Gdzie można pobrać kupione produkty?
Mam konto w Publio
W zakładce „Moja biblioteka” znajdziesz wszystkie kupione publikacje. Możesz je pobierać po zalogowaniu się na swoje konto. Wystarczy kliknąć w ikonę wybranego formatu. Możesz także zalogować się w aplikacji mobilnej Publio i tam korzystać z publikacji.

Nie mam konta w Publio (zakup bez rejestracji)
Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę z potwierdzeniem zakupu, na której będzie link umożliwiający pobranie plików.
Niezależnie od tego, niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz wiadomość email z linkiem do pobrania plików.
Dokonując zakupu bez zakładania konta koniecznie podaj poprawny adres email. W przeciwnym razie nie otrzymasz potwierdzenia zakupu, w którym jest link do pobrania Twoich plików. Zachowaj tę wiadomość, jeżeli za jakiś czas będziesz chciał ponownie pobrać plik, będzie to jedyna możliwość.

Po wykonaniu zakupu bez rejestracji możesz w każdej chwili założyć konto w Publio. Jeżeli zrobisz to podając dokładnie ten sam adres e-mail jak przy zakupie, kupione publikacje zostaną dopisane do Twojego konta.
Pobierania plików audiobooka
Audiobooki pobierane są jako skompresowany plik w formacie ZIP, dzięki czemu zajmują mniej pamięci, a ich transfer na Twoje urządzenie jest szybszy. Aby otworzyć skompresowany plik, musisz dysponować odpowiednim programem (np. WinRar, 7-Zip, WinZip). Pobrane pliki należy rozpakować na dysku swojego komputera, a po dokonaniu tego procesu możesz już słuchać audiobooka.

Na urządzeniach mobilnych (iOS, Android) do odsłuchiwania audiobooka polecamy aplikację mobilną Publio, która ma wbudowany łatwy w obsłudze i intuicyjny player.
Pobieranie plików ebooka/eprasy
Większość publikacji książkowych i prasowych występuje w Publio w kilku formatach - najczęściej są to epub, mobi i pdf.
W zakładce "Moja biblioteka" znajdziesz listę publikacji, które kupiłeś lub dodałeś bezpłatnie, po kliknięciu na okładkę produktu pojawi się okno z możliwością pobrania poszczególnych plików.
Jeżeli chcesz czytać publikację na czytniku Kindle musisz pobrać plik "mobi"
Pozostałe tematy pomocy