Bliskość i lęk Marcin Matych - audiobook mp3
#1
Promocja
Bestseller
Czy chcesz zbudować zdrowe relacje z innymi, a przede wszystkim z samym/samą sobą? Dr Marcin Matych, autor bestsellerowego poradnika „Jak żyć z lękiem”, zaprasza Cię do „gry o trochę lepsze relacje”. Przygotuj się na starcie z wewnętrznym Lękowym Trio: Nadzorcą, Krytykiem i Czarnowidzem, poznaj mechanizmy rządzące trudnościami w relacjach i dowiedz się, jak je przezwyciężać. Posłuchaj audiobook „Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje” i zacznij grać o trochę lepsze życie.
Sztuka obsługi penisa. Część 2 Przemysław Pilarski - audiobook mp3
#2
Promocja
Bestseller
Kontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”. W drugiej części poradnika Andrzej Gryżewski i Przemysław Pilarski przyglądają się współczesnym zjawiskom w seksuologii – m.in. chemseksowi, który ma nas uczynić turbomaszynami, seksturystyce, penisocentryzmowi we współczesnej Polsce, a także technologiom, które ułatwiają życie, jednocześnie komplikując relacje. Książka stawia też pytania o nowe wzorce męskości oraz szuka na nie odpowiedzi i rozwiązań. Autorzy sprawdzają, jak zmiany społeczne i konserwatywne rządy w naszym kraju wpłynęły na postrzeganie seksu przez Polaków i aktualizują na nowo „podstawy” męskiej seksualności.
Sztuka obsługi penisa. Część 1 Przemysław Pilarski - audiobook mp3
#3
Promocja
Bestseller
Penis to nie rekordzista ani zawodnik na pigułkowym dopingu. Penis to część męskiego ciała taka jak wątroba, o którą trzeba dbać, by cieszyć się jej zdrowiem. Jak przezwyciężać tabu i jak rozwiązywać problemy związane z seksualnością – o tym rozmawiają Andrzej Gryżewski i Przemysł Pilarski. I trafiają w samo sedno.
Sztuka obsługi waginy Jagna Kaczanowska - audiobook mp3
#4
Promocja
Bestseller
Wagina, wulwa, cipka, szparka, pochwa, srom, joni, kuciapka, piczka… jak ją nazywać? Właściwe pytanie brzmi: czy jesteś z niej dumna? Audiobook „Sztuka obsługi waginy” to rozmowa Andrzeja Gryżewskiego seksuologa i psychoterapeuty z Jagną Kaczanowską dziennikarką i psycholożką o najważniejszym fragmencie kobiecego ciała, który od wieków jest deprecjonowany – także przez same kobiety.
Potęga podświadomości Joseph Murphy - audiobook mp3
#5
Promocja
Bestseller
Jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Pomógł milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia! Nowe wydanie kultowej książki uzupełnione nigdy niepublikowanymi komentarzami autora. Z tym audiobookiem naucz się korzystać z potęgi podświadomości!
Glukozowa rewolucja Jessie Inchauspé - audiobook mp3
#6
Promocja
Bestseller
Międzynarodowy bestseller przetłumaczony na ponad 40 języków. Autorka audiobooka „Glukozowa rewolucja” w przystępny sposób omawia przełomowe odkrycia naukowe i pokazuje, jak zadbać o zdrowie bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian. Dzięki Jessie Inchauspé i jej edukacyjnemu profilowi tysiące osób zrozumiały, dlaczego są ciągle głodne, senne czy niespokojne i zmieniły swoje życie na lepsze.
Czuła przewodniczka Natalia de Barbaro - audiobook mp3
#7
Promocja
Bestseller
Bestseller Empiku 2021 w kategorii: rozwój osobisty. Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy? Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną do siebie.
Madame Monday. Po dorosłemu Joanna Flis - audiobook mp3
#8
Promocja
Rozwój osobisty, wewnętrzne dziecko, syndrom DDD, asertywność... Tyle się tych samopomocowych rzeczy nasłuchaliśmy i naczytaliśmy, a jednak wciąż nie wiemy, co z tą całą wiedzą zrobić. Jak żyć dobrze? Na czym się oprzeć? Czego się trzymać? Poradnik Joanny Flis postawi nas na nogi – tu i teraz. Mądry, ale pozbawiony skomplikowanych teorii. Świetny do czytania, szczery, bezpretensjonalny i konkretny.
Cztery tysiące tygodni Oliver Burkeman - audiobook mp3
#9
Promocja
Ta książka wyjaśni Wam dlaczego głównym wyzwaniem w zarządzaniu własnym czasem wcale nie jest podnoszenie wydajności, lecz decyzja, czego zaniechać; dlaczego w galopującym świecie cierpliwość – która pozwala naszym sprawom biec swoim naturalnym tempem – jest supermocą; i ­dlaczego tam, gdzie stajemy przed nieograniczonym wyborem, palenie mostów jest ważniejsze od posiadania wciąż otwartych opcji.
Czasem czuły, czasem barbarzyńca Jacek Masłowski - audiobook mp3
#10
Promocja
Nowe, rozszerzone wydanie bestsellerowego poradnika. Audiobook „Czasem czuły, czasem barbarzyńca” to przewodnik po męskości pisany przez mężczyzn dla mężczyzn. Tomasz Kwaśniewski, reporter DF, i Jacek Masłowski, psychoterapeuta, rozmawiają o ojcu, miłości, dojrzewaniu, seksie, rodzicielstwie, pracy, zdrowiu. Zaskakują, bulwersują i obalają stereotypy. Ich rozmowa zdziwi mężczyzn, być może oburzy kobiety, a wszystkich z całą pewnością poruszy.
Slow sex Hanna Rydlewska - audiobook mp3
#11
Promocja
Chcesz cieszyć się jakościowym, uważnym i świadomym seksem? „Slow sex” (audiobook w formacie mp3) ci w tym pomoże! Dziennikarka Hanna Rydlewska rozmawia z Martą Niedźwiecką – certyfikowaną sex coach i psycholożką – o tym, jak seks w wersji slow przyczynia się do podnoszenia jakości życia. Bestsellerowy poradnik powraca do nas poszerzony o bieżące problemy związane ze zmianami na świecie. Jak zaburzenia psychiczne, stres, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak odkryć naturę własnego pożądania? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Na te i inne pytania znajdziemy w nim odpowiedź.
Nic mnie nie złamie David Goggins - audiobook mp3
#12
Promocja
Besteseller „New York Timesa”. „W trakcie lektury przechodziłem od współczucia, przez podziw i irytację, aż do żalu nad losem Davida Gogginsa. Jednak za każdym razem, gdy odkładałem tę książkę, miałem ochotę na mocniejszy trening oraz nabierałem odwagi, by stawiać sobie wyższe cele. Czyli… to działa! I to niezależnie od tego, z jakiego miejsca startujemy. Goggins udowadnia, że o naszym losie decyduje to, jak ambitne cele sobie stawiamy i z jaką determinacją podchodzimy do ich realizacji. Audiobook „Nic mnie nie złamie” to końska dawka motywacji okraszona przyprawiającymi o zawrót głowy ekstremalnymi przykładami z życia tego sealsa i ultrasa” – Jarek Bieniecki, założyciel Runmageddonu, współtwórca Biegu Rzeźnika
Zasady Ray Dalio - audiobook mp3
#13
Promocja
„Jak inwestować, kształtować rentowne relacje i budować nowoczesną firmę? Od czasu bestsellera Jima Collinsa «Od dobrego do wielkiego» nie było, moim zdaniem, na światowym rynku książki tak użytecznej, pragmatycznej, trafnej i biznesowo, i psychologicznie zarazem. To niezwykle wartościowy przewodnik zarządzania sobą, zespołami i rozwojem kultury merytokracji, w której otwartość, wizja, połączone z realizmem i determinacją, stanowią podstawę odporności i sukcesu” – Jacek Santorski
Tak działa mózg Joanna Podgórska - audiobook mp3
#14
Promocja
Dr Asia Podgórska przybliża czytelnikowi zależność między stylem życia a kondycją komórek nerwowych. Jeśli chcesz poznać bliżej swój mózg, zrozumieć, jak neurony komunikują się ze sobą, czym jest neuroplastyczność i skąd bierze się serotonina, ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Atomowe nawyki James Clear - audiobook mp3
#15
Promocja
Sprawdzona i poparta naukowymi dowodami metoda kształtowania dobrych przyzwyczajeń i wyzbywania się złych nawyków. „Praktyczna. Inspirująca. Motywująca. Książka Jamesa Cleara to błyskotliwie napisany, wsparty teorią behawioryzmu poradnik prezentujący skuteczne podejście do budowania nawyków” – Ewa Szmidt-Belcarz, CEO Grupy Empik
Potęga podświadomości 2.0 C. James Jensen - audiobook mp3
#16
Promocja
Kontynuacja jednego z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Joseph Murphy po raz kolejny pomaga milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele tylko dzięki zmianie sposobu myślenia!
Ja – Kobieta, której nie znałam Tatiana Mindewicz-Puacz - audiobook mp3
#17
Promocja
Zewnętrzny kryzys potrafi sprawić, że kruszy się nasz wewnętrzny świat. Zaczynamy podawać w wątpliwość wszystko, co uznawałyśmy za pewne. Nawet siebie. Tak jakbyśmy straciły dostęp do swoich zasobów i umiejętności, jakbyśmy znowu stały się bezbronnymi dziewczynkami. Czy to znaczy, że dzieje się coś złego? Niekoniecznie, jeśli będziemy w stanie zrozumieć, dlaczego tak się czujemy, i zaopiekować się sobą w inny niż do tej pory sposób. Tatiana Mindewicz-Puacz w audiobooku „Ja – Kobieta, której nie znałam” pokazuje, jak to zrobić. Jak sobie poradzić, nie oczekując od siebie rzeczy niemożliwych. I co zrobić, żeby – kiedy minie fala najtrudniejszych uczuć – jak najlepiej wykorzystać potencjał kryzysu.
Przędza Natalia de Barbaro - audiobook mp3
#18
Promocja
Natalia de Barbaro – autorka „Czułej przewodniczki”, fenomenu wydawniczego ostatnich lat – powraca z nową inspirującą książką dla kobiet. Starasz się być świetną matką, żoną, partnerką, idealną nowoczesną kobietą, niezawodną pracowniczką? W codziennym biegu nie dostrzegasz już samej siebie, a rytm twoich działań wyznaczają frazy: muszę/nie mogę? Zatrzymaj się. Audiobook „Przędza” zaprasza cię do „wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności – nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku”.
Dawaj innym szczęście Tony Hsieh - audiobook mp3
#19
Promocja
Jak przekuć swoje plany i przekonania w świetnie działający biznes? Swoim doświadczeniem dzieli się dyrektor generalny firmy, która potrafiła zarabiać ponad miliard dolarów rocznie.
Stanowczo, łagodnie, bez lęku Maria Król-Fijewska - audiobook mp3
#20
Promocja
Konkretnie i rzeczowo o asertywności. Książka Marii Król-Fijewskiej uczy, jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie, jak odmawiać, nie wywołując konfliktów, i złościć się, nie raniąc innych, jak bronić własnych interesów, jak nie dać się wykorzystywać, poniżać ani lekceważyć.