Najciekawsze premiery:

Widok:
Ebook

Zdrowaś MarioZdrowaś Mario

Aleksandra Pezda

Dlaczego obowiązujące u nas prawo jest martwe? Dlatego pacjenci stosujący medyczną marihuanę stają się przestępcami? Aleksandra Pezda podejmuje w swoim reportażu temat, który dotyczy milionów z nas. Dociera do chorych, do ich bliskich i do lekarzy. Przygląda się mechanizmom, które sprawiają, że zdesperowani rodzice stają się przemytnikami, a ciężko chorzy ludzie są sądzeni jak zbrodniarze.

Dlaczego obowiązujące u nas prawo jest martwe? Dlatego pacjenci stosujący medyczną marihuanę stają się przestępcami? Aleksandra Pezda podejmuje w swoim reportażu temat, który dotyczy milionów z nas. Dociera do chorych, do ich bliskich i do lekarzy. Przygląda się mechanizmom, które sprawiają, że zdesperowani rodzice stają się przemytnikami, a ciężko chorzy ludzie są sądzeni jak zbrodniarze.

Ebook

Antisocial mediaAntisocial media

Siva Vaidhyanathan

Książka poświęcona hegemonii Facebooka. Ukazuje się w najlepszym możliwym momencie, wpisując się w debatę o roli mediów społecznościowych w zachodnim modelu demokracji. „Antisocial Media” to atak na obecny model biznesowy Facebooka na wszystkich frontach.

Książka poświęcona hegemonii Facebooka. Ukazuje się w najlepszym możliwym momencie, wpisując się w debatę o roli mediów społecznościowych w zachodnim modelu demokracji. „Antisocial Media” to atak na obecny model biznesowy Facebooka na wszystkich frontach.

Ebook

Czas nieprzewidzianyCzas nieprzewidziany

Michał Głowiński

Niezwykła opowieść humanisty, naukowca, pisarza i świadka epoki. „Czas nieprzewidziany” to skarbnica wiedzy o polskiej kulturze ostatnich dekad, katalog kluczowych dla polskiej humanistyki nazwisk, zbiór smacznych anegdot i szczegółowa mapa intelektualnych kamieni milowych polskiej nauki.

Niezwykła opowieść humanisty, naukowca, pisarza i świadka epoki. „Czas nieprzewidziany” to skarbnica wiedzy o polskiej kulturze ostatnich dekad, katalog kluczowych dla polskiej humanistyki nazwisk, zbiór smacznych anegdot i szczegółowa mapa intelektualnych kamieni milowych polskiej nauki.

Ebook

Jestem żoną terrorystyJestem żoną terrorysty

Laila Shukri

Opowieść o Polce, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Laila Shukri ujawnia kolejną wstrząsająca historię! Oto brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet, o której świat woli nie wiedzieć.

Jestem żoną terrorysty Laila Shukri Wydawca: Prószyński i S-ka MOBI + EPUB (w wersji papierowej 368 stron)

Opowieść o Polce, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Laila Shukri ujawnia kolejną wstrząsająca historię! Oto brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet, o której świat woli nie wiedzieć.

Ebook

Stan LeeStan Lee

Bob Batchelor

Legenda światowego formatu. Kultowy wizjoner. Współtwórca wielu postaci z komiksowego uniwersum Marvela, takich jak: Spider-Man, Iron Man, Hulk, Doktor Strange, Fantastyczna Czwórka, Daredevil, Czarna Pantera, Thor czy X-Men. Oto opowieść o człowieku, który marzył o karierze pisarskiej, a zrobił o wiele więcej – odmienił oblicze światowej popkultury.

Stan Lee

Człowiek-Marvel

Bob Batchelor Wydawca: Sine Qua Non MOBI + EPUB (w wersji papierowej 368 stron)

Legenda światowego formatu. Kultowy wizjoner. Współtwórca wielu postaci z komiksowego uniwersum Marvela, takich jak: Spider-Man, Iron Man, Hulk, Doktor Strange, Fantastyczna Czwórka, Daredevil, Czarna Pantera, Thor czy X-Men. Oto opowieść o człowieku, który marzył o karierze pisarskiej, a zrobił o wiele więcej – odmienił oblicze światowej popkultury.

Ebook

Historia prywatnaHistoria prywatna

Tomasz Lis

Autobiografia jednego z najgłośniejszych, najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy. Tomasz Lis odmalowuje swoje wspomnienia są na tle najnowszej historii Polski po 1989 roku.

Historia prywatna Tomasz Lis Wydawca: W.A.B. MOBI + EPUB

Autobiografia jednego z najgłośniejszych, najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy. Tomasz Lis odmalowuje swoje wspomnienia są na tle najnowszej historii Polski po 1989 roku.

Ebook

Mroczny ZbawicielMroczny Zbawiciel

Miroslav Žamboch

Przykazanie pierwsze i jedyne – zabij każdego, kto chce zabić ciebie. Dla R.C. nie ma świętości. Nie ma wroga, któremu nie można stawić czoła… Dla fanów Fabrycznej Zony, Fallout'a i Neuroshimy lektura absolutnie obowiązkowa!

Mroczny Zbawiciel Miroslav Žamboch Wydawca: Fabryka Słów MOBI + EPUB (w wersji papierowej 600 stron)

Przykazanie pierwsze i jedyne – zabij każdego, kto chce zabić ciebie. Dla R.C. nie ma świętości. Nie ma wroga, któremu nie można stawić czoła… Dla fanów Fabrycznej Zony, Fallout'a i Neuroshimy lektura absolutnie obowiązkowa!

Ebook

Niewyjaśnione okolicznościNiewyjaśnione okoliczności

Richard Shepherd

Opowieść wybitnego lekarza medycyny sądowej, który przeprowadził ponad 23 tys. sekcji zwłok, opiniował autopsję księżnej Diany i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet, takich jak masakra w Hungerford czy atak na World Trade Center. „Zmarli nie ukrywają prawdy i nigdy nie kłamią. Za moim pośrednictwem mogą przemawiać” – dr Richard Shepherd

Opowieść wybitnego lekarza medycyny sądowej, który przeprowadził ponad 23 tys. sekcji zwłok, opiniował autopsję księżnej Diany i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet, takich jak masakra w Hungerford czy atak na World Trade Center. „Zmarli nie ukrywają prawdy i nigdy nie kłamią. Za moim pośrednictwem mogą przemawiać” – dr Richard Shepherd

Ebook

RobinRobin

Dave Itzkoff

Komiczny blask i autoironia. Uzależnienie i depresja. Dave Itzkoff kreśli pełnokrwisty portret Robina Williamsa, będący świeżym i oryginalnym spojrzeniem na aktora, którego twórczość poruszała miliony ludzi na całym świecie.

Robin

Biografia Robina Williamsa

Dave Itzkoff Wydawca: Agora SA MOBI + EPUB (w wersji papierowej 696 stron)

Komiczny blask i autoironia. Uzależnienie i depresja. Dave Itzkoff kreśli pełnokrwisty portret Robina Williamsa, będący świeżym i oryginalnym spojrzeniem na aktora, którego twórczość poruszała miliony ludzi na całym świecie.

Ebook

W ogniu walkiW ogniu walki

Marko Kloos

Piąta część kultowej serii SF. Nadeszła pora, aby przenieść walkę na terytorium Dryblasów. Weterani Andrew i Halley znów będą musieli stanąć na czele niedoświadczonych nowicjuszy…

W ogniu walki Marko Kloos Seria: „Science Fiction – Frontlines” Wydawca: Fabryka Słów MOBI + EPUB (w wersji papierowej 400 stron)

Piąta część kultowej serii SF. Nadeszła pora, aby przenieść walkę na terytorium Dryblasów. Weterani Andrew i Halley znów będą musieli stanąć na czele niedoświadczonych nowicjuszy…