Efekt morza Katarzyna Bonda - audiobook mp3
#1
Promocja
Bestseller
Zaginięcie dziewiętnastolatki, którego nie udało się wyjaśnić, tajemnicze zabójstwo, które może być mistyfikacją, i zmowa milczenia. Hubert Meyer ma wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia. Czy uda mu się w otoczeniu Marty Berg znaleźć osobę, która wie najwięcej, ale nie chce się do tego przyznać, albo kogoś, komu najmniej opłaca się udział w zbiorowym kłamstwie? Audiobook „Efekt morza” to kolejna powieść Katarzyny Bondy z proliferem, który stał się ulubionym bohaterem wielbicieli rasowych kryminałów.
Kolory zła: Czerń Małgorzata Oliwia Sobczak - audiobook mp3
#2
Promocja
Bestseller
Druga część bestsellerowej serii Małgorzaty Oliwii Sobczak „Kolory zła”. Prokurator Leopold Bilski po sprawie Skalpela zostaje zesłany z Sopotu do prokuratury w Kartuzach. Prowincjonalna nuda, która go ogarnia, nie będzie jednak trwać długo…
Zbędni Wojciech Chmielarz - audiobook mp3
#3
Promocja
Bestseller
Zanurz się w mroczne zakamarki ludzkiej duszy z audiobookiem „Zbędni” Wojciecha Chmielarza. Śmiertelny wypadek, zaginięcia i tajemnice w małym miasteczku kryją sekret za sekretem. Chmielarz splata losy bohaterów w mistrzowską intrygę, pełną mroku i niewypowiedzianych sekretów. Jesteś gotowy na mroczny thriller, który nie pozwoli zasnąć? Czy na pewno chcesz odkryć prawdę?
444 Maciej Siembieda - audiobook mp3
#4
Promocja
Pierwsza część cyklu z Jakubem Kanią. Nowa, zmieniona wersja powieści! Dlaczego obraz Jana Matejki przepowiadający losy świata do dziś pozostaje w ukryciu? Audiobook „444” to powieść oparta na faktach, tak znakomicie łącząca prawdę historyczną z fikcją literacką, że ich granice są nie do rozpoznania. Maciej Siembieda wraz ze swoim kultowym bohaterem Jakubem Kanią olśni wielbicieli thrillerów sensacyjnych.
Schronisko, które przestało istnieć Sławek Gortych - audiobook mp3
#5
Promocja
Młody stomatolog Maksymilian Rajczakowski jedzie w Karkonosze, by odetchnąć od rodzinnych problemów. Nie jest świadomy tajemnic drzemiących w wojennej przeszłości gór. Czy znajdzie to, czego szuka? Audiobook „Schronisko, które przestało istnieć” otwiera serię powieści poświęconych Karkonoszom. Przed nami trzymające w napięciu i naznaczone rodzinnymi sekretami thrillery, a także gęsta od zagadek i legend wędrówka po zapomnianych szlakach przeszłości.
Berdo Remigiusz Mróz - audiobook mp3
#6
Promocja
Upłynął prawie rok od ostatniego spotkania z komisarzem od zadań specjalnych ze słynnego cyklu Remigiusza Mroza. Życie doświadczyło Wiktora Forsta tak mocno, że zostawił wszystko za sobą i zaszył się w bieszczadzkiej głuszy. Tam znalazł wikt i opierunek u starej kobiety w zamian za opiekę nad jej podupadającym gospodarstwem. Ale zamiast namiastki spokoju Forst trafia na zbrodnię, która swoimi korzeniami zdaje się sięgać czasów jeszcze sprzed wojny. Nikt nie chce mieszać się w sprawę, która ma znamiona okrutnej wendety. Śledztwo utyka w miejscu, a w górach pojawiają się kolejne ofiary…
Kolory zła: Czerwień Małgorzata Oliwia Sobczak - audiobook mp3
#7
Promocja
Przyglądał się ciału zafascynowany. To była najpiękniejsza zbrodnia, jaką widział. Dopuścić się jej mógł tylko prawdziwy psychopata. Takiego mordu nie wolno było zignorować. Wszystko wskazuje na to, że oprawca na swoją kolejną ofiarę czekał cierpliwie 17 lat. Dla prokuratora Bilskiego ta sprawa może nabrać jednak zbyt osobistego charakteru…
Kolory zła: Żółć Małgorzata Oliwia Sobczak - audiobook mp3
#8
Promocja
Czwarta część bestsellerowej serii kryminalnej „Kolory Zła” Małgorzaty O. Sobczak. Okrutna, szokująca zbrodnia daje początek kolejnemu śledztwu, które poprowadzi prokurator Leopold Bilski. W toku dochodzenia na jaw wychodzą coraz bardziej mroczne sekrety denata i jego powiązania z sopockim środowiskiem przestępczym. Bilski wie jedno – to zabójstwo prowadzi na dno piekła.
Kolory zła: Biel Małgorzata Oliwia Sobczak - audiobook mp3
#9
Promocja
Trzeci tom mrocznej serii „Kolory zła” (audiobooki w formacie mp3) Małgorzaty Oliwii Sobczak. Prokurator Leopold Bliski po sprawie w Karuzach wrócił do Trójmiasta, jednak wcale nie po to, by odpocząć…
Uwolniona Igor Brejdygant - audiobook mp3
#10
Promocja
Thriller polityczny Igora Brejdyganta, autora bestsellerowej „Szadzi”. Śmiertelnie niebezpieczna intryga, polskie służby specjalne i niespodziewana miłość. Audiobook „Uwolniona” to znakomicie napisana historia, która jest dowodem na to, że gra o władzę bywa odrażająca.
Schronisko, które przetrwało Sławek Gortych - audiobook mp3
#11
Promocja
Sławek Gortych po raz kolejny zabiera wielbicieli thrillerów na mroczną wędrówkę po karkonoskich górach. Nazista uciekający przed sprawiedliwością. Kobieta próbująca przywrócić honor swojej rodzinie. Włamywacze szukający śladów przeszłości. Co ich łączy? Słynne schronisko Odrodzenie.
Schronisko, które spowijał mrok Sławek Gortych - audiobook mp3
#12
Promocja
Trzecia część serii górskich thrillerów, w których Sławek Gortych zabiera nas na wędrówkę po zapomnianych szlakach przeszłości. Tomasz Wilczur, autor kryminałów, wyrusza w Karkonosze, by napisać powieść inspirowaną tajemniczą śmiercią Andrzeja Czerwińskiego, syna zaginionego przed laty kierownika schroniska Strzecha Akademicka. Wilczur próbuje połączyć ze sobą wydarzenia z dalszej i bliższej przeszłości. Jego niewygodne pytania zaczynają rozsadzać układ, który przez dziesięciolecia strzegł mrocznej przeszłości schroniska.
Ulica Bliska Barbara Gordon - audiobook mp3
#13
Kryminał jednej z najpoczytniejszych autorek czasów PRL.
Nielegalni Vincent V. Severski - audiobook mp3
#14
Promocja
Bestsellerowa powieść sensacyjna. Napisana przez oficera polskiego wywiadu pod pseudonimem Vincent V. Severski – odsłania warsztat pracy służb specjalnych w różnych krajach świata. „Bycie podwójnym agentem to kontrolowana schizofrenia…” – Klaus Fuchs
Plac Senacki 6 PM Vincent V. Severski - audiobook mp3
#15
Promocja
Atomowy szantaż. Wisząca na włosku równowaga sił światowych mocarstw. Zażarta gra wywiadów. A w tle audiobooka „Plac Senacki 6 PM” dogorywające ZSRR i wyłaniające się z niego państwo oparte na ni to nowym, ni to starym porządku. Vincent V. Severski – niekwestionowany mistrz powieści szpiegowskiej, autor słynnej serii „Nielegalni” – powraca z sensacyjnym thrillerem o narodzinach imperium Putina.
Dystopia Vincent V. Severski - audiobook mp3
#16
Promocja
Sensacyjny thriller Vincenta V. Severskiego, autora słynnej serii „Nielegalni”. Jerzy Kaziura, agent GRU, awansuje na wicepremiera. Na jego zlecenie Agencja Wywiadu zostaje rozwiązana, a paru jej funkcjonariuszy aresztowanych. Sara, Monika i Maria podejmują się niebezpiecznej misji uwolnienia swoich przyjaciół. Wspierane przez agentów MI6, Miszę Popowskiego i George'a Gordona z NATO, stawiają czoła perfidnemu wrogowi działającemu na zlecenie Moskwy. Czy zdołają powstrzymać kampanię przeciwko Zachodowi i nie dopuszczą do zachwiania międzynarodowego ładu?
Nieuchwytny Barbara Gordon - audiobook mp3
#17
Kryminał jednej z najpoczytniejszych autorek czasów PRL.
Błękitne szynszyle Barbara Gordon - audiobook mp3
#18
Kryminał jednej z najpoczytniejszych autorek czasów PRL. Zanurz się w mrocznych zakamarkach PRL-u, gdzie jedno niewłaściwe spojrzenie może kosztować życie.
Czy pan istnieje, panie mecenasie? Barbara Gordon - audiobook mp3
#19
Szara rzeczywistość PRL-u, rosyjski szpieg, zaginięcie rodziny i wiele innych historii, którym czoła musi stawić tytułowy mecenas.
Adresat nieznany Barbara Gordon - audiobook mp3
#20
Ciche PRL-owskie miasteczko, nieśmiali mieszkańcy i zbrodnia doskonała...