Ebook

Zdarzenia po dniu bilansowym

Wydawca:
Format:
9,90 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Zdarzenia po dniu bilansowym - Opis

Zdarzenia, które dostarczają nowych informacji i dowodów, dotyczące stanu aktywów lub pasywów na dzień bilansowy, wymagają odpowiednich korekt w księgach rachunkowych. Skutki tych zdarzeń ujmuje się w księgach rachunkowych roku obrotowego, za który sporządzane jest sprawozdanie finansowe, lub w roku, w którym informacje te zostały ujawnione.
Od prawidłowego ujęcia zdarzeń po dniu bilansowym zależy m.in., czy sprawozdanie finansowe można uznać za rzetelne i wiarygodne.
W publikacji znajdziecie Państwo przykłady najczęściej występujących zdarzeń po dniu bilansowym oraz ich prawidłowego ujęcia w księgach rachunkowych.

Zdarzenia po dniu bilansowym - Informacje szczegółowe

Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2017
Rodzaj publikacji:
Język publikacji:
ISBN:
978-83-657-8970-9
Zabezpieczenie:
znak wodny
Liczba plików do pobrania:
1 (pdf)
Rozmiar plików do pobrania:
pdf 0,81 MB

Zdarzenia po dniu bilansowym - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

KŚT ze stawkami amortyzacji i po...KŚT ze stawkami amortyzacji i powiązaniem z KŚT 2010

Książka jest opracowaniem w formie tabelarycznej. Zawiera Klasyfikację Środków Trwałych z uwzględnieniem rocznych stawek amortyzacji obowiązujących od 1 stycznia 2018 roku.

Książka jest opracowaniem w formie tabelarycznej. Zawiera Klasyfikację Środków Trwałych z uwzględnieniem rocznych stawek amortyzacji obowiązujących od 1 stycznia 2018 roku.

Informacje o formacie
PDF zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Format używany do prezentacji książek lub czasopism, które wymagają formatu stronicowanego, ponieważ ich treść nie może dopasować się dowolnie (swobodnie) do szerokości ekranu. Pliki PDF zawierają interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych. Proporcjonalne rozmieszczenie elementów na stronie sprawdza się w urządzeniach wyposażonych w duże ekrany.

Możesz go przeczytać na dowolnym urządzeniu z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem (np. Adobe Reader)