Długo musieliśmy czekać na trzeci tom „Cyklu Gliwickiego”, ale jest. No prawie. Premiera książki Wilkołak Wojciecha Chmielarza już 19 maja. E-book możecie zaś zamawiać w przedsprzedaży już teraz.

Cztery lata. Tyle minęło od wydania Zombie, czyli poprzedniej książki Wojciecha Chmielarza z „Cyklu Gliwickiego”. W międzyczasie pisarz dał nam kilka świetnych thrillerów i przebił się do czołówki polskich autorów kryminałów. A teraz detektyw Dawid Wolski powraca – w trzecim tomie serii, Wilkołak. Poprzednie części cyklu, Wampir i Zombie, były chyba najmroczniejszymi spośród książek Wojciecha Chmielarza. Jeśli więc lubicie niepokojące klimaty, a do tego cenicie dobrze skonstruowaną intrygę…

 

O czym jest Wilkołak Wojciecha Chmielarza?

Dawid Wolski to prywatny detektyw z trudną przeszłością, która właśnie powróciła. Podczas pogrzebu ojca Wolski widzi Igę, najważniejszą kobietę w jego życiu. Problem w tym, że… została ona zamordowana 10 lat temu. Jej mordercę uwolniono zaś na skutek działań seniora Wolskiego.

Co naprawdę wydarzyło się w wiele lat temu? Tego musi dowiedzieć się detektyw Wolski, a w poszukiwaniu prawdy nie cofnie się przed niczym. Nawet gdyby to oznaczało rozkopanie pewnego grobu… I wciągnięcie w sprawę prokuratora Adama Górnika, który ma wobec Wolskiego dług do spłacenia.

Przedpremierowy fragment Wilkołaka Wojciecha Chmielarza możecie przeczytać na gazeta.pl >>

Wilkołak Wojciecha Chmielarza

Zobacz e-book Wilkołak Wojciecha Chmielarza >>

 

Wojciech Chmielarz – popularny autor polskich kryminałów

W ciągu ostatnich kilku lat Wojciech Chmielarz stał się gwiazdą wśród polskich autorów kryminałów. Na każdą z jego nowych książek czeka pokaźne grono fanów. W 2015 r. pisarz otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru za Przejęcie, kryminał z komisarzem Jakubem Mortką. W 2019 r. zaś Nagrodę Czytelników Wielkiego Kalibru za thriller Żmijowisko. Serialową wersję powieści mogliśmy obejrzeć na Canal+.

W 2021 r. Wojciech Chmielarz znów jest na liście nominowanych do nagrody – tym razem za rewelacyjny thriller Wyrwa.

Czy Wilkołak okaże się równie dobrą powieścią? Zobaczymy już wkrótce.

Tagi: , ,