Bad Summer People -  Emma Rosenblum - ebook [epub, mobi] | Publio.pl
Ebook

Bad Summer People

Format
EPUB + MOBI (w wersji papierowej 320 stron)
Opis
Opowieść o niewierności, zepsuciu bogactwem i relacjach podszytych fałszem. Do bólu prawdziwa! Ebook „Bad Summer People” Emmy Rosenblum to lektura idealna dla fanów „Białego Lotosu” i „Wielkich kłamstewek”.