Diuna Frank Herbert - audiobook mp3
#1
Promocja
Bestseller
Powieść uhonorowana prestiżowymi nagrodami Nebulą i Hugo w wersji audio! Pierwsza część cyklu „Kroniki Diuny” uznawanego przez wielu fanów za najwybitniejsze osiągnięcie literatury SF! Posłuchaj „Diuny” w formie audiobooka mp3.
Operacja Mir Remigiusz Mróz - audiobook mp3
#2
Promocja
Drugie spotkanie z bohaterami bestsellerowego thrillera Remigiusza Mroza, który przeniósł nas do tajemniczego kompleksu Riese. Parker budzi się w nieznanym mu świecie, nie mając pojęcia, jak się do niego dostał. Tutejsza Natalia nie przypomina jego Nataszy, on sam zaś zostaje wrzucony w życie innej wersji siebie – życie, którego nie zna i z którym nie chce mieć nic wspólnego. Co tak naprawdę wydarzyło się w Górach Sowich? Czy Parker znajdzie drogę powrotu do znanej mu rzeczywistości? Czy ktoś z ocalałych z katastrofy odkryje sposób na opanowanie rozprzestrzeniającego się chaosu?
Projekt Riese Remigiusz Mróz - audiobook mp3
#3
Gdzie Chyłka i Forst? Remigiusz Mróz na krótki literacki interwał porzuca swoich kultowych bohaterów, by fanom powieści postapo zaproponować „Projekt Riese”, a w nim mrożącą krew w żyłach podróż do podziemnego miasta w Górach Sowich. Nazistowski kompleks Riese strzeże jednak zazdrośnie swoich tajemnic. Po trzęsieniu ziemi częściowo zapada się jego strop. Pięcioro odciętych od świata eksploratorów próbuje przedostać się w inne miejsce labiryntu. Ale z każdą chwilą staje się dla nich coraz bardziej jasne, że to na powierzchni wydarzyło się coś strasznego…
Katedra Jacek Dukaj - audiobook mp3
#4
Promocja
Słynne opowiadanie z tomu „W kraju niewiernych”, nagrodzone w 2001 r. nagrodą im. Janusza A. Zajdla. Kanwa filmu animowanego Tomasza Bagińskiego nominowanego do Oscara w 2003 r. Kultowa animacja pokazuje jednak tylko ostatnie sceny, dlatego warto posłuchać audiobook, by samemu spróbować rozwikłać tajemnice planetoid, Katedry i żywokrystu.
Virion: Krew Andrzej Ziemiański - audiobook mp3
#5
Promocja
Nowość
Virion, szermierz natchniony, powraca! „Epickie pojedynki, bitwy, liczne intrygi i dworskie konwenanse podkręcają tylko akcję, która jest ostra jak miecz Viriona. Przyjemności trzeba sobie dawkować. Gorzej jak są uzależniające. Uwielbiam. Po prostu uwielbiam pióro Autora, Jego pomysły, humor, kreacje bohaterów, którzy są duszą tej książki” – Eweina Kania
Mszczuj Katarzyna Berenika Miszczuk - audiobook mp3
#6
Promocja
Siódmy tom bestsellerowej serii „Kwiat paproci” Katarzyny Bereniki Miszczuk. Powieść rozszerzona o nową wersję opowiadania „Czterej bracia”. Kiedy Weles opuszcza zaświaty, z prastarej puszczy zaczynają wychodzić demony. Jaga zostaje porwana przez Swarożyca, a Mszczuj zaczyna negować wiarę w magię. Jakby tego wszystkiego było mało – w Bielin pojawia się tajemniczy podróżnik ze wschodu, a wraz z nim nadchodzi śnieg i mróz. Czy szeptucha stawi czoła demonom i ocali mieszkańców wsi przed mocami ciemności?
Wiedźmin: Miecz przeznaczenia Andrzej Sapkowski - audiobook mp3
#7
Promocja
Tom 2. kultowych opowiadań fantasy w formie słuchowiska z udziałem ponad 70 aktorów. Świat magii i świat miecza. Brawurowa przygoda. Humor. Szalona miłość. Duchy, elfy, wampiry, gnomy i zabawne odmieńce. Magiczny głos narratora, KRZYSZTOFA GOSZTYŁY, przenosi nas w wyczarowany przez ANDRZEJA SAPKOWSKIEGO świat wiedźmina Geralta i Yennefer, jego zabójczo pięknej ukochanej.
Wiedźmin: Chrzest ognia Andrzej Sapkowski - audiobook mp3
#8
Promocja
Takiej fantasy nie tworzył jeszcze nikt, a historia – jak pisze Andrzej Sapkowski – nie kończy się nigdy! Trzeci tom kultowej wiedźmińskiej sagi. Pełen tekst książki zrealizowany w formie słuchowiska w wykonaniu 64 aktorów.
Koniec śmierci Cixin Liu - audiobook mp3
#9
Promocja
Elektryzujący finał słynnej trylogii SF! Pół wieku po bitwie w dniu Sądu Ostatecznego groźba powiadomienia Wszechświata o położeniu Trisolaris wciąż wstrzymuje kosmitów przed opanowaniem Ziemi. Ale ta sytuacja wkrótce się zmieni. Ludzkość stanie przed wielką szansą: albo sięgnie do gwiazd, albo umrze w kołysce…
Ciemny las Cixin Liu - audiobook mp3
#10
Promocja
Kosmos jest niczym ciemny las. Nie wiesz, jak blisko czai się wróg… Czy ludzie na Ziemi staną się wkrótce wspomnieniem? Kontynuacja „Problemu trzech ciał” – najgłośniejszej powieści science fiction ostatnich lat – już po polsku!
Wiedźmin: Czas pogardy Andrzej Sapkowski - audiobook mp3
#11
Promocja
Świat Ciri i wiedźmina ogarniają płomienie. Nastał zapowiadany przez Ithlinne czas miecza i topora. Czas pogardy… Drugi tom kultowej wiedźmińskiej sagi mistrza fantasy. Pełen tekst książki zrealizowany w formie słuchowiska w wykonaniu 76 aktorów.
Wiedźmin: Ostatnie życzenie Andrzej Sapkowski - audiobook mp3
#12
Promocja
„Wiedźmin: Ostatnie życzenie” tom 1. kultowych opowiadań fantasy w formie słuchowiska z udziałem ponad 70 aktorów. Świat magii i świat miecza. Brawurowa przygoda. Humor. Szalona miłość. Duchy, elfy, wampiry, gnomy i zabawne odmieńce. Magiczny głos narratora, KRZYSZTOFA GOSZTYŁY, przenosi nas w wyczarowany przez ANDRZEJA SAPKOWSKIEGO świat wiedźmina Geralta i Yennefer, jego zabójczo pięknej ukochanej.
Lew, czarownica i stara szafa Clive Staples Lewis - audiobook mp3
#13
Promocja
Pierwsza ze słynnych „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa! Dla wszystkich, którzy poszukują nieznanych, zaczarowanych światów – ze wskazówką, że czasem wystarczy zajrzeć do szafy...
Korona śniegu i krwi Elżbieta  Cherezińska - audiobook mp3
#14
Promocja
Powieść otwierająca bestsellerową serię Elżbiety Cherezyńskiej „Odrodzone Królestwo”. Pierścień, który zmyje klątwę. Miecz, który skłóci śmiertelnych. Orzeł, który przebudzi królestwo. Który z książąt piastowskich okaże się na tyle silny, by wygrać walkę o polską koronę?
Problem trzech ciał Cixin Liu - audiobook mp3
#15
Promocja
Pierwszy tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, porównywany do „Fundacji” i „Diuny”. Wydawniczy fenomen w Stanach Zjednoczonych. Zdobywca Nagrody Hugo dla Najlepszej Powieści 2015.
Wiedźmin: Sezon burz Andrzej Sapkowski - audiobook mp3
#16
Promocja
Nie prapoczątek ani nie kontynuacja. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy…”. „Proza mistrza przeniesiona na cyfrowy nośnik nie tylko nic nie traci ze swojego uroku, ale też zyskuje nowy blask. Głównie za sprawą lektorów, którzy udzielają głosu bohaterom” – Mariusz Grabowski
Hobbit J. R. R. Tolkien - audiobook mp3
#17
Promocja
Historia pełna magii i przygód, bez których nie może istnieć żadna szanująca się powieść fantasy – tak jak nie istnieją chyba wielbiciele „Władcy Pierścieni” nieznający dziejów wyprawy Bilba Bagginsa.
Czarna Chmura Fred Hoyle - audiobook mp3
#18
Promocja
Prowokacyjna powieść błyskotliwego naukowca. Audiobook „Czarna Chmura” to obowiązkowa lektura dla fanów SF. Kiedy astronomowie odkrywają, że do Układu Słonecznego zmierza gigantyczny obłok międzygwiazdowy, rząd brytyjski w porozumieniu z innymi krajami gromadzi w Nortonstowe międzynarodową społeczność wybitnych naukowców, aby zdobyć informacje o zbliżającym się obiekcie i zminimalizować szkody. Czy uda im się odkryć prawdę o pochodzeniu i naturze Czarnej Chmury i uchronić Ziemię przed katastrofą?
Wiedźmin: Krew elfów Andrzej Sapkowski - audiobook mp3
#19
Promocja
Nadchodzą złe czasy! Nadchodzi Czas Miecza i Topora, Czas Pogardy i Wilczej Zamieci… Pierwszy tom kultowej sagi mistrza fantasy. Pełen tekst książki zrealizowany w formie słuchowiska w wykonaniu 79 aktorów.
Jaga Katarzyna Berenika Miszczuk - audiobook mp3
#20
Promocja
Prequel bestsellerowej serii „Kwiat Paproci” Katarzyny Bereniki Miszczuk. Powieść dla wszystkich tych, którzy swoje serca zostawili w Bielinach – podobnie jak pewne dwie młode adeptki sztuki uzdrawiania... Szeptuchy powracają!