#1
Promocja
Bestseller
Czy Stany Zjednoczone pójdą na wojnę z Chinami? Po czyjej stronie stanie Rosja? Czy Polska zostanie wciągnięta w III wojnę światową? Czy świat stoi na krawędzi nuklearnej zagłady? To tylko niektóre z pytań, na które próbują odpowiedzieć Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz. Znany geopolityk oraz publicysta historyczny rozmawiają o Polsce i świecie. O tym, czy armia Rzeczypospolitej jest gotowa odeprzeć atak i obronić państwo.
#2
Promocja
Bestseller
Powieść uhonorowana prestiżowymi nagrodami Nebulą i Hugo w wersji audio! Pierwsza część cyklu „Kroniki Diuny” uznawanego przez wielu fanów za najwybitniejsze osiągnięcie literatury SF! Posłuchaj „Diuny” w formie audiobooka mp3.
#3
Promocja
Bestseller
Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy? Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną do siebie.
#4
Promocja
Bestseller
AudiobookGomoraArtur Nowak
Kategoria:Reportaże
Wydawca:Agora
Format:MP3
20,88 zł
34,99 zł
Stanisław Obirek – teolog i były jezuita, oraz Artur Nowak – adwokat ofiar pedofilii i publicysta, przyglądają się z uwagą polskiemu Kościołowi. Analizują system w nim panujący w oparciu o insajderską wiedzę i dziesiątki rozmów z duchownymi oraz ludźmi Kościoła. Nieprzypadkowo nawiązują tytułem swojej książki do słynnej „Sodomy” Frederica Martela, bo podobnie jak on ujawniają mechanizmy charakterystyczne dla tej instytucji.
#5
Promocja
Bestseller
AudiobookMitologiaJan Parandowski
Kategoria:Mitologie
Wydawca:Aleksandria
Format:MP3
23,92 zł
29,90 zł
Zbór mitologicznych opowieści o bogach, bóstwach i herosach pióra wielkiego znawcy tematu, audiobook, w świetnej interpretacji Wiktora Zborowskiego. „Mitologia” to jedna z najbardziej znanych książek Jana Parandowskiego i zarazem jeden z tytułów należących do niekwestionowanego kanonu lektur, nie tylko szkolnych.
#6
Promocja
Bestseller
Drugi tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”, uznawanego przez czytelników za jedno z największych osiągnięć literatury SF.
#7
Promocja
Bestseller
Audiobook444Maciej Siembieda
Kategoria:Thriller
Format:MP3
14,90 zł
34,90 zł
Dlaczego obraz Matejki przepowiadający losy świata do dziś pozostaje w ukryciu? Sensacyjna powieść oparta na prawdziwych wydarzeniach, tak znakomicie łącząca prawdę historyczną z fikcją literacką, że ich granice są nie do rozpoznania. Uwaga! Oto nowe – świetne – nazwisko wśród autorów polskich sensacyjnych thrillerów.
#8
Promocja
Bestseller
Trzeci tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”, uznawanego przez czytelników za jedno z największych osiągnięć literatury SF!
#9
Promocja
Bestseller
Pionier odkrywania tajemnic życia, dr Michael Newton, ponownie zabiera czytelnika w fascynującą podróż do centrum duchowego świata. W tej książce, audiobooku zawartych zostało 70 nowych relacji z wędrówek między wcieleniami, które pomagają dostrzec znaczenie tzw. flashbacków i znaków z drugiej strony. Tym razem dr Newton ukazuje m.in. kanały, którymi dusze nawiązują kontakt, znaczenie kolorów aury dla odczytywania ich przesłań, a także terapeutyczną wartość tych wiadomości.
#10
Promocja
Bestseller
AudiobookSodomaFrédéric Martel
Kategoria:Reportaże
Wydawca:Agora
Format:MP3
29,59 zł
36,99 zł
Dlaczego homoseksualni duchowni są największymi homofobami? Z jakich powodów ukrywają seksualnych przestępców w koloratkach? Za co tak nienawidzą papieża Franciszka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w rozmowie z kościelnymi hierarchami szuka francuski socjolog F. Martel. Jego książka to efekt śledztwa w 30 krajach.
#11
Promocja
Nowość
AudiobookMroczny ErosMichał Rusinek
Kategoria:Felietony
Wydawca:Agora
Format:MP3
27,74 zł
36,99 zł
Michał Rusinek nie przestaje wsłuchiwać się we współczesną polszczyznę. Po książkach „Limeryki i inne wariacje”, „Pypcie na języku”, „Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki”, „Zero zahamowani” wziął na warsztat język polityki. „Mroczny Eros” (audiobook w formacie mp3) to „filologiczny kryminał. Ktoś porwał język naszej wspólnoty, a następnie go poćwiartował, zamieniając to, co było wspólne, w krwawą sieczkę. Michał Rusinek jest w tej książce śledczym, który próbuje rozwikłać nie lada zagadkę – kto to zrobił, jaki miał motyw i w jaki sposób działał. Jest także chirurgiem, który ten poćwiartowany język próbuje pozszywać, bo wie, że jeśli jeszcze chcemy być wspólnotą, będziemy go bardzo potrzebować!” – Marcin Matczak
#12
Promocja
Bestseller
Oto kraj, w którym nie ma złej pogody – tylko nieodpowiednie ubranie. Policja poszukuje w nim zaginionego Słońca, a mieszkańcy świętują Dzień Porażki oraz Dzień Śpiocha. Przyjrzyjmy się wraz z autorką tego oryginalnego reportażu kontrastom rządzącym wielowarstwowym społeczeństwem Finów i dowiedzmy się, co doprowadza ich do furii.
#13
Promocja
Bestseller
Jak naprawdę wygląda świat cyberprzestępców? Czy cyberinwigilacja zagraża każdemu? Fascynująca opowieść o ciemnej stronie Internetu, napisana jak dobry thriller. Czytelniczy strzał w dziesiątkę dla miłośników seriali „Black Mirror” i „Mr. Robot”.
#14
Bestseller
Tom 2. kultowych opowiadań fantasy w formie słuchowiska z udziałem ponad 70 aktorów. Świat magii i świat miecza. Brawurowa przygoda. Humor. Szalona miłość. Duchy, elfy, wampiry, gnomy i zabawne odmieńce. Magiczny głos narratora, KRZYSZTOFA GOSZTYŁY, przenosi nas w wyczarowany przez ANDRZEJA SAPKOWSKIEGO świat wiedźmina Geralta i Yennefer, jego zabójczo pięknej ukochanej.
#15
Promocja
Bestseller
AudiobookGrube wióryRafał Pacześ
Kategoria:Obyczajowa
Wydawca:Agora
Format:MP3
27,99 zł
34,99 zł
Jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów debiutuje jako powieściopisarz – książką brawurową, zabawną i bezwzględnie szczerą, która jest zdecydowanie czymś więcej niż beką z polskiej rzeczywistości. Rafał Pacześ podsuwa nam powieść o współczesnych mężczyznach, ich spatologizowanych rodzinach i pokręconych życiorysach. „Zapraszam Cię do świata «Grubych wiórów». Nie szukaj mnie w tej opowieści. Odnajdź w niej siebie. A kto pochodzi z idealnego domu, niech pierwszy rzuci kamieniem” – autor
#16
Promocja
Bestseller
Podczas kolonii w Karpaczu, 10-letni chłopiec ginie pod kołami ciężarówki. Zrozpaczeni rodzice docierają na miejsce tragedii, by skonfrontować się z największym koszmarem swojego życia. Policja rozpoczyna śledztwo, w które zamieszany jest wychowawca. Na jaw zaczynają wychodzić kolejne mroczne sekrety…
#17
Promocja
Bestseller
„Lecz zaklinam, niech żywi nie tracą nadziei” – nie na darmo umierający Rudy prosił o przypomnienie mu tego fragmentu wiersza Słowackiego. Bo ten wiersz to... „Testament mój”. Audiobooka wysłuchasz na dowolnym urządzeniu!
#18
Promocja
Bestseller
Czwarty tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”! Syn legendarnego Muad’Diba staje w obliczu najbardziej diabolicznego spisku w historii. Spisku, który może doprowadzić nawet do śmierci Boga...
#19
Tom 1. kultowych opowiadań fantasy w formie audiobooka-słuchowiska z udziałem ponad 70 aktorów. Świat magii i świat miecza. Brawurowa przygoda. Humor. Szalona miłość. Duchy, elfy, wampiry, gnomy i zabawne odmieńce. Magiczny głos narratora, KRZYSZTOFA GOSZTYŁY, przenosi nas w wyczarowany przez ANDRZEJA SAPKOWSKIEGO świat wiedźmina Geralta i Yennefer, jego zabójczo pięknej ukochanej.
#20
Promocja
Bestseller
Czym była miłość w obliczu gigantycznej nienawiści, śmierci i poniżenia? Czy Hania Wolińska, która całym sercem pokochała hrabiego Johanna von Richtera, miała prawo cieszyć się ze swego szczęścia, podczas gdy tylu niewinnych ludzi traciło życie? „Przepiękna, cudowna, idealna. Jedna z najpiękniejszych książek, jakie czytałam. To będzie największe odkrycie tego roku!” – Justyna Chaber, ONA CZYTA