Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w naszym sklepie, współpracujemy z największymi operatorami płatności, firmą PayU, eCard SA i PayPal.

eCard S.A. oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji finansowych, a w szczególności płatności on-line w internecie. eCard S.A. to najwyższa jakość świadczonych usług, zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych Visa, MasterCard oraz American Express. Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiada kapitał zakładowy w wysokości 16 840 000,00 zł. i działa jako agent rozliczeniowy nadzorowany przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

System autoryzacji kart płatniczych w eCard S.A. gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, zapewniany przez zastosowanie m.in. następujących zabezpieczeń transakcji:
- 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode),
- SSL 128 bitów (thawte SSL certyfikat)
eCard S.A. jako pierwszy w Polsce wdrożył technologię 3D Secure, która w znacznym stopniu redukuje ilość transakcji oszukańczych w internecie oraz przenosi odpowiedzialność za tego typu transakcje na bank który wydał kartę.

System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nie trafiają do sklepu internetowego i nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.

PayPal to międzynarodowy system umożliwiający szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze otrzymywanie i wysyłanie płatności online. Oferowane rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających aktualny adres e-mail, dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub inne urządzenie mobilne oraz skonfigurowane z kontem PayPal źródło finansowania płatności online.