siostry, które łączy więcej, niż dzieli. Ród kobiet z niezwykłym darem…

Las zna twoje imię Alaitz Leceaga Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 576 stron)

Tajemnicza i mroczna powieść o sile i determinacji kobiet w świecie rządzonym przez mężczyzn i o pełnej pasji walce o przetrwanie. Sekret ukryty głęboko w lesie. Dwie siostry, które łączy więcej, niż dzieli. Ród kobiet z niezwykłym darem…

Ebook

Bosonoga KrólowaBosonoga Królowa

Ildefonso Falcones

Książka autora „Katedry w Barcelonie” i „Ręki Fatimy”. Zachwycająca rozmachem namiętna powieść o miłości, przyjaźni i cygańskich źródłach muzyki flamenco.

Bosonoga Królowa Ildefonso Falcones Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 768 stron)

Książka autora „Katedry w Barcelonie” i „Ręki Fatimy”. Zachwycająca rozmachem namiętna powieść o miłości, przyjaźni i cygańskich źródłach muzyki flamenco.

Ebook

Dziedzice ZiemiDziedzice Ziemi

Ildefonso Falcones

Kontynuacja bestsellerowej „Katedry w Barcelonie”! Miłość silniejsza niż zemsta, nadzieja jasna jak uśmiech Madonny w kościele Matki Boskiej Morskiej. Ildefonso Falcones powraca do świata, który zachwycił miliony czytelników – Hrabiowskiego Miasta, w którym ścierają się wrogie stronnictwa, szaleje inkwizycja, a biedota jest złakniona ociekającej krwią rozrywki.

Dziedzice Ziemi Ildefonso Falcones Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 880 stron)

Kontynuacja bestsellerowej „Katedry w Barcelonie”! Miłość silniejsza niż zemsta, nadzieja jasna jak uśmiech Madonny w kościele Matki Boskiej Morskiej. Ildefonso Falcones powraca do świata, który zachwycił miliony czytelników – Hrabiowskiego Miasta, w którym ścierają się wrogie stronnictwa, szaleje inkwizycja, a biedota jest złakniona ociekającej krwią rozrywki.

Ebook

Cienie w czasieCienie w czasie

Jordi Sierra i Fabra

Powieść jednego z najbardziej cenionych i zarazem najpoczytniejszych współczesnych pisarzy hiszpańskich. Pełna dramatycznych zwrotów saga obejmująca 20 lat z życia rodziny Ceronów.

Powieść jednego z najbardziej cenionych i zarazem najpoczytniejszych współczesnych pisarzy hiszpańskich. Pełna dramatycznych zwrotów saga obejmująca 20 lat z życia rodziny Ceronów.

Ebook

Kochankowie z HiroszimyKochankowie z Hiroszimy

Toni Hill

Kontynuacja „Pięknych samobójców”. W opuszczonym domu znaleziono zwłoki pary splecionej w uścisku. Ktoś zadał sobie wiele trudu, by okryć je całunem kwiatów. Czy była to zemsta czy okrutny akt groźnego psychopaty? Héctor Salgado staje przed kolejną skomplikowaną zagadką kryminalną.

Kontynuacja „Pięknych samobójców”. W opuszczonym domu znaleziono zwłoki pary splecionej w uścisku. Ktoś zadał sobie wiele trudu, by okryć je całunem kwiatów. Czy była to zemsta czy okrutny akt groźnego psychopaty? Héctor Salgado staje przed kolejną skomplikowaną zagadką kryminalną.

Ebook

Katedra w BarcelonieKatedra w Barcelonie

Ildefonso Falcones

Przyjaźń i zemsta, śmierć i nadzieja, miłość i wojna, żelazne sidła inkwizycji i walka o wolność… Powieść o namiętnościach wybuchających w przeżywającej pełnię rozkwitu XIV-wiecznej Barcelonie. Jedna z najpopularniejszych hiszpańskich książek ostatnich lat. Ponad 6 milionów sprzedanych egzemplarzy. Numer 1 na listach bestsellerów nieprzerwanie przez 13 miesięcy.

Katedra w Barcelonie Ildefonso Falcones Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 704 strony)

Przyjaźń i zemsta, śmierć i nadzieja, miłość i wojna, żelazne sidła inkwizycji i walka o wolność… Powieść o namiętnościach wybuchających w przeżywającej pełnię rozkwitu XIV-wiecznej Barcelonie. Jedna z najpopularniejszych hiszpańskich książek ostatnich lat. Ponad 6 milionów sprzedanych egzemplarzy. Numer 1 na listach bestsellerów nieprzerwanie przez 13 miesięcy.

Ebook

Ona to wieOna to wie

Lorena Franco

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Ona to wie Lorena Franco Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 480 stron)

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Ebook

Piękni samobójcyPiękni samobójcy

Toni Hill

Trzy samobójstwa. Misterna sieć kłamstw i zmowa milczenia… „Wspaniała i jakże potrzebna przeciwwaga dla oślepiającej bieli skandynawskiej literatury detektywistycznej” – „The Guardian”.

Piękni samobójcy Toni Hill Wydawca: Albatros MOBI + EPUB

Trzy samobójstwa. Misterna sieć kłamstw i zmowa milczenia… „Wspaniała i jakże potrzebna przeciwwaga dla oślepiającej bieli skandynawskiej literatury detektywistycznej” – „The Guardian”.

Ebook

Klątwa rodziny PalmisanoKlątwa rodziny Palmisano

Rafel Nadal

Wyzwanie rzucone przeznaczeniu. Historia dwóch rodzin połączonych tajemnicą, a może po prostu kłamstwem… w dobrej wierze… Powieść o dwóch rodach uwikłanych w trudną historię XX wieku, o sile przyjaźni i niemożliwej miłości pomiędzy dwojgiem ludzi.

Wyzwanie rzucone przeznaczeniu. Historia dwóch rodzin połączonych tajemnicą, a może po prostu kłamstwem… w dobrej wierze… Powieść o dwóch rodach uwikłanych w trudną historię XX wieku, o sile przyjaźni i niemożliwej miłości pomiędzy dwojgiem ludzi.

Ebook

Sześć dni w grudniuSześć dni w grudniu

Jordi Sierra i Fabra

Spisek, duchy przeszłości, niepowtarzalny klimat miasta, leczącego rany po wojnie, i prawo, które w Barcelonie miesza się z bezprawiem – tak wątki kryminalne z autentycznymi wydarzeniami potrafi łączyć tylko Jordi Sierra i Fabra, jeden z najpoczytniejszych współczesnych pisarzy hiszpańskich. Oto kolejna powieść sensacyjna z MIGUELEM MASCARELLEM w roli głównej.

Sześć dni w grudniu Jordi Sierra i Fabra Seria: „Miquel Mascarell” Wydawca: Albatros MOBI + EPUB (w wersji papierowej 352 strony)

Spisek, duchy przeszłości, niepowtarzalny klimat miasta, leczącego rany po wojnie, i prawo, które w Barcelonie miesza się z bezprawiem – tak wątki kryminalne z autentycznymi wydarzeniami potrafi łączyć tylko Jordi Sierra i Fabra, jeden z najpoczytniejszych współczesnych pisarzy hiszpańskich. Oto kolejna powieść sensacyjna z MIGUELEM MASCARELLEM w roli głównej.

Ebook

Dwa dni w majuDwa dni w maju

Jordi Sierra i Fabra

Jordi Sierra i Fabra, jeden z najpoczytniejszych współczesnych pisarzy hiszpańskich – laureat 30 nagród literackich – przedstawia mroczną twarz Barcelony. Miguel Mascarell, były inspektor policji, musi stawić czoło duchom przeszłości, wiedząc, że od jego działań może zależeć bieg historii...

Jordi Sierra i Fabra, jeden z najpoczytniejszych współczesnych pisarzy hiszpańskich – laureat 30 nagród literackich – przedstawia mroczną twarz Barcelony. Miguel Mascarell, były inspektor policji, musi stawić czoło duchom przeszłości, wiedząc, że od jego działań może zależeć bieg historii...

Audiobook

Ona to wieOna to wie

Lorena Franco

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku. Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B. A. Paris.

Ebook

Co kryje twoje imię?Co kryje twoje imię?

Clara Sánchez

Powieść, która prowadzi w mroczne czasy II wojny światowej. Po mistrzowsku budowane napięcie związane z odsłanianiem przerażających faktów świadczących o bezkarności nazistowskich zbrodniarzy.

Powieść, która prowadzi w mroczne czasy II wojny światowej. Po mistrzowsku budowane napięcie związane z odsłanianiem przerażających faktów świadczących o bezkarności nazistowskich zbrodniarzy.

Ebook

Sekret PicassaSekret Picassa

Francesc Miralles

Marzenie o fortunie i obraz, który być może nie istnieje. Czy dziennikarz Leo Vidal w myśl dewizy swego zleceniodawcy, tajemniczego marszanda, odnajdzie to, czego nikomu nie udało się odnaleźć?

Marzenie o fortunie i obraz, który być może nie istnieje. Czy dziennikarz Leo Vidal w myśl dewizy swego zleceniodawcy, tajemniczego marszanda, odnajdzie to, czego nikomu nie udało się odnaleźć?

Ebook

Testament JudaszaTestament Judasza

Joan Bruna

Judasz znów ma odegrać główną rolę w dziejach ludzkości, tym razem za sprawą srebrników. Rozpoczyna się morderczy wyścig, by zapobiec katastrofie, ale najpierw trzeba znaleźć testament apostoła…

Testament Judasza Joan Bruna Wydawca: Bellona MOBI + EPUB

Judasz znów ma odegrać główną rolę w dziejach ludzkości, tym razem za sprawą srebrników. Rozpoczyna się morderczy wyścig, by zapobiec katastrofie, ale najpierw trzeba znaleźć testament apostoła…

Ebook

Czarownice z ArnesCzarownice z Arnes

David Martí Martínez

Wiek XVI. Hiszpańska inkwizycja sprawuje rząd dusz, a grono jej zwolenników ciągle rośnie. Oskarżenia o czary docierają również do małego Arnes, w którym mieszkają strażniczki tajemnej wiedzy...

Wiek XVI. Hiszpańska inkwizycja sprawuje rząd dusz, a grono jej zwolenników ciągle rośnie. Oskarżenia o czary docierają również do małego Arnes, w którym mieszkają strażniczki tajemnej wiedzy...

Ebook

Świadectwo kościŚwiadectwo kości

Dolores Redondo

Brutalny gwałt i rozprawa sądowa zakończona samobójstwem. Czy przed wymiarem sprawiedliwości stanęła właściwa osoba i czy inspektor Salazar rozwiąże zagadkę, do której kluczem jest tylko jedno słowo?

Brutalny gwałt i rozprawa sądowa zakończona samobójstwem. Czy przed wymiarem sprawiedliwości stanęła właściwa osoba i czy inspektor Salazar rozwiąże zagadkę, do której kluczem jest tylko jedno słowo?