Kukułcze jajo Camilla Läckberg - ebook epub, mobi
#1
Promocja
Nowość
Camilla Läckberg, autorka takich głośnych kryminałów jak „Mentalista” czy „Czarownica”, powraca do Fjällbacki. Szwedzkim miasteczkiem wstrząsają dwie zbrodnie. Czy mimo braku wspólnych wątków coś te sprawy łączy? Czy nici z przeszłości sięgają obecnych czasów? Jakie dawne grzechy mieli na sumieniu denaci, którzy stali się ofiarami tajemniczego zabójcy? Czy Erica Falck i Patrik Hedström połączą swoje siły i rozwiążą tę mroczną zagadkę? Jedno jest pewne – ebook „Kukułcze jajo” tak jak poprzednie części bestsellerowej serii Läckberg – zawładnie waszą wyobraźnią.
Sztuka obsługi waginy Jagna Kaczanowska - ebook epub, mobi
#2
Promocja
Bestseller
Wagina, wulwa, cipka, szparka, pochwa, srom, joni, kuciapka, piczka… jak ją nazywać? Właściwe pytanie brzmi: czy jesteś z niej dumna? Ebook „Sztuka obsługi waginy” to rozmowa seksuologa i psychoterapeuty z dziennikarką i psycholożką o najważniejszym fragmencie kobiecego ciała, który od wieków jest deprecjonowany – także przez same kobiety.
Holly Stephen King - ebook epub, mobi
#3
Promocja
Nowość
HOLLY GIBNEY, ukochana bohaterka Stephena Kinga w swojej własnej historii. Spotykamy ją w momencie, gdy zdążyła już przejść długą drogę – od Pana Mercedesa, w którym pojawiła się po raz pierwszy jako nieśmiała, ale odważna i szlachetna samotniczka, przez współpracę z Billem Hodgesem w Znalezione nie kradzione, do błyskotliwej, dzielnej detektywki z Outsidera. W Holly ekscentryczna śledcza musi zmierzyć się z parą genialnych, ale okrutnych przeciwników, którzy swoje tajemnice potrafią ukrywać jak nikt inny.
Czwartkowy Klub Zbrodni Richard Osman - ebook epub, mobi
#4
Promocja
Bestseller
Czworo (nie całkiem) zwyczajnych przyjaciół. Zaskakujące morderstwo. Zagadka starego klasztoru. Witajcie w Czwartkowym Klubie Zbrodni! Wszystko to czeka na nas w powieści Richarda Osmana, która stała się największym kryminalnym bestsellerem ostatnich lat. Oto brawurowy początek serii, od której zaczął się boom na cosy crime.
Człowiek, który umarł dwa razy Richard Osman - ebook epub, mobi
#5
Promocja
Bestseller
Drugi tom cyklu kryminalnego, który pokochali czytelnicy na całym świecie. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na niezwykłą podróż w świat intryg, manipulacji i sekretów, oczywiście bardzo niebezpiecznych. Elizabeth Best, emerytowana agentka brytyjskiego wywiadu, otrzymuje list od swojego „starego przyjaciela” Marcusa Carmichaela, który od 40 lat nie żyje. Czy to możliwe? Czy Elizabeth i jej przyjaciele z Czwartkowego Klubu Zbrodni są w stanie rozwiązać tę zagadkę? Przekonajcie się, jaką tajemnicę skrywa „Człowiek, który umarł dwa razy”.
Mam do pana kilka pytań Rebecca Makkai - ebook epub, mobi
#6
Promocja
Nowość
Nowe, zaskakujące oblicze autorki bestsellerowej powieści „Wierzyliśmy jak nikt”. Tym razem Rebecca Makkai wciąga czytelników w kryminalną intrygę, przy okazji snując ważną opowieść o sytuacji kobiet, o ich prawach, ciałach i o ich sile.
Przegryw Aleksandra Herzyk - ebook epub, mobi
#7
Promocja
Nowość
Czy można przegrać życie? Ebook „Przegryw. Mężczyźni w pułapce gniewu i samotności” to pierwszy polski reportaż o internetowej społeczności inceli i przegrywów, który opisuje historie mężczyzn uważających się za na tyle nieatrakcyjnych, by mieć szanse na znalezienie partnerki. Autorki spędziły dwa lata na rozmowach z chłopakami żyjącymi w „mimowolnym celibacie”, poznając ich poglądy i bardzo osobiste, zwykle smutne historie.
Sztuka obsługi penisa Andrzej Gryżewski - ebook epub, mobi
#8
Promocja
Bestseller
Penis to nie rekordzista ani zawodnik na pigułkowym dopingu. Penis to część męskiego ciała taka jak wątroba, o którą trzeba dbać, by cieszyć się jej zdrowiem. Jak przezwyciężać tabu i jak rozwiązywać problemy związane z seksualnością – o tym rozmawiają Andrzej Gryżewski i Przemysł Pilarski. I trafiają w samo sedno.
Ten się śmieje, kto ma zęby Zyta Rudzka - ebook epub, mobi
#9
Promocja
Bestseller
Kolejna książka wielokrotnie nagradzanej autorki, laureatki m.in. Nagrody Literackiej Gdynia i Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. W zachwycającej niekonwencjonalną formą powieści „Ten się śmieje, kto ma zęby” Zyta Rudzka po raz kolejny śmiało eksperymentuje z językiem i urzeka oryginalnym, bezkompromisowym stylem.
Chłopki Joanna Kuciel-Frydryszak - ebook epub, mobi
#10
Promocja
Bestseller
Autorka „Służących do wszystkiego” wraca do tematu wiejskich kobiet, ale tym razem to opowieść zza drugiej strony drzwi chłopskiej chałupy. „Nie zrozumie nikt współczesnej Polski, społecznych napięć i historii własnej rodziny bez zrozumienia tego, co Joanna Kuciel-Frydryszak opisała w «Chłopkach». Tej mieszaniny krzywdy od kołyski i heroizmu aż po grób. Wstrząsający obraz męki codziennego życia, poniewierki, biedy, upokorzenia naszych babek i prababek. Na zegarze historii to przecież było wczoraj, dlatego siedzi w nas tyle demonów i buntu…” – Joanna Kos-Krauze
Symetryści. Jak się pomaga autokratycznej władzy Wiesław Władyka - ebook epub, mobi
#11
Promocja
Bestseller
"Symetryści. Jak się pomaga autokratycznej władzy" to analiza zjawiska symetryzmu wraz z odpowiedziami na pytania, kim są tytułowi symetryści, w jaki sposób wspierali rząd Zjednoczonej Prawicy i czy ponownie przyczynią się do zwycięstwa PiS w nadchodzących wyborach.
Rodzina Netanjahu Joshua Cohen - ebook epub, mobi
#12
Promocja
Nowość
Uczelniana komedia, traktat o polityce asymilacji, kąśliwa krytyka nacjonalizmu. A może po prostu najważniejsza powieść o żydowskiej tożsamości? Nagrodzona Pulitzerem „Rodzina Netanjahu” to klucz do zrozumienia problemów ze współczesnym Izraelem. „Bez dwóch zdań Cohen jest geniuszem. […] «Rodzinę Netanjahu» z jej ekscentrycznym narratorem, portretem żydowsko-amerykańskiego życia i klimatem ostrej akademickiej satyry czyta się w zachwycie jak skrzyżowanie powieści Philipa Rotha i Vladimira Nabokova. To wartka, bezczelna, całkowicie wciągająca proza” – Leo Robson, „Guardian”
Jezus umarł w Polsce Mikołaj Grynberg - ebook epub, mobi
#13
Promocja
Bestseller
Odludne rejony Polski. Cisza i spokój. W 2021 roku to jednak się zmieniło. Zaczęły się pojawiać buty, ubrania, potem ludzie. Bohaterowie ebooka „Jezus umarł w Polsce” nie wiedzieli, co ich czeka. Pomaganie uchodźcom stało się ich codziennością, ale pozbawiło poczucia bezpieczeństwa. Tyle kosztuje odpowiedzialność, której nie potrafią wziąć na siebie polskie służby, by zapobiec kryzysowi na granicy białoruskiej. Empatia i wsparcie spotykają się z szykanami, a ci, których głosy rozbrzmiewają w reportażu Mikołaja Grynberga, z wykluczeniem. „Jezus umarł w Polsce” odsłania wyjątkowo gorzką prawdę, której nikt z nas nie powinien ignorować.
Zezia i wszystkie problemy świata Agnieszka Chylińska - ebook epub, mobi
#14
Promocja
Bestseller
Trudno być gwiazdą sportu, szkolną prymuską i jeszcze zajmować się swoimi rodzicami… Zezia czuje, że spadają jej na głowę wszystkie problemy świata, ale wierzy, że wszystko dobrze się skończy.
Zarzut Remigiusz Mróz - ebook epub, mobi
#15
Promocja
Bestseller
Joanna Chyłka nie po raz pierwszy ma twardy orzech do zgryzienia. Jednak ta sprawa jest szczególna. Mimo przekonujących zarzutów Chyłka podejmuje się obrony księdza oskarżonego o pedofilię. Czy skłonił ją do tego dług wdzięczności wobec duchownego? Niekorzystnych dowodów przybywa. Kordian ma coraz większe wątpliwości co do słuszności podjętej decyzji. Do tego Joannie przyjdzie się zmierzyć z młodą, pełną werwy oskarżycielką, nie bez przyczyny zwaną… „Chyłką prokuratury”.
Putin, car Atlantydy Wacław Radziwinowicz - ebook epub, mobi
#16
Promocja
Bestseller
Książka jednego z najwybitniejszych analityków polityki Putina. Ebook „Putin, car Atlantydy” to opowieść o dyktatorze niebezpiecznym dla współczesnego świata. „Wacław Radziwinowicz, długoletni korespondent GW w Moskwie, jak mało kto jest w stanie pokazać, przez jakie punkty zwrotne przeszła Rosja Putina, zanim wydała wojnę Ukrainie. W równie zaangażowanych co kompetentnych, przyprawionych ironią komentarzach od lat buduje wielowymiarowy portret mało komu znanego kagebisty, wychowanego na przestępczych podwórkach Leningradu, który zmienił się w najniebezpieczniejszego człowieka na ziemi” – Anne Applebaum
Mózg incognito David Eagleman - ebook epub, mobi
#17
Promocja
Bestseller
Jeśli świadomy umysł – ta część, którą uważamy za nasze „ja” – jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, czym zajmuje się reszta mózgu? W błyskotliwej i prowokującej książce popularnonaukowej „Mózg incognito” (ebook w formacie epub i kindle mobi) znany neurobiolog David Eagleman przemierza głębiny naszej podświadomości, aby rozjaśnić zaskakujące tajemnice. „«Mózg incognito» to ekscytująca eksploracja umysłu i wszystkich jego sprzeczności. David Eagleman ujawnia z typową dla siebie gracją i elokwencją wszystkie neuronowe sztuczki kryjące się za poznawczą iluzją, którą nazywamy rzeczywistością ” – Jonah Lehrer, autor „How We Decide”
Fałszerz. Historia największego polskiego oszusta Magda Omilianowicz - ebook epub, mobi
#18
Promocja
Bestseller
Zdolny malarz, współczesny alchemik czy pospolity przestępca? W reporterskiej biografii Magda Omilianowicz prześwietla życie Zdzisława Nęcki, tropiąc jego sztuczki, przekręty i oszustwa. Przypatruje się związkom „Króla Fałszerzy” i wychowywaniu córki między jedną a drugą odsiadką. A wszystko po to, by znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego człowiek o tak wielkim talencie ponad połowę życia spędził w więzieniu.
Kulisy PIS Kamil Dziubka - ebook epub, mobi
#19
Promocja
Bestseller
W politycznym spektaklu, którego reżyserem od ośmiu lat jest Jarosław Kaczyński, nie ma miejsca na nudę. Kaczyński niczym Hitchcock zaczyna od wybuchu i sprawia, że napięcie z każdą chwilą rośnie. Dzięki książęce Kamila Dziubki mamy szansę poznać kulisy powstawania tego politycznego thrillera. Na dwa miesiące przed wyborami ebook „Kulisy PiS” uchyla kotarę, za którą pisany jest scenariusz i obsadzane są role w przestawieniu partii rządzącej.
Polska na podsłuchu Michał Kokot - ebook epub, mobi
#20
Promocja
Nowość
Podległe rządowi służby mają miliony billingów rozmów Polaków. I władzę, która pozwala zrobić z nimi wszystko. Dziennikarskie śledztwo Michała Kokota obnaża szokującą skalę nielegalnej inwigilacji Pegasusem, która rządowi Prawa i Sprawiedliwości posłużyła do jednego celu: bezwzględnej gry politycznej.