Ebook

Zmiany 2016 w prawie pracy i ZUS – najtrudniejsze problemy

Wydawca:
Format:
9,90 zł
Skonfiguruj szybki zakup Do schowka

Zmiany 2016 w prawie pracy i ZUS – najtrudniejsze problemy - Opis

Publikacja wyjaśnia 7 najtrudniejszych problemów związanych ze zmianami, jakie zostały wprowadzone w 2016 r. w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zasiłków. Można się z niej m.in. dowiedzieć:
– czy okresy urlopu wychowawczego i bezpłatnego wliczamy do limitu 33 miesięcy, na jaki można zawierać umowy na czas określony,
– jak liczyć staż pracy do okresów wypowiedzenia umów na czas określony,
– kiedy można przerwać urlop rodzicielski,
– jak podwyższać zasiłki macierzyńskie do wysokości świadczenia rodzicielskiego za ten sam okres, gdy dwaj płatnicy wypłacają zasiłki w różnych miesiącach.
Publikacja została wzbogacona o praktyczne przykłady i zestawienia tabelaryczne.

Zmiany 2016 w prawie pracy i ZUS – najtrudniejsze problemy - Opinie i Komentarze

Podobne publikacje

Ebook

Przewodnik po zmianach przepisów...Przewodnik po zmianach przepisów 2015/2016 dla firm

Komplet informacji o zmianach przepisów z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego znowelizowanych na przełomie 2015/2016 roku.

Komplet informacji o zmianach przepisów z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego znowelizowanych na przełomie 2015/2016 roku.

Informacje o formacie
PDF zabezpieczony znakiem wodnym (bez DRM)

Format używany do prezentacji książek lub czasopism, które wymagają formatu stronicowanego, ponieważ ich treść nie może dopasować się dowolnie (swobodnie) do szerokości ekranu. Pliki PDF zawierają interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych. Proporcjonalne rozmieszczenie elementów na stronie sprawdza się w urządzeniach wyposażonych w duże ekrany.

Możesz go przeczytać na dowolnym urządzeniu z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem (np. Adobe Reader)