Sami swoi Andrzej Mularczyk - ebook mobi, epub
#1
Promocja
Bestseller
Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Ebook „Sami swoi” przedstawia dzieje dwóch zwaśnionych rodzin, Kargulów i Pawlaków, którzy po zakończeniu II wojny światowej rozpoczynają wędrówkę na Ziemie Odzyskane.
Kochaj albo rzuć Andrzej Mularczyk - ebook mobi, epub
#2
Promocja
Bestseller
Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Kazimierz Pawlak i Władysław Kargul wyruszają w podróż do Stanów Zjednoczonych, by odwiedzić Johna, brata Kazimierza, który wyemigrował wiele lat temu. Towarzyszy im wnuczka Ania, która będzie świadkiem wielu humorystycznych wydarzeń. Ebook „Kochaj albo rzuć” to ostatnia część kultowej nadbużańskiej sagi Andrzeja Mularczyka – „Sami Swoi”.
Nie ma mocnych Andrzej Mularczyk - ebook mobi, epub
#3
Promocja
Bestseller
Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Druga odsłona kultowej sagi zabużańskiej o rodzinach Pawlaka i Kargula. Kazimierz Pawlak chce przekazać gospodarstwo swoim potomkom, lecz młodzi nie są zainteresowani życiem na wsi. Aby temu zaradzić, starzy wrogowie jednoczą siły wokół jednej wspólnej wnuczki, planując jej małżeństwo…
Jak żyć z lękiem Marcin Matych - ebook mobi, epub
#4
Promocja
Bestseller
Marcin Matych – psychoterapeuta i lekarz znany jako dr Nerwica – zaprasza nas do GRY O TROCHĘ LEPSZE ŻYCIE. To jego autorska, sprawdzona z pacjentami metoda, która pomaga żyć pomimo lęku. Poradnik pokazuje, czym jest i skąd się bierze nerwica, jak wykorzystać ją jako informację o tym, czego potrzebujemy, oraz jak o siebie dbać, żeby lęk nie zdominował naszej codzienności. Ebook „Jak żyć z lękiem” to „książka pełna praktycznej wiedzy i życzliwości, którą każdy – lękowiec i nielękowiec – powinien przeczytać. Jako osoba zmagająca się z zaburzeniami lękowymi mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że dawno nie czułam się tak dobrze zrozumiana” – Agnieszka Jucewicz
Ofiary Jorn Lier Horst - ebook mobi, epub
#5
Promocja
Nowość
Piąty rasowy thriller z serii o Alexandrze Blixie i Emmie Ramm autorstwa jednego z najlepszych norweskich duetów pisarskich. Ebook „Ofiary” to mroczna powieść, która zdobyła międzynarodowy rozgłos. „Horst i Enger wiedzą, jak się buduje solidną, pełną napięcia narrację. To lektura, której nie można przerwać. Obiecująca jest chemia między Ramm i Blixem, a zwłaszcza pogłębiony portret Emmy” – „Göteborgs-Posten”
Sztuka obsługi penisa. Część 2 Przemysław Pilarski - ebook mobi, epub
#6
Promocja
Bestseller
Kontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”. W drugiej części poradnika Andrzej Gryżewski i Przemysław Pilarski przyglądają się współczesnym zjawiskom w seksuologii – m.in. chemseksowi, który ma nas uczynić turbomaszynami, seksturystyce, penisocentryzmowi we współczesnej Polsce, a także technologiom, które ułatwiają życie, jednocześnie komplikując relacje. Książka stawia też pytania o nowe wzorce męskości oraz szuka na nie odpowiedzi i rozwiązań. Autorzy sprawdzają, jak zmiany społeczne i konserwatywne rządy w naszym kraju wpłynęły na postrzeganie seksu przez Polaków i aktualizują na nowo „podstawy” męskiej seksualności.
Chłopki Joanna Kuciel-Frydryszak - ebook mobi, epub
#7
Promocja
Bestseller
Autorka „Służących do wszystkiego” wraca do tematu wiejskich kobiet, ale tym razem to opowieść zza drugiej strony drzwi chłopskiej chałupy. „Nie zrozumie nikt współczesnej Polski, społecznych napięć i historii własnej rodziny bez zrozumienia tego, co Joanna Kuciel-Frydryszak opisała w «Chłopkach». Tej mieszaniny krzywdy od kołyski i heroizmu aż po grób. Wstrząsający obraz męki codziennego życia, poniewierki, biedy, upokorzenia naszych babek i prababek. Na zegarze historii to przecież było wczoraj, dlatego siedzi w nas tyle demonów i buntu…” – Joanna Kos-Krauze
Sztuka obsługi penisa. Część 1 Andrzej Gryżewski - ebook mobi, epub
#8
Promocja
Bestseller
Penis to nie rekordzista ani zawodnik na pigułkowym dopingu. Penis to część męskiego ciała taka jak wątroba, o którą trzeba dbać, by cieszyć się jej zdrowiem. Jak przezwyciężać tabu i jak rozwiązywać problemy związane z seksualnością – o tym rozmawiają Andrzej Gryżewski i Przemysł Pilarski. I trafiają w samo sedno.
Sztuka bycia razem Agata Stola - ebook mobi, epub
#9
Promocja
Bestseller
Dwoje terapeutów i seksuologów, na co dzień prowadzących wspólnie terapię par, stworzyło własny przewodnik po życiu w związku. Pokazują w nim, że relacja to nie tylko coś, w czym się jest, ale przede wszystkim coś, co się aktywnie buduje – a to budowanie to sztuka, której się można nauczyć.
Bliskość i lęk Marcin Matych - ebook mobi, epub
#10
Promocja
Bestseller
Czy chcesz zbudować zdrowe relacje z innymi, a przede wszystkim z samym/samą sobą? Dr Marcin Matych, autor bestsellerowego poradnika „Jak żyć z lękiem”, zaprasza Cię do „gry o trochę lepsze relacje”. Przygotuj się na starcie z wewnętrznym Lękowym Trio: Nadzorcą, Krytykiem i Czarnowidzem, poznaj mechanizmy rządzące trudnościami w relacjach i dowiedz się, jak je przezwyciężać. Przeczytaj ebook „Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje” i zacznij grać o trochę lepsze życie.
Glukozowa rewolucja Jessie Inchauspé - ebook mobi, epub
#11
Promocja
Bestseller
Międzynarodowy bestseller przetłumaczony na ponad 40 języków. Autorka ebooka „Glukozowa rewolucja” w przystępny sposób omawia przełomowe odkrycia naukowe i pokazuje, jak zadbać o zdrowie bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian. Dzięki Jessie Inchauspé i jej edukacyjnemu profilowi tysiące osób zrozumiały, dlaczego są ciągle głodne, senne czy niespokojne i zmieniły swoje życie na lepsze.
Wybrzeże szpiegów Tess Gerritsen - ebook mobi, epub
#12
Promocja
Bestseller
Tess Gerritsen – autorka, która powołała do życia słynny duet Jane Rizzoli i Maura Isles, rozpoczyna nową serię z Maggie Bird, byłą agentką CIA, w roli głównej. Czy kobieta, która kiedyś była szpiegiem, zdoła uciec przed demonami swojej przeszłości?
Operacja Mir Remigiusz Mróz - ebook mobi, epub
#13
Promocja
Bestseller
Drugie spotkanie z bohaterami bestsellerowego thrillera Remigiusza Mroza, który przeniósł nas do tajemniczego kompleksu Riese. Parker budzi się w nieznanym mu świecie, nie mając pojęcia, jak się do niego dostał. Tutejsza Natalia nie przypomina jego Nataszy, on sam zaś zostaje wrzucony w życie innej wersji siebie – życie, którego nie zna i z którym nie chce mieć nic wspólnego. Co tak naprawdę wydarzyło się w Górach Sowich? Czy Parker znajdzie drogę powrotu do znanej mu rzeczywistości? Czy ktoś z ocalałych z katastrofy odkryje sposób na opanowanie rozprzestrzeniającego się chaosu?
Sztuka obsługi waginy Jagna Kaczanowska - ebook mobi, epub
#14
Promocja
Bestseller
Wagina, wulwa, cipka, szparka, pochwa, srom, joni, kuciapka, piczka… jak ją nazywać? Właściwe pytanie brzmi: czy jesteś z niej dumna? Ebook „Sztuka obsługi waginy” to rozmowa seksuologa i psychoterapeuty z dziennikarką i psycholożką o najważniejszym fragmencie kobiecego ciała, który od wieków jest deprecjonowany – także przez same kobiety.
Źródło Jędrzej Pasierski - ebook mobi, epub
#15
Promocja
Nowość
Komisarz Nina Warwiłow zostaje wysłana do doliny Popradu, aby rozwiązać zagadkę morderstwa słynnego podróżnika i jego żony. Na miejscu brakuje kluczowych śladów – plecaka i aparatu ofiar, uwagę przyciągają natomiast tajemnicze szarfy na drzewach. Śledztwo prowadzi Ninę od mrocznych zakątków Nowego Sącza poprzez opuszczone hale pasterskie aż do Rytowa – maleńkiej miejscowości, w której mieszka nietypowa społeczność. Czy policjantka odkryje, co kryje się za zasłoną milczenia mieszkańców tej zagubionej wśród gór osady?
Dystopia Vincent V. Severski - ebook mobi, epub
#16
Promocja
Bestseller
Sensacyjny thriller Vincenta V. Severskiego, autora słynnej serii „Nielegalni”. Jerzy Kaziura, agent GRU, awansuje na wicepremiera. Na jego zlecenie Agencja Wywiadu zostaje rozwiązana, a paru jej funkcjonariuszy aresztowanych. Sara, Monika i Maria podejmują się niebezpiecznej misji uwolnienia swoich przyjaciół. Wspierane przez agentów MI6, Miszę Popowskiego i George'a Gordona z NATO, stawiają czoła perfidnemu wrogowi działającemu na zlecenie Moskwy. Czy zdołają powstrzymać kampanię przeciwko Zachodowi i nie dopuszczą do zachwiania międzynarodowego ładu?
Elon Musk Walter Isaacson - ebook mobi, epub
#17
Promocja
Bestseller
Biografia autora bestsellerów „Steve Jobs”, „Leonardo da Vinci”, „Innowatorzy” i „Kod życia”. Ebook „Elon Musk” to zdumiewająco intymna historia najbardziej fascynującego i kontrowersyjnego innowatora naszych czasów – łamiącego zasady wizjonera, który wprowadził świat w erę pojazdów elektrycznych, prywatnej eksploracji kosmosu i sztucznej inteligencji. No i przejął Twittera.
Kolczaste łzy S.A. Cosby - ebook mobi, epub
#18
Promocja
Nowość
Nominacja do Goodreads Choice Award. Jedna z rekomendacji książkowych Baracka Obamy. Bestseller według „New York Timesa”, „Washington Post” i „TIME Magazine”. Czarny ojciec, biały ojciec – obaj twardziele, którzy zawsze grali według reguł patriarchatu. Dwóch zamordowanych synów. Jedno wyjście na rozliczenie się z okrutnym losem. Ebook „Kolczaste łzy” to powieść jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy amerykańskich. S.A. Cosby w swojej prozie jak w soczewce pokazuje los jednostki wrzuconej w tryby historii i nierównych stosunków społecznych.
Dawno temu w Warszawie Jakub Żulczyk - ebook mobi, epub
#19
Promocja
Bestseller
Jakub Żulczyk to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Jego książki są świetnie skonstruowane, pełne odniesień do popkultury i wciągające jak dobry serial, a przede wszystkim oddają najważniejsze problemy współczesnego społeczeństwa. Potwierdza to ebook „Dawno temu w Warszawie”. Parę lat po wydarzeniach ze słynnego „Ślepnąc od świateł” bohaterowie tamtej powieści schodzą pod powierzchnię miasta, zanurzają się w płynącym pod nim złu. A zło jest zimne i gęste – wciąga wszystkich tych, którzy nie potrafią mu się oprzeć…
Argylle Elly Conway - ebook mobi, epub
#20
Promocja
Bestseller
Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Luksusowy pociąg pędzący w kierunku Moskwy i randka z przeznaczeniem. Samolot CIA zestrzelony w dżungli Złotego Trójkąta. Nazistowska zdobycz ukryta w polskich górach. Ósmy cud świata, który zniknął na siedem dekad. Ambicje rosyjskiego magnata biznesu, marzącego o przywróceniu Rosji dawnej wielkości, zapoczątkowują łańcuch wydarzeń, który doprowadzi świat na skraj chaosu. Tylko żywa legenda CIA, szefowa wywiadu Frances Coffey, może zapobiec katastrofie. Ale do tego potrzebuje pomocy kogoś wyjątkowego…