Czwartkowy Klub Zbrodni Richard Osman - audiobook mp3
#1
Promocja
Bestseller
Czworo (nie całkiem) zwyczajnych przyjaciół. Zaskakujące morderstwo. Zagadka starego klasztoru. Witajcie w Czwartkowym Klubie Zbrodni! Wszystko to czeka na nas w powieści Richarda Osmana, która stała się największym kryminalnym bestsellerem ostatnich lat. Oto brawurowy początek serii, od której zaczął się boom na cosy crime.
Zarzut Remigiusz Mróz - audiobook mp3
#2
Promocja
Bestseller
Joanna Chyłka nie po raz pierwszy ma twardy orzech do zgryzienia. Jednak ta sprawa jest szczególna. Mimo przekonujących zarzutów Chyłka podejmuje się obrony księdza oskarżonego o pedofilię. Czy skłonił ją do tego dług wdzięczności wobec duchownego? Niekorzystnych dowodów przybywa. Kordian ma coraz większe wątpliwości co do słuszności podjętej decyzji. Do tego Joannie przyjdzie się zmierzyć z młodą, pełną werwy oskarżycielką, nie bez przyczyny zwaną… „Chyłką prokuratury”.
Człowiek, który umarł dwa razy Richard Osman - audiobook mp3
#3
Promocja
Nowość
Drugi tom cyklu kryminalnego, który pokochali czytelnicy na całym świecie. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na niezwykłą podróż w świat intryg, manipulacji i sekretów, oczywiście bardzo niebezpiecznych. Elizabeth Best, emerytowana agentka brytyjskiego wywiadu, otrzymuje list od swojego „starego przyjaciela” Marcusa Carmichaela, który od 40 lat nie żyje. Czy to możliwe? Czy Elizabeth i jej przyjaciele z Czwartkowego Klubu Zbrodni są w stanie rozwiązać tę zagadkę? Przekonajcie się, jaką tajemnicę skrywa „Człowiek, który umarł dwa razy”.
Ofiara twoim przeznaczeniem Ryszard Ćwirlej - audiobook mp3
#4
Promocja
Nowość
Komisarz Antoni Fischer powraca w kolejnym, świetnym kryminale retro! Ryszard Ćwirlej ożywia ulice i zaułki, a przy tym w charakterystycznym, gawędziarskim stylu, pełnym poczucia humoru, opowiada historie dostarczające pierwszorzędnej, kryminalnej rozrywki.
Fejm Joanna Opiat-Bojarska - audiobook mp3
#5
Promocja
Pełen mrocznych tajemnic thriller, w którym prawda ma wiele twarzy. „Audiobook «Fejm» jest jak dobry film sensacyjny, w którym po wielu zwrotach akcji, aż do samego końca jesteśmy wyprowadzani w pole, ale na tym polega dobra rozrywka. Joanna Opiat-Bojarska Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru nie dostała przypadkiem. Kryminał i thriller to powietrze, którym oddycha, a więc drogi czytelniku, poproszę o głęboki wdech i zaczynamy!” – Karolina Korwin-Piotrowska
Winni jesteśmy wszyscy Bartosz Szczygielski - audiobook mp3
#6
Istnieją miejsca, do których nie należy zaglądać, a także czyny, których nie wolno się dopuścić. I to za żadną cenę… „Trzy kobiety i jeden mężczyzna. Trzy tajemnice i jedna droga do prawdy. Nie jest ona jednak ani prosta, ani oczywista. Bartosz Szczygielski zadbał o to, abyśmy do samego końca nie wiedzieli, dokąd nas zaprowadzi. Winni jesteśmy wszyscy, ale czy wszyscy zostaną ukarani?” – Tomasz Sekielski
Autoportret z samowarem Krzysztof Beśka - audiobook mp3
#7
Krzysztof Beśka – znany autor powieści kryminalnych – na tropie jednej z największych zagadek pierwszej połowy XX wieku. „W trakcie czytania «Autoportretu z samowarem» (audiobook w formacie mp3) trzeba zachować ostrożność – powieściowa akcja może wciągnąć jak nurt rwącej rzeki i zmusić do lektury jednym tchem” – Leszek Bugajski
Kukułcze jajo Camilla Läckberg - audiobook mp3
#8
Promocja
Nowość
Camilla Läckberg, autorka takich głośnych kryminałów jak „Mentalista” czy „Czarownica”, powraca do Fjällbacki. Szwedzkim miasteczkiem wstrząsają dwie zbrodnie. Czy mimo braku wspólnych wątków coś te sprawy łączy? Czy nici z przeszłości sięgają obecnych czasów? Jakie dawne grzechy mieli na sumieniu denaci, którzy stali się ofiarami tajemniczego zabójcy? Czy Erica Falck i Patrik Hedström połączą swoje siły i rozwiążą tę mroczną zagadkę? Jedno jest pewne – audiobook „Kukułcze jajo” tak jak poprzednie części bestsellerowej serii Läckberg – zawładnie waszą wyobraźnią.
Imię róży Umberto Eco - audiobook mp3
#9
Promocja
Średniowieczne opactwo, bogobojni benedyktyni, a wśród nich tajemnicze zabójstwa związane z zakazanymi księgami i mrocznym gmachem biblioteki! Książka Umberto Eco w wersji audio! Audiobook czyta Krzysztof Gosztyła.
Kołysanka Maciej Siembieda - audiobook mp3
#10
Promocja
Jakub Kania mierzy się z wyjątkowo trudną, ściśle poufną sprawą wagi państwowej. Maciej Siembieda w „Kołysance” – piątym thrillerze w bestsellerowej serii – z mistrzowską precyzją splata sensacyjną fikcję z Wielką Historią i małą polityką oraz fascynującymi śląskimi ciekawostkami. Trzymające w napięciu wydarzenia postawią pod znakiem zapytania nie tylko dalszą karierę prokuratora Kani, ale przede wszystkim naszą przespaną noc…
Nemezis Maciej Siembieda - audiobook mp3
#11
Promocja
Oko za oko. Śmierć za śmierć. Trzeba się spieszyć. Póki jeszcze żyją ci, którym można odpłacić. „Audiobook «Nemezis» Macieja Siembiedy to prawdopodobnie jedyna rzecz, która wciąga bardziej niż chodzenie po ruchomych piaskach. Absolutnie nieodkładalna książka, w której fikcja literacka miksuje się z wydarzeniami historycznymi, a całość napędza żądza zemsty. Czy istnieje lepszy motywator działania? Powiedzieć, że ta powieść jest dobra, to nie powiedzieć nic. Zarwałem nockę, czytając na bezdechu, takie emocje!” – PigOut
Ekspozycja Remigiusz Mróz - audiobook mp3
#12
Promocja
Nieuchwytny zabójca. Mroczna tajemnica z przeszłości. Winy, które nie pozwalają o sobie zapomnieć. Zaskakujący finał. Kryminał Remigiusza Mroza – autora znakomitej „Kasacji”. Otwiera cykl z komisarzem FORSTEM w roli głównej.
Trawers Remigiusz Mróz - audiobook mp3
#13
Promocja
Trzecia część cyklu z komisarzem FORSTEM w roli głównej. Tym razem Remigiusz Mróz zaskoczy fanów „Ekspozycji” i „Przewieszenia”. W swojej powieści podejmuje temat tolerancji, po mistrzowsku łącząc wartką akcję z diagnozą społeczną, i jak zwykle trafia w samo sedno. „Trawers” już przed premierą wdarł się przebojem na listy bestsellerów!
Przewieszenie Remigiusz Mróz - audiobook mp3
#14
Promocja
Nad Podhalem zawisło przekleństwo zbrodni. Do działającego z premedytacją zabójcy dołączają się demony przeszłości. Czy komisarz WIKTOR FORST stawi czoło tak perfidnemu przeciwnikowi? „Powieść Remigiusza Mroza to prawdziwy rollercoaster – od serii brutalnych morderstw aż do zaskakującego zakończenia. Nie zapomnicie. Polecam” – Vincent V. Severski
Kształt wody Andrea Camilleri - audiobook mp3
#15
Promocja
Pierwsza część kryminalnej serii z sycylijskim komisarzem Montalbano w doskonałej interpretacji Marcina Steca. Komu zależało, by inżynier Luparello – lokalna osobistość – zakończył życie w tak obsceniczny sposób?
Nocny dom Jo Nesbø - audiobook mp3
#16
Promocja
Jo Nesbø – autor bestsellerowych thrillerów – igra z gatunkiem. Audiobook „Nocny dom” to powieść, która zaskakuje do ostatnich stron. Po tragicznej śmierci rodziców 14-letni Richard Elauved trafia do zapyziałego miasteczka Ballantyne, gdzie zamieszkuje z ciotką i wujem. W szkole musi mierzyć się z opinią wyrzutka, a gdy znika jego kolega z klasy Tom, Richard zostaje głównym podejrzanym…
Żmijowisko Wojciech Chmielarz - audiobook mp3
#17
Promocja
Ostatnie wspólne wakacje paczki niegdyś nierozłącznych przyjaciół. Tragedia, która niszczy wszystkie głębokie związki. Czas, który nie przynosi pocieszenia. Koniec, od którego nie ma ucieczki… Wojciech Chmielarz po raz kolejny potwierdza swoją olśniewającą klasę. Mistrzowski thriller spoza serii z komisarzem Mortką!
Wotum Maciej Siembieda - audiobook mp3
#18
Promocja
Sensacyjna, mroczna rozgrywka pióra autora „Gambitu”. „Mało kto potrafi napisać rasowy […] thriller, a przy tym pokazać kawał współczesnej Polski – i tej prowincjonalnej, i tej widzianej ze szczytów władzy. Ta umiejętność czyni Siembiedę pisarzem wyjątkowym, a «Wotum» – powieścią zabójczo dobrą” – Mariusz Czubaj
Katharsis Maciej Siembieda - audiobook mp3
#19
Promocja
Maciej Siembieda – mistrz powieści sensacyjnych z Wielką Historią w tle, autor takich bestsellerów jak „Kukły” czy „Wotum” – zaskakuje nas po raz kolejny. Audiobook „Katharsis” to opowieść o ludziach wciągniętych w wir zdarzeń i o uczuciach, które bez względu na okoliczności decydują o naszych wyborach. Od Salonik po Gdynię, z wyspy Wolin po Belgrad i od Wrocławia do Kairu – czeka nas zakrojona na wielką skalę polsko-grecka saga, pełna zwrotów akcji, sensacyjnych rozgrywek, gwałtownych namiętności i odsłon życia, których nie da się przewidzieć.
Powrót z Północy Maja Wolny - audiobook mp3
#20
AudiobookPowrót z PółnocyMaja Wolny
Kategoria:Thriller
Wydawca:Wisła Story
Format:MP3
39,90 zł
Thriller Mai Wolny, autorki znakomitego „Księgobójcy”. Tym razem czeka nas podszyta grozą wędrówka po odrealnionych syberyjskich osadach, w których spotykamy młodego Stalina, Rasputina, a także Nicefora – watażkę tworzącego nowe państwo. Mroczna powieść pełna gęstniejącego napięcia. Rzeczywistość miesza się w niej ze snem, przeszłość z teraźniejszością, a historia ze zmyśleniem.