#1
Promocja
Bestseller
Kontynuacja bestsellerowego thrillera Remigiusza Mroza – „Wybaczam ci”. Minął rok, od kiedy życie Iny Kobryn wywróciło się do góry nogami. Gdy wreszcie jest gotowa ruszyć dalej i zostawić za sobą trudne przeżycia, poznaje mężczyznę, na którego czekała. Daje jej poczucie bezpieczeństwa, nie ma przed nią tajemnic i sprawia, że Ina zaczyna wierzyć w lepszą przyszłość. Czy jednak nie jest to kolejna pułapka?
#2
Promocja
Bestseller
Historia jednego z najtragiczniejszych związków na ziemi – romansu ludzkości z cukrem. „Bohater książki jest niczym bezkarny szef mafii, wchodzącej w konszachty z możnymi tego świata. Przyczynia się do upadku gospodarek, uzależnienia i śmierci tysięcy ludzi. Wszystko uchodzi mu płazem, bo jest taki słodki!” – Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyk kliniczny i psychodietetyk, autorka bloga kachblazejewska.pl
#3
Promocja
Nowość
EbookDemony RosjiWitold Jurasz
Kategoria:Reportaże
Format:MOBI + EPUB
27.68 zł
36.90 zł
Demony Rosji – jakie są i czy rzeczywiście powinniśmy być zaskoczeni ich gwałtownym atakiem? Witold Jurasz, autor popularnego podcastu Raport międzynarodowy, jako dyplomata w polskiej ambasadzie w Moskwie widział Rosję z bliska. W swojej książce opisuje zmiany, jakie zachodziły w Rosjanach po dojściu Putina do władzy, i stawia pytanie, czy przybierającego na sile zła nie dało się dostrzec, czy raczej woleliśmy je bagatelizować.
#4
Promocja
Bestseller
Czy na pewno „Z zimną krwią” Trumana Capote’a jest pierwszą powieścią non-fiction? Dlaczego Hanna Krall jest Mondrianem reportażu, a nie Chagallem? Czy reporter może używać fantazji? A może reportaż to jedynie „wiara, że coś się zdarzyło”? Ebook „Fakty muszą zatańczyć” Mariusza Szczygła to esej napisany z miłości do reportażu. To lektura dla wszystkich, którzy kochają ten gatunek oraz dla tych wszystkich, którzy mają wątpliwości, czy jest wiarygodny. To także poradnik dla tych, którzy sami chcą pisać.
#5
Bestseller
EbookJedwabne szlakiPeter Frankopan
Kategoria:Historia
Wydawca:W.A.B.
Format:MOBI + EPUB
49.99 zł
Historia odwrócona o 180 stopni. W fascynującej panoramie dziejów Europy i świata, od czasów starożytnych aż po współczesność, Peter Frankopan podważa tradycyjną perspektywę europocentryczną, podkreślając istotną rolę, jaką odegrały w niej kraje Bliskiego Wschodu i Azji.
#6
Promocja
Bestseller
EbookEmpuzjonOlga Tokarczuk
Kategoria:Historyczna
Format:MOBI + EPUB
36.47 zł
42.90 zł
Pierwsza – po otrzymaniu Literackiej Nagrody Nobla – powieść Olgi Tokarczuk. „Empuzjon” (ebook w formacie epub, kindle mobi), tak jak „Czarodziejska góra” Tomasza Manna, przenosi nas w świat, gdzie czas płynie inaczej i inaczej wygląda życie. Kuracjusze dolnośląskiego uzdrowiska Görbersdorf, zażywając ozdrowieńczych kąpieli, niestrudzenie omawiają najważniejsze sprawy 2. dekady XX wieku, nie przeczuwając, że za chwilę ich życiem zawładnie wielka historia i skonfrontuje ich (nas) z prawdami o świecie, których albo nie zauważają, albo za wszelką cenę nie chcą dopuścić do siebie.
#7
Promocja
Nowość
Szesnasty tom bestsellerowej serii o komisarzu Williamie Wistingu. Zabójstwo, które pozostaje kryminalną zagadką, internetowa grupa, próbująca ją rozwiązać, tajemnicze zaginięcie i psychopatyczny zabójca, który prowadzi wyrafinowaną grę. W ebooku „Bez granic” Jørn Lier Horst po mistrzowsku czerpie z najnowszych zjawisk społecznościowych. „Trzeba oddać autorowi, że doskonale wie, jak stworzyć świetną fabułę i jak powiązać ze sobą wszystkie sznurki. Łatwo zrozumieć, dlaczego seria o Williamie Wistingu sprzedaje się jak ciepłe bułeczki” – Verdens Gang
#8
Promocja
Bestseller
Ebook, który ma taką moc jak wyciągnięcie pomocnej dłoni. W „Co ci się przydarzyło?” słynna amerykańska prezenterka Oprah Winfrey dzieli się historiami z własnej przeszłości i podejmuje próbę zrozumienia wrażliwości wynikającej z konieczności przezwyciężenia traumy w młodym wieku. Wraz z dr. Bruce’em Perrym – znanym na całym świecie psychiatrą dziecięcym i neurobiologiem – Winfrey łączy moc opowiadania historii z nauką i doświadczeniem klinicznym, aby lepiej zrozumieć i przepracować skutki wyjątkowo trudnych przeżyć.
#9
Promocja
Bestseller
Powieść dla czytelniczek książek Barbary Kingsolver i Karen Russell. Pogłoski o Dziewczynie z Bagien latami krążyły po sennym miasteczku u wybrzeży Karoliny Północnej. Gdy na mokradłach znaleziono ciało przystojnego mężczyzny, życie Kyi Clark zamieniło się w piekło. Czy słusznie obciążono ją winą za domniemane morderstwo? „Delia Owens przedstawia odludne mokradła z perspektywy porzuconego dziecka. […] Jej powieść to kryminał na kanwie morderstwa, ponadczasowa gawęda i celebracja przyrody w jednym” – „New York Times Book Review”
#10
Promocja
Bestseller
EbookCzerwona ziemiaMarcin Meller
Kategoria:Thriller
Wydawca:W.A.B.
Format:MOBI + EPUB
24.05 zł
36.99 zł
Ekscytujący, wzruszający i niesamowicie autentyczny thrillerowy debiut Marcina Mellera. Ebook „Czerwona ziemia” zaskoczy wszystkich. Rok 1996. Wiktor Tilszer, młody dziennikarz, przemierza Afrykę wzdłuż i wszerz, przeżywając prawdopodobnie najpiękniejszą i jednocześnie najbardziej ryzykowną przygodę swojego życia. Rok 2020. Marcin Tilszer, syn uznanego reportera, rusza śladami ojca do Ugandy, jednak nigdy nie dociera do Gulu, z którego 25 lat wcześniej jego ojciec ledwo uszedł z życiem…
#11
Promocja
Nowość
Detektyw Jakub Sobieski – bohater nowej serii kryminalnej Katarzyny Bondy – wkracza w świat, w którym pieniądze, polityka i zbrodnia tworzą gęsto splątaną sieć. Zemsta? Chciwość? Zraniona duma? Nieszczęśliwa miłość? A może złość? Co spowodowało, że w kasynie Warszawa Royal ktoś sięgnął po broń? I kto pociągnął za spust? Odpowiedzi na te pytania szuka nie kto inny tylko Jakub Sobieski.
#12
Promocja
Bestseller
Powieść Harlana Cobena, w której powraca Wilde, bohater bestsellerowego „Chłopca z lasu”. „Za każdym razem, kiedy wydaje się, że Harlan Coben nie zdoła już stworzyć równie pasjonującej, wypakowanej suspensem fabuły, facet powraca z nową powieścią, która jakimś cudem przewyższa wszystko, co napisał dotąd” – „San Francisco Chronicle”
#13
Promocja
Bestseller
EbookSąsiadkaHelene Flood
Kategoria:Thriller
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB
25.89 zł
36.99 zł
Thriller o sekretach i kłamstwach, zdradach i morderstwie pióra Helene Flood – autorki bestsellerowej „Psychoterapeutki”. Kogo łatwiej będzie okłamać, męża czy policję? Ile oszustw ujdzie Rikke na sucho? Ebook „Sąsiadka” wciągnie nas w mroczną grę jak rozgrywka o najwyższą stawkę z niezwykle wyrafinowanym i przebiegłym rywalem…
#14
Promocja
Bestseller
Obsypana nagrodami – w tym prestiżowymi Wingate Literary Prize, Agnon Prize oraz Ramat Gan Prize – pikarejska powieść o kobiecie, która uzbrojona w rzeźniczy nóż, wyrusza w niebezpieczną podróż, by przywrócić spokój swojej rodzinie. „Nieskrępowana wyobraźnia i tętniący życiem styl głęboko zapadną nam w pamięć. «Córka rzeźnika» (ebook w formacie epub i kindle mobi) to niezwykła, działająca na wyobraźnię lektura” – DAVID GROSSMAN
#15
Promocja
Bestseller
„Rodzinna saga w najlepszym wydaniu! Wielkie namiętności, rodzinne spory i niespełnione miłości, a do tego burzliwa historia, która za nic nie chce być słodka jak pachnące cynamonem sycylijskie cannolo. Idealna książka na lato!” – Bartek Kieżun
#16
Promocja
Bestseller
Oszałamiający debiut, który stał się światowym bestsellerem. Zdobywczyni tytułu Międzynarodowej Książki Roku podczas Australian Book Industry Awards w 2021 roku. Historia młodej, czarnej opiekunki do dzieci, jej pracodawczyni o nazbyt dobrych intencjach oraz zaskakującego spotkania, które może zniszczyć kruchy zamek zbudowany na uśmiechach i miłych gestach. Ebook „Ten dziwny wiek” Kiley Reid to otwierająca oczy powieść o przynależności, kolorze skóry i przywilejach.
#17
Promocja
Bestseller
Książka wybitnego antropologa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Robin Dunbar zabiera nas w podróż w świat ewolucji, naukowych odkryć i psychologii. Wyjaśnia m.in., dlaczego monogamiście potrzebny jest większy mózg, dlaczego warto kupić nowy garnitur na rozmowę o pracę, jak interpretować ogłoszenia matrymonialne, ryzyko igrania z mechanizmami ewolucji oraz ilu maksymalnie przyjaciół możemy zdobyć w ciągu całego życia.
#18
Promocja
Bestseller
EbookKatharsisMaciej Siembieda
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB
18.50 zł
36.99 zł
Maciej Siembieda – mistrz powieści sensacyjnych z Wielką Historią w tle, autor takich bestsellerów jak „Kukły” czy „Wotum” – zaskakuje nas po raz kolejny. Ebook „Katharsis” to opowieść o ludziach wciągniętych w wir zdarzeń i o uczuciach, które bez względu na okoliczności decydują o naszych wyborach. Od Salonik po Gdynię, z wyspy Wolin po Belgrad i od Wrocławia do Kairu – czeka nas zakrojona na wielką skalę polsko-grecka saga, pełna zwrotów akcji, sensacyjnych rozgrywek, gwałtownych namiętności i odsłon życia, których nie da się przewidzieć.
#19
Promocja
Bestseller
EbookWyspaAdrian McKinty
Kategoria:Thriller
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB
20.99 zł
34.99 zł
„Co powstanie z połączenia hipnotycznej, australijskiej przyrody z klaustrofobicznym poczuciem uwięzienia, gdzie królują zasady: oko za oko i ząb za ząb? Ekscytujący thriller, w którym rodzinne wakacje z dala od cywilizacji staną się walką o przetrwanie! Ebook «Wyspa» to historia o rodzicielskiej sile, która rodzi się w sytuacji zagrożenia życia dziecka, i nagle bohaterowie powieści są w stanie poświęcić wszystko, aby je uratować. Zanurz się w mroczną naturę ludzkiego umysłu i sięgnij po tę wciągającą, pełną adrenaliny historię!” – BEATA SKRZYPCZAK @OPOWIEM_CI
#20
Promocja
Nowość
EbookNieznajoma z SekwanyGuillaume Musso
Kategoria:Thriller
Wydawca:Albatros
Format:MOBI + EPUB
24.70 zł
38.00 zł
Powieść gwiazdy francuskiej literatury − ulubieńca mediów, krytyków i czytelników. Guillaume Musso od 10 lat nieprzerwanie utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych francuskich pisarzy. Ebook „Nieznajoma z Sekwany” zachwyci zarówno fanów thrillerów, jak i miłośników literatury obyczajowej. W fabule powieści znajdziemy odniesienia do jednej z najsłynniejszych paryskich historii kryminalnych oraz do greckiej mitologii. Spróbujmy zatem wraz z Musso rozwiązać frapującą zagadkę: kim była zjawiskowo piękna nieznajoma z Sekwany?