Expeditionary Force. Tom 10 Craig Alanson - ebook epub, mobi
#1
Promocja
Nowość
Dziesiąte spotkanie z bohaterami serii SF Craiga Alansona. Wesoła Banda Piratów jest w rozpaczliwej sytuacji. Skippy i pułkownik Joe Bishop przepadli bez wieści, maxolhxańska sztuczna inteligencja przejęła władzę na "Walkirii", a załoga "Latającego Holendra” musi jak najszybciej znaleźć sposób, by ocalić nie tylko siebie, ale również Ziemian niedawno uwolnionych z więzienia na planecie Rikers…
Niezwyciężony Stanisław Lem - ebook epub, mobi
#2
Promocja
Spotkanie z cudami techniki wprost ze snu chłopca zafascynowanego statkami kosmicznymi i potężnymi robotami w fantastycznej historii walki z maszynami, które wyzwoliły się spod władzy człowieka.
Rok 1984 George Orwell - ebook epub, mobi
#3
EbookRok 1984George Orwell
Kategoria:Antyutopia
Wydawca:Masterlab
Format:MOBI + EPUB
4,00 zł
Klasyczny tekst w nowoczesnej formie ebooka. Pobierz go już dziś na swój podręczny czytnik i ciesz się lekturą!
Katia Aneta Jadowska - ebook epub, mobi
#4
Promocja
Powieść fantasy, w której miłość, śmierć i sprawiedliwość przeplatają się w zupełnie niezwykły sposób. Dla Katii granica między życiem i śmiercią zawsze była cienka. Dla urodzonej nekromantki związki z duchami i zmarłymi to codzienność. Ale ostatnie zdarzenia w jej życiu przypominają bardziej burzliwe tornado niż spokojną wodę. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze wyjątkowo poważne sprawy sercowe…
Zło ze Wschodu Andrzej Pilipiuk - ebook epub, mobi
#5
Promocja
Kolejny zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka. Tym razem pisarz, który powołał do życia słynnego Jakuba Wędrowycza, zabiera nas w podróż przez czas, przestrzeń i rozmaite odcienie ludzkich dusz i sumień. Od odległych krzyków umierających na arenach gladiatorów, przez magię wciąż tętniącą w wiecznej zmarzlinie Syberii, po enklawy dawnych tajemnic we współczesnej Warszawie. Zmieniają się dekoracje, ludzie, technologie. Jedna prawda pozostaje jednak niezmienna: nie ma ludzi jednoznacznie dobrych lub złych. Ale zawsze warto szukać tych, w których zwycięża dobro.
Holly Stephen King - ebook epub, mobi
#6
Promocja
HOLLY GIBNEY, ukochana bohaterka Stephena Kinga w swojej własnej historii. Spotykamy ją w momencie, gdy zdążyła już przejść długą drogę – od Pana Mercedesa, w którym pojawiła się po raz pierwszy jako nieśmiała, ale odważna i szlachetna samotniczka, przez współpracę z Billem Hodgesem w Znalezione nie kradzione, do błyskotliwej, dzielnej detektywki z Outsidera. W Holly ekscentryczna śledcza musi zmierzyć się z parą genialnych, ale okrutnych przeciwników, którzy swoje tajemnice potrafią ukrywać jak nikt inny.
Hobbit J. R. R. Tolkien - ebook epub, mobi
#7
Promocja
Niezapomniana opowieść o małym hobbicie, wielkiej odwadze i dalekiej wyprawie „tam i z powrotem”, która stała się początkiem największej przygody w dziejach Śródziemia. Ebook Hobbit J. R. R. Tolkiena to najbardziej znane – zaraz po kultowej trylogii Władca Pierścieni – dzieło angielskiego autora. Książka doczekała się ekranizacji i wpisania na listę lektur szkolnych.
Spotkanie z Ramą Arthur C. Clarke - ebook epub, mobi
#8
Promocja
Klasyka literatury SF pióra Arthura C. Clarke’a, autora „Odysei kosmicznej 2001”, na podstawie której powstał słynny film Stanleya Kubricka. Powieść obsypana takimi prestiżowymi wyróżnieniami jak: Nebula, BSFA czy Hugo, oraz Nagrodami Campbella, Locusa i Jupitera. Ebook „Spotkanie z Ramą” to „niezwykle pomysłowa, budząca podziw odpowiedź na zawsze aktualne pytanie: czy jesteśmy sami we wszechświecie” – „The Guardian”.
Problem trzech ciał Cixin Liu - ebook epub, mobi
#9
Promocja
Pierwszy tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, porównywany do „Fundacji” i „Diuny”. Wydawniczy fenomen w Stanach Zjednoczonych. Zdobywca Nagrody Hugo dla Najlepszej Powieści 2015.
Wiedźmin: Ostatnie życzenie Andrzej Sapkowski - ebook epub, mobi
#10
Świat na ostrzu miecza. Oszałamiająca akcja, mistrzowskie dialogi, sytuacje nie do zapomnienia. Sapkowski nie umie nudzić! Wydanie nowe, poprawione pierwszego tomu opowieści o wiedźminie.
Rama II Gentry Lee - ebook epub, mobi
#11
Promocja
Rarytas dla fanów SF. Po raz pierwszy w Polsce kompletne, poprawione i uzupełnione wydanie drugiego tomu klasycznej serii science fiction pióra Arthura C. Clarke’a. Blisko siedemdziesiąt lat po wizycie Ramy Excalibur, olbrzymi generator sygnałów radarowych, wykrywa następny statek Obcych. Ludzkość, która dopiero co wyszła z Wielkiego Chaosu i wznowiła programy kosmiczne, ponownie staje przed szansą poznania innych istot…
Drzwi do lata Robert A. Heinlein - ebook epub, mobi
#12
Promocja
Kanon literatury SF! Jedna z najsłynniejszych powieści Roberta A. Heinleina w nowym tłumaczeniu. „Heinlein to symbol wszystkiego, co najlepsze w amerykańskiej science fiction” – Stephen King
Komornik: Junior egzekutor Michał Gołkowski - ebook epub, mobi
#13
Promocja
Nadchodzi koniec. Ziemia zatrzymuje się, gwiazdy spadają, umarli wstają z grobów... Tylko że coś nie zadziałało. Zamiast totalnej Zagłady dochodzi do Apokalipsy zastopowanej w wielkim finale.
Limes inferior Janusz A. Zajdel - ebook epub, mobi
#14
EbookLimes inferiorJanusz A. Zajdel
Kategoria:Antyutopia
Wydawca:superNOWA
Format:MOBI + EPUB
24,99 zł
Sztandarowa powieść Janusza A. Zajdla, twórcy nurtu fantastyki socjologicznej w Polsce. Główny bohater, Adi Cherryson, alias Sneer, wzorowany jest na postaci kolegi po piórze, Adamie Wiśniewskim-Snergu. STANISŁAW LEM uznał „Limes interior” za najoryginalniejszą polską powieść SF, jaką czytał.
Ciemny las Cixin Liu - ebook epub, mobi
#15
Promocja
Kosmos jest niczym ciemny las. Nie wiesz, jak blisko czai się wróg… Czy ludzie na Ziemi staną się wkrótce wspomnieniem? Kontynuacja „Problemu trzech ciał” – najgłośniejszej powieści science fiction ostatnich lat – już po polsku!
Odyssey One. Tom 8 Evan Currie - ebook epub, mobi
#16
Promocja
Ósme spotkanie z bohaterami głośnego cyklu science fiction Evana Curie. Imperium zbyt długo tolerowało opór swych wrogów. Nadeszła pora ostatecznych rozrachunków, a wola Jej Wysokości nie znosi sprzeciwu, bez względu na cenę…
Solaris Stanisław Lem - ebook epub, mobi
#17
Promocja
Powieść science fiction, która weszła do klasyki światowej literatury i doczekała się aż trzech ekranizacji: autorstwa Nikołaja Nirenburga, Andrieja Tarkowskiego i Stevena Soderbergha.
Zaklęcie dla czarownika Magdalena Kubasiewicz - ebook epub, mobi
#18
Promocja
Jagoda Wilczek wyrusza w podróż do Wielkiej Brytanii, by złamać klątwę, która pochłonęła życie wielu osób. W obcym otoczeniu musi opierać się na niepełnych informacjach i stawiać czoła wielu wyzwaniom. Czy uda jej się wygrać perfidną grę, w którą wciąga ją tajemniczy przeciwnik?
Bill, bohater galaktyki Harry Harrison - ebook epub, mobi
#19
Promocja
„Paragraf 22” literatury SF, znakomita satyra na militaryzm, pełna absurdalnego humoru i oszałamiających pomysłów. „«Bill, bohater galaktyki» to najzabawniejsza powieść fantastycznonaukowa, jaką kiedykolwiek napisano” – Terry Pratchett
Słoneczny mąż Brandon Sanderson - ebook epub, mobi
#20
Promocja
Nowość
Ebook „Słoneczny mąż” to porywająca opowieść o Nomadzie, tajemniczym bohaterze, który musi uciekać przed śmiertelnym niebezpieczeństwem i walczyć o wolność na obcej planecie. Poznaj jego niezwykłą historię, pełną akcji, napięcia i magii. Odkryj, co kryje się za wschodem słońca, który może zniszczyć wszystko. Nie przegap tej niesamowitej przygody, która przeniesie cię do świata cosmere, gdzie wszystko jest możliwe!