Zobacz inne numery(98)Miesięcznik poświęcony rynkowi wydawniczemu i księgarskiemu, skierowany do wszystkich miłośników literatury, księgarzy, bibliotekarzy, wydawców i dystrybutorów książek.
Tom przekrojowego wydawnictwa poświęconego zagadnieniom dotyczącym funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej. Omawia kwestie związane z rynkiem dystrybucyjnym.
Jak wyglądał rynek książki w 2014 roku? Jak się zmienia na przestrzeni lat? O tym w zbiorze wywiadów z wydawcami, dystrybutorami, przedstawicielami instytucji kultury oraz sektora poligraficznego.
Tom podejmujący nowy temat w przekrojowym wydawnictwie poświęconym najważniejszym zagadnieniom dotyczącym funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej.
Kolejny tom przekrojowego wydawnictwa poświęconego zagadnieniom dotyczącym funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej. Omawia kwestie związane z rynkiem dystrybucyjnym.
Zobacz inne numery(13)Miesięcznik wydawców, księgarzy, hurtowników i wszystkich zainteresowanych rynkiem książki. Omawia problemy branży wydawniczo-księgarskiej. Informuje o nowościach i wydarzeniach literackich.
Kolejny tom przekrojowego wydawnictwa poświęconego zagadnieniom dotyczącym funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej. Omawia kwestie związane z rynkiem dystrybucyjnym.
Tom piąty przekrojowego wydawnictwa poświęconego najważniejszym zagadnieniom dotyczącym funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej. Omawia kwestie związane z rynkiem papierów graficznych.
Próba całościowego ujęcia zagadnień związanych z ekonomiką i organizacją rynku drukarń dziełowych z lat 2011–12 i z pierwszego kwartału lub półrocza 2013 roku.
Leksykon zbierający w pigułce najważniejsze informacje o osobach, imprezach targowych, instytucjach, pismach i serwisach internetowych związanych z branżą książki.
Pierwszy tom z przygotowanego przez Bibliotekę Analiz cyklu podsumowującego sytuację polskiej branży wydawniczo-księgarskiej w 2012 roku i pierwszej połowie 2013 roku.
Książka o rynku wydawniczym w Polsce ostatnich kilku lat. Stanowi zarys zagadnień i próbę wytyczenia kierunków, w których powinna podążać współczesna socjologia literatury.
Kolejny esej Łukasza Gołębiewskiego poświęcony przyszłości książki i kultury. Jaki wpływ ma na nie rozwój wirtualnych mediów? Czy e-booki wyprą książkę papierową?
Jak wyglądał rynek książki w 2012 r.? Jak się zmienia na przestrzeni lat? O tym w zbiorze wywiadów z wydawcami, dystrybutorami, przedstawicielami instytucji kultury oraz sektora poligraficznego.