Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

Opublikowano 20.05.2014 10:15
Już w czwartek rozpoczyna się kolejna edycja Warszawskich Targów Książki. Jak co roku będziemy czekać na Was na naszym stoisku. Ponownie wystartuje akcja "Książka za książkę", a wspólnie z zaprzyjaźnionymi wydawcami i portalem Lubimyczytać.pl zaprosimy was do wzięcia udziału w konkursach. O tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do Warszawy, też nie zapomnimy. Na Publio.pl organizujemy wirtualne Targi Książki - przez trzy dni będzie można skorzystać z wielu ciekawych promocji. Dodatkowo też będziemy dzielić się z Wami relacją ze Stadionu Narodowego - rozmowami z autorami i relacjami ze spotkań. Dołączcie do nas, czekamy na stoisku 25/H przy wejściu na Promenadę.


Przynieś 5 książek i zgarnij torbę z darmowym e-bookiem


Już po raz kolejny Publio razem z Gazetą Wyborczą organizują akcję pt. "Książka za książkę", podczas której tradycyjne książki będzie można wymienić na elektroniczne. Wszyscy, którzy w dniach 22-25 maja przyniosą na stoisko akcji 5 książek, otrzymają torbę wraz z kodem na darmowe pobranie ebooka ze specjalnie przygotowanej puli tytułów. Książki będzie można oddać na stoisku 25/H, znajdującym się przy wejściu na Promenadę (czyli główny ciąg wystawienniczy, poziom 2) zaraz obok schodów ruchomych wwożących gości na górę. Książki muszą być w dobrym stanie – po zbiórce zostaną przekazane Bibliotece Narodowej.


Dołącz do naszych zabaw organizowanych podczas TargówDla tych, którzy odwiedzą nasze stoisko (25/ H), przygotowaliśmy konkursy i zabawy. Od piątku do niedzieli wspólnie z portalem Lubimy czytać organizujemy konkurs na wspomnienia związane z książkami – na stoiskach Publio i LC wybieramy każdego dnia łącznie 10 historii, które chwycą nas za serca i umysły. Ich autorzy wygrywają zestaw: książka od Lubimyczytać + ebook od Publio.

W sobotę od rana zapraszamy do zabawy, którą organizujemy z zaprzyjaźnionymi wydawcami. Weź z naszego stoiska kupon konkursowy, na stoiskach zaprzyjaźnionych wydawców znajdź siedem liter, z których ułożysz hasło. Przynieś je na stoisko Publio i wygraj jeden z czterdziestu e-booków. Kto pierwszy, ten lepszy!


Sprawdź promocje na Publio.pl


Tych, którzy nie dadzą rady dotrzeć do Warszawy, zapraszamy na wirtualne Targi Książki do Publio.pl. Od piątku do niedzieli czekają wyjątkowe promocje - sprawdzajcie codziennie.


Dodatkowo zapraszamy też na minireportaż z Warszawskich Targów Książki


Dla wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w targach, będziemy relacjonować wydarzenia na Stadionie Narodowym. Porozmawiamy z autorami, weźmiemy udział w panelach dyskusyjnych. Na stronie będzie można też przeczytać recenzje książek, które mają premierę na Warszawskich Targach Książki.

Komentarze

autor:
ak
ak
22.05.2014 16:30:58
szkoda tylko, że ta "pula" książek jest tak ograniczona:)