Glukozowa rewolucja Jessie Inchauspé - ebook mobi, epub
#1
Promocja
Bestseller
Międzynarodowy bestseller przetłumaczony na ponad 40 języków. Autorka ebooka „Glukozowa rewolucja” w przystępny sposób omawia przełomowe odkrycia naukowe i pokazuje, jak zadbać o zdrowie bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian. Dzięki Jessie Inchauspé i jej edukacyjnemu profilowi tysiące osób zrozumiały, dlaczego są ciągle głodne, senne czy niespokojne i zmieniły swoje życie na lepsze.
Sztuka obsługi penisa. Część 2 Przemysław Pilarski - ebook mobi, epub
#2
Promocja
Bestseller
Kontynuacja bestsellerowej „Sztuki obsługi penisa”. W drugiej części poradnika Andrzej Gryżewski i Przemysław Pilarski przyglądają się współczesnym zjawiskom w seksuologii – m.in. chemseksowi, który ma nas uczynić turbomaszynami, seksturystyce, penisocentryzmowi we współczesnej Polsce, a także technologiom, które ułatwiają życie, jednocześnie komplikując relacje. Książka stawia też pytania o nowe wzorce męskości oraz szuka na nie odpowiedzi i rozwiązań. Autorzy sprawdzają, jak zmiany społeczne i konserwatywne rządy w naszym kraju wpłynęły na postrzeganie seksu przez Polaków i aktualizują na nowo „podstawy” męskiej seksualności.
Sztuka obsługi penisa. Część 1 Andrzej Gryżewski - ebook mobi, epub
#3
Promocja
Bestseller
Penis to nie rekordzista ani zawodnik na pigułkowym dopingu. Penis to część męskiego ciała taka jak wątroba, o którą trzeba dbać, by cieszyć się jej zdrowiem. Jak przezwyciężać tabu i jak rozwiązywać problemy związane z seksualnością – o tym rozmawiają Andrzej Gryżewski i Przemysł Pilarski. I trafiają w samo sedno.
Bliskość i lęk Marcin Matych - ebook mobi, epub
#4
Promocja
Bestseller
Czy chcesz zbudować zdrowe relacje z innymi, a przede wszystkim z samym/samą sobą? Dr Marcin Matych, autor bestsellerowego poradnika „Jak żyć z lękiem”, zaprasza Cię do „gry o trochę lepsze relacje”. Przygotuj się na starcie z wewnętrznym Lękowym Trio: Nadzorcą, Krytykiem i Czarnowidzem, poznaj mechanizmy rządzące trudnościami w relacjach i dowiedz się, jak je przezwyciężać. Przeczytaj ebook „Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje” i zacznij grać o trochę lepsze życie.
Sztuka obsługi waginy Jagna Kaczanowska - ebook mobi, epub
#5
Promocja
Bestseller
Wagina, wulwa, cipka, szparka, pochwa, srom, joni, kuciapka, piczka… jak ją nazywać? Właściwe pytanie brzmi: czy jesteś z niej dumna? Ebook „Sztuka obsługi waginy” to rozmowa seksuologa i psychoterapeuty z dziennikarką i psycholożką o najważniejszym fragmencie kobiecego ciała, który od wieków jest deprecjonowany – także przez same kobiety.
Tak działa mózg Joanna Podgórska - ebook mobi, epub
#6
Promocja
Dr Asia Podgórska przybliża czytelnikowi zależność między stylem życia a kondycją komórek nerwowych. Jeśli chcesz poznać bliżej swój mózg, zrozumieć, jak neurony komunikują się ze sobą, czym jest neuroplastyczność i skąd bierze się serotonina, ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Jak być szczęśliwym, będąc wysoko wrażliwym Saverio Tomasella - ebook mobi, epub
#7
Promocja
Czy zdarza ci się mówić: „Dość! To dla mnie zbyt wiele”? Czy czujesz się przytłoczony otaczającym Cię światem? Czy dostrzegasz szczegóły, które umykają innym? Twoje emocje i zachowania są dla Ciebie źródłem zakłopotania, czujesz się niezrozumiany? To wszystko reakcje charakterystyczne dla osób o wysokiej wrażliwości. Z ebooka „Jak być szczęśliwym, będąc wysoko wrażliwym” dowiesz się, czym dokładnie ona jest, i nauczysz się z nią żyć.
Madame Monday. Po dorosłemu Joanna Flis - ebook mobi, epub
#8
Promocja
Rozwój osobisty, wewnętrzne dziecko, syndrom DDD, asertywność... Tyle się tych samopomocowych rzeczy nasłuchaliśmy i naczytaliśmy, a jednak wciąż nie wiemy, co z tą całą wiedzą zrobić. Jak żyć dobrze? Na czym się oprzeć? Czego się trzymać? Poradnik Joanny Flis postawi nas na nogi – tu i teraz. Mądry, ale pozbawiony skomplikowanych teorii. Świetny do czytania, szczery, bezpretensjonalny i konkretny.
Czuła przewodniczka Natalia de Barbaro - ebook pdf, mobi, epub
#9
Promocja
Bestseller Empiku 2021 w kategorii: rozwój osobisty. Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy? Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną do siebie.
Potęga podświadomości Joseph Murphy - ebook mobi, epub
#10
Promocja
Jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Pomógł milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia!
Slow sex Hanna Rydlewska - ebook mobi, epub
#11
Promocja
Chcesz cieszyć się jakościowym, uważnym i świadomym seksem? Ten poradnik ci w tym pomoże! Dziennikarka Hanna Rydlewska rozmawia z Martą Niedźwiecką – certyfikowaną sex coach i psycholożką – o tym, jak seks w wersji slow przyczynia się do podnoszenia jakości życia. Bestsellerowy poradnik, ebook powraca do nas poszerzony o bieżące problemy związane ze zmianami na świecie. Jak zaburzenia psychiczne, stres, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak odkryć naturę własnego pożądania? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Na te i inne pytania znajdziemy w nim odpowiedź.
Klub rozkoszy Jüne Plã - ebook mobi, epub
#12
Promocja
Lubisz seks? Poznaj francuskie tajniki kreatywnej miłości, porzuć utarte ścieżki i doświadczaj orgazmów swojego życia w pojedynkę i z drugą osobą. Uwolnij się od poczucia winy i zapisz się do Klubu Rozkoszy.
Zasady Ray Dalio - ebook pdf, mobi, epub
#13
Promocja
„Jak inwestować, kształtować rentowne relacje i budować nowoczesną firmę? Od czasu bestsellera Jima Collinsa «Od dobrego do wielkiego» nie było, moim zdaniem, na światowym rynku książki tak użytecznej, pragmatycznej, trafnej i biznesowo, i psychologicznie zarazem. To niezwykle wartościowy przewodnik zarządzania sobą, zespołami i rozwojem kultury merytokracji, w której otwartość, wizja, połączone z realizmem i determinacją, stanowią podstawę odporności i sukcesu” – Jacek Santorski
Przędza Natalia de Barbaro - ebook pdf, mobi, epub
#14
Promocja
Natalia de Barbaro – autorka „Czułej przewodniczki”, fenomenu wydawniczego ostatnich lat – powraca z nową inspirującą książką dla kobiet. Starasz się być świetną matką, żoną, partnerką, idealną nowoczesną kobietą, niezawodną pracowniczką? W codziennym biegu nie dostrzegasz już samej siebie, a rytm twoich działań wyznaczają frazy: muszę/nie mogę? Zatrzymaj się. Ebook „Przędza” zaprasza cię do „wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności – nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku”.
Nic mnie nie złamie David Goggins - ebook mobi, epub
#15
Promocja
Besteseller „New York Timesa”. „W trakcie lektury przechodziłem od współczucia, przez podziw i irytację, aż do żalu nad losem Davida Gogginsa. Jednak za każdym razem, gdy odkładałem tę książkę, miałem ochotę na mocniejszy trening oraz nabierałem odwagi, by stawiać sobie wyższe cele. Czyli… to działa! I to niezależnie od tego, z jakiego miejsca startujemy. Goggins udowadnia, że o naszym losie decyduje to, jak ambitne cele sobie stawiamy i z jaką determinacją podchodzimy do ich realizacji. Ebook „Nic mnie nie złamie” to końska dawka motywacji okraszona przyprawiającymi o zawrót głowy ekstremalnymi przykładami z życia tego sealsa i ultrasa” – Jarek Bieniecki, założyciel Runmageddonu, współtwórca Biegu Rzeźnika
Sztuka dobrego mówienia bez bełkotania i przynudzania Mirosław Oczkoś - ebook mobi, epub
#16
Promocja
Jeśli chcesz dobrze i przekonująco mówić, przemawiać, rozmawiać, dyskutować, prezentować projekty, czyli wywierać wpływ zawodowo i prywatnie, sięgnij po ebook „Sztuka dobrego mówienia bez bełkotania i przynudzania” Mirosława Oczkosia i korzystaj w pełni z potęgi swojego głosu.
Sztuka kobiecości Beata Wróbel - ebook mobi, epub
#17
Promocja
Trzecia książka w świetnie przyjętej serii z kultową „Sztuką kochania” Michaliny Wisłockiej i „Sztuką obsługi penisa” Andrzeja Gryżewskiego i Przemysława Pilarskiego. Dziennikarka Aneta Borowiec rozmawia ze słynącą z ciętego języka seksuolożką i ginekolożką dr Beatą Wróbel o tym wszystkim, co składa się na kobiecość.
Sztuka kochania Michalina Wisłocka - ebook mobi, epub
#18
Promocja
Siedem milionów sprzedanych egzemplarzy! Poradnik pionierki zwalczania niepłodności, opatrzony wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego, z nowym rozdziałem na temat antykoncepcji. Uczy, jak sobie radzić z intymnością w związku. Podpowiada, jak żyć… żeby chciało się kochać.
Atomowe nawyki James Clear - ebook mobi, epub
#19
Promocja
Sprawdzona i poparta naukowymi dowodami metoda kształtowania dobrych przyzwyczajeń i wyzbywania się złych nawyków. „Praktyczna. Inspirująca. Motywująca. Książka Jamesa Cleara to błyskotliwie napisany, wsparty teorią behawioryzmu poradnik prezentujący skuteczne podejście do budowania nawyków” – Ewa Szmidt-Belcarz, CEO Grupy Empik
Facet jak młody bóg Tadeusz Oleszczuk - ebook mobi, epub
#20
Promocja
Ebook „Facet jak młody bóg” to instrukcja obsługi mężczyzny. Dla niego. I dla jego partnerki. Prosta i kompletna książka serwisowa tej niezwykłej biomaszyny, jaką jest mężczyzna. Znajdziemy w niej najważniejsze odpowiedzi na pytanie: co robić, żeby ta jedyna w swoim rodzaju „wyścigówka” zawsze była niezawodna, sprawna, silna i szczęśliwa.