#1
Promocja
Bestseller
AudiobookGrube wióryRafał Pacześ
Kategoria:Obyczajowa
Wydawca:Agora
Format:MP3
27,99 zł
34,99 zł
Jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów debiutuje jako powieściopisarz – książką brawurową, zabawną i bezwzględnie szczerą, która jest zdecydowanie czymś więcej niż beką z polskiej rzeczywistości. Rafał Pacześ podsuwa nam powieść o współczesnych mężczyznach, ich spatologizowanych rodzinach i pokręconych życiorysach. „Zapraszam Cię do świata «Grubych wiórów». Nie szukaj mnie w tej opowieści. Odnajdź w niej siebie. A kto pochodzi z idealnego domu, niech pierwszy rzuci kamieniem” – autor
#2
Promocja
Bestseller
„Lecz zaklinam, niech żywi nie tracą nadziei” – nie na darmo umierający Rudy prosił o przypomnienie mu tego fragmentu wiersza Słowackiego. Bo ten wiersz to... „Testament mój”. Posłuchasz na dowolnym urządzeniu!
#3
Promocja
Bestseller
Opowieść o Bibi Shaik, jednej z milionów służących w bogatych krajach Zatoki Perskiej, żyjącej w systemie współczesnego niewolnictwa. Laila Shukri wysłuchała jej historii, aby opowiedzieć ją światu.
#4
Promocja
Bestseller
Druga po znakomitym debiucie „Jak podrywają szejkowie” książka Marcina Margielewskiego. Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych. O podobnych koszmarach nikt nie mówi. Ona zdecydowała się przerwać milczenie…
#6
Promocja
Jeśli masz ochotę na porcję humoru i optymizmu, szukasz lekkiej historii, która poprawi Ci nastrój – to powieść dla Ciebie! No risk, no fun! Ale czy warto rezygnować z kariery naukowej dla... pracy gosposi i to wcale nie świetnie płatnej, za granicą, a w Polsce? Oczywiście, że... tak!
#7
Druga część autobiograficznej powieści Stanisława Grzesiuka, znanego popularyzatora folkloru stolicy i gwary warszawskiej, wykonawcy takich piosenek jak „U cioci na imieninach” czy „Komu dzwonią”.
#8
Promocja
Czym była miłość w obliczu gigantycznej nienawiści, śmierci i poniżenia? Czy Hania Wolińska, która całym sercem pokochała hrabiego Johanna von Richtera, miała prawo cieszyć się ze swego szczęścia, podczas gdy tylu niewinnych ludzi traciło życie? „Przepiękna, cudowna, idealna. Jedna z najpiękniejszych książek, jakie czytałam. To będzie największe odkrycie tego roku!” – Justyna Chaber, ONA CZYTA
#9
Mistrzyni ciętego humoru, słownej szermierki i jechania po bandzie! Audiobook Joanny Mokosy-Rykalskiej, autorki popularnego bloga „Matka siedzi z tyłu”, to opowieści cudownie absurdalne, jak dzień z życia każdego rodzica.
#10
Nawet najbardziej luksusowe hotele mają swoje mroczne sekrety. Marcin Margielewski, autor bestselerowych książek „Jak podrywają szejkowie”, „Była arabską stewardesą” i „Zaginione arabskie księżniczki” – odsłania przemilczaną dotąd prawdę o najdroższych hotelach świata.
#11
AudiobookNie dla mięczakówMonika Szwaja
Kategoria:Obyczajowa
Wydawca:XAUDIO
Format:MP3
18,90 zł
19,90 zł
Napisana z pazurem powieść o miłości i szczęściu, o tolerancji i poszukiwaniu bliskiej osoby, i o wolności, która wcale nie jest tak wspaniała jak się wydaje. Jeśli lubisz życiowe historie, poprawiające nastrój i dające nadzieję – „Nie dla mięczaków” (ebook w formacie epub i kindle mobi) Moniki Szwai to książka dla Ciebie.
#12
Promocja
AudiobookNic tu po wasKevin Wilson
Kategoria:Obyczajowa
Wydawca:Agora
Format:MP3
22,70 zł
34,99 zł
Audiobook „Nic tu po was” to zachwycająca opowieść o tym, co to znaczy być rodziną. „Geniusz tej fabuły polega na tym, że Kevin Wilson odwraca twoją uwagę za sprawą dziwacznych bohaterów i oszałamiająco śmiesznych zdań, żeby uderzyć, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Śmiejesz się tak bardzo, że nawet nie zauważasz, że sama właśnie stanęłaś w płomieniach” – Taffy Brodesser-Akner, autorka „Pana i pani Fleishman”
#13
Promocja
Wstrząsająca historia Polki, którą rozkochano, aby sprzedać… Opowieść jednej z tysięcy kobiet, które stały się żywym towarem. Laila Shukri dotarła do niej i wysłuchała jej historii, aby móc opowiedzieć ją światu.
#14
Promocja
Książka, która podbiła serca czytelników na całym świecie i rozpoczęła modę na włoskie historie! Nieśpieszna, niemalże pachnąca świeżymi ziołami i toskańskim winem.
#15
Wstrząsająca historia Polki, która stała się żywym towarem. Dalsze losy Julii znanej z kart „Byłam kochanką arabskich szejków”, o które czytelniczki pytały w mailach i recenzjach, dopiero teraz mogą ujrzeć światło dzienne…
#16
Promocja
AudiobookPrzewózAndrzej Stasiuk
Kategoria:Wojenna
Wydawca:Czarne
Format:MP3
40,40 zł
44,90 zł
Gorący czerwiec 1941 roku. Jasne księżycowe noce, niskie bagienne łąki, cienisty sad i zimna żyła rzeki, która podzieliła świat na pół. Na jednym brzegu Niemcy, żelazny wąż czołgów, ciężarówek, maszyn. Na drugim Rosjanie. Pośrodku wiejski przewoźnik, który z jednego brzegu na drugi wozi nocą każdego, kto zapłaci… „«Przewóz» (audiobook w formacie mp3) to ten Andrzej Stasiuk, którego wielu ceni najbardziej – mistrz frazy i uważnego opisywania skomplikowanych ludzkich losów, obserwator i myśliciel, ale nie sędzia” – Michał Nogaś
#17
Promocja
Laila Shukri, autorka „Perskiej zazdrości”, przerywa milczenie i opowiada o swoim tajemniczym życiu. Kim była, zanim zaczęła pisać książki? Jak została żoną jednego z najbogatszych szejków? Jak dziś wygląda jej życie?
#18
Promocja
Jedna z najgłośniejszych i najszerzej komentowanych powieści ostatnich lat. Pierwsza polska książka uhonorowana Międzynarodową Nagrodą Bookera, otrzymała również Literacką Nagrodę Nike 2008 i nominację do National Book Award 2018. Audiobook w wyjątkowej interpretacji Olgi Tokarczuk oraz zaproszonych przez nią aktorów: Magdaleny Cieleckiej, Agaty Kuleszy, Danuty Stenki, Mariusza Bonaszewskiego i Wiktora Zborowskiego.
#19
Promocja
AudiobookDżumaAlbert Camus
Kategoria:Lektury szkolne
Wydawca:Aleksandria
Format:MP3
14,88 zł
21,25 zł
Pełen tekst powieści noblisty zinterpretowany przez znanego polskiego aktora Adama Ferencego. Wyjątkowy audiobook, który zapadnie w pamięć wszystkim miłośnikom twórczości Alberta Camusa.
#20
AudiobookTaksimAndrzej Stasiuk
Kategoria:Obyczajowa
Wydawca:Czarne
Format:MP3
24,00 zł
Wiele jest historii w tej jednej, niepozornej książeczce. Nie brakuje w niej ani wątków sensacyjnych, ani miłosnych, ani wnikliwej analizy współczesnych procesów rządzących światową gospodarką.