#1
Bestseller
Strzygonie, zmory, południce, demony... Słowiańskie fantazje czy rzeczywistość czająca się w mroku? Tylko stara Słaboniowa zna prawdę...
#2
Promocja
Nowość
EbookBaśniowa opowieśćStephen King
Kategoria:Fantasy
Wydawca:Albatros
Format:MOBI + EPUB
37.50 zł
49.99 zł
Nowa książka Stephena Kinga! I jego pierwsza powieść fantasy od czasu cyklu „Mroczna Wieża”! Ebook „Baśniowa opowieść” to historia o zwyczajnym chłopcu, któremu pisane są bohaterskie czyny.
#3
Promocja
EbookHobbitJ. R. R. Tolkien
Kategoria:Fantasy
Format:MOBI + EPUB
22.34 zł
29.79 zł
Niezapomniana opowieść o małym hobbicie, wielkiej odwadze i dalekiej wyprawie „tam i z powrotem”, która stała się początkiem największej przygody w dziejach Śródziemia. Ebook Hobbit J. R. R. Tolkiena to najbardziej znane – zaraz po kultowej trylogii Władca Pierścieni – dzieło angielskiego autora. Książka doczekała się ekranizacji i wpisania na listę lektur szkolnych.
#4
Promocja
Kolejny tom serii fantasy „Kwiat Paproci” Bereniki K. Miszczuk. W ebooku „Gniewa” rollercoaster zdarzeń ponownie ruszy w szaleńczy pęd. Wszystkie kłopoty Jagi zaczynają się od… nudy. Spokojna praca i lekko monotonny żywot szeptuchy kończą się niespodziewanie, gdy kilka dni po nocy kupały zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest nie kto inny tylko Jarogniewa…
#5
Promocja
Nadchodzi koniec. Ziemia zatrzymuje się, gwiazdy spadają, umarli wstają z grobów... Tylko że coś nie zadziałało. Zamiast totalnej Zagłady dochodzi do Apokalipsy zastopowanej w wielkim finale.
#6
Promocja
Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.
#7
Ósma odsłona kultowej serii SF „The Frontiers Saga” Ryka Browna. Po długiej, niebezpiecznej podróży poprzez tysiąc lat świetlnych niezbadanej przestrzeni załoga „Aurory” dociera do kresu swojej misji. Ziemia jednak znajduje się we władaniu Jungów. Na szczęście pojawia się jeszcze jedna szansa na wyrwanie jej z rąk wrogiego imperium…
#8
Promocja
Morderstwo, porwanie, podróż w czasie i katastrofalny koniec ludzkości – powieść, która zmrozi ci krew w żyłach. Błyskotliwe i niepokojące połączenie „12 małp” i „Incepcji”. Jedna z 10 najlepszych książek 2018 r. wg A.V. Club.
#9
Promocja
Nowość
Przeczytaj, zanim obejrzysz. Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”, kiedy Westeros rządziły smoki… Oto opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.
#10
Promocja
Wielka gratka dla fanów George’a R. R. Martina! Przenieśmy się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze o tron”. Oto opowieść o dziejach dynastii Targaryenów. Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?
#11
Nowość
Piąte spotkanie z Beniaminem Ashwoodem – słynnym bohaterem serii fantasy A.C. Cobble’a. Ben i jego drużyna postanawiają wejść w paszczę lwa. Przed nimi pełna pułapek droga do Miasta. Co gorsza to nie miecze, magiczne kule ognia czy eksplodujący nieumarli okażą się najbardziej niebezpieczni, lecz tajemnice, za które jedni są gotowi ginąć, drudzy – zabijać…
#12
Promocja
Najlepsza powieść SF 2016 r. według British Science Fiction Association. Zjednoczona Europa to przeszłość. W następstwie kryzysów gospodarczych i niszczycielskiej pandemii rozsypała się jak puzzle. Zmieniła się w raj szpiegów i przemytników. Jednym z nich jest Rudi, wywiadowca tajnej organizacji, który odkrywa, że Ziemia stała się marionetką w rękach Obcych…
#13
Promocja
Pierwsza część cyklu „Kroniki Diuny” uznawanego przez wielu fanów SF za najwybitniejsze osiągnięcie tego gatunku literatury. Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki, uhonorowane prestiżowymi nagrodami Nebulą i Hugo. Wydanie nowe i poprawione.
#14
EbookSolarisStanisław Lem
Kategoria:Science fiction
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB
19.99 zł
Powieść science fiction, która weszła do klasyki światowej literatury i doczekała się aż trzech ekranizacji: autorstwa Nikołaja Nirenburga, Andrieja Tarkowskiego i Stevena Soderbergha.
#15
Promocja
EbookWładca PierścieniJ. R. R. Tolkien
Kategoria:Fantasy
Wydawca:Muza
Format:MOBI + EPUB
70.32 zł
87.90 zł
Monumentalna powieść, która na zawsze zmieniła oblicze literatury fantasy, teraz jako ebook! Nikt nie oprze się magicznej sile pierścienia wykutego w ogniu Góry Przeznaczenia... E-book Roku Publio.pl 2013 w kategorii: nowość w e-booku.
#16
Promocja
EbookPrzetainaAndrzej Pilipiuk
Kategoria:Fantasy
Format:MOBI + EPUB
31.82 zł
37.43 zł
Pióro – wspaniałe, wyobraźnia – nieokiełznana, erudycja i mądrość – dziś niestety rzadko spotykane. Andrzej Pilipiuk w ebooku „Przetaina” prowadzi nas na spotkanie dwóch zwaśnionych plemion. Czy uda im się zawrzeć rozejm i odwrócić los, który dla jednego z nich szykuje zagładę?
#17
Promocja
EbookRok 1984George Orwell
Kategoria:Antyutopia
Wydawca:Muza
Format:MOBI + EPUB
21.04 zł
26.30 zł
„Rok 1984” - jedna z najważniejszych książek w dorobku słynnego brytyjskiego pisarza. Legendarna antyutopia ukazująca ponurą przyszłość świata podzielonego między trzy supermocarstwa.
#18
Promocja
Nowy polski przekład powieści nominowanej do nagrody Hugo. Słynne SF o ksenofobii, nietolerancji, ciemnocie i możliwej drodze ewolucji człowieka. „Praktycznie każdą książkę Clifforda D. Simaka należy zaliczyć do ścisłego kanonu gatunku” – SFBook.com
#19
Promocja
Pierwszy tom słynnej sagi „Pieśń Lodu i Ognia”. Smoczy Król został obalony. Pozostawił po sobie jednak potomstwo, które nie cofnie się przed niczym w niebezpiecznej grze o tron.
#20
EbookLimes inferiorJanusz A. Zajdel
Kategoria:Antyutopia
Wydawca:superNOWA
Format:MOBI + EPUB
24.99 zł
Sztandarowa powieść Janusza A. Zajdla, twórcy nurtu fantastyki socjologicznej w Polsce. Główny bohater, Adi Cherryson, alias Sneer, wzorowany jest na postaci kolegi po piórze, Adamie Wiśniewskim-Snergu. STANISŁAW LEM uznał „Limes interior” za najoryginalniejszą polską powieść SF, jaką czytał.