#1
Nowość
EprasaGazeta Wyborcza
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
2,99 zł
Ewydanie jednego z największych opiniotwórczych dzienników społeczno-informacyjnych w Polsce. Kupując ewydanie, otrzymasz dostęp do plików epub, mobi i pdf online.
#2
Nowość
EprasaTygodnik Powszechny
Format:MOBI + EPUB + PDF
6,99 zł
„Tygodnik Powszechny” – tygodnik suwerenny dzięki Czytelnikom. Rośniemy z Wami! „Kogo męczy jałowa wojna polsko-polska, kto chce się dać zaskoczyć, zamiast czytać dzień w dzień i tydzień w tydzień ten sam tekst utwierdzający go w jego jedynie słusznych poglądach na wiarę, politykę, ekonomię i Pana Boga – niech sięga po «Tygodnik»”. Na zbudowaniu takiego miejsca wytchnienia i zaskoczenia czytelniczek i czytelników najbardziej nam zależy” – Piotr Mucharski, red. naczelny
#3
Nowość
EprasaPolityka
Wydawca:Polityka
Format:MOBI + EPUB + PDF
8,00 zł
Wiodący tygodnik społeczno-polityczny wydawany nieprzerwanie od 1957 r., ceniony za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu otaczającej nas rzeczywistości.
#4
Nowość
Nowoczesny tygodnik opiniotwórczy. W sposób atrakcyjny, rzetelny i przystępny prezentuje zagadnienia polityczne, społeczne, naukowe i kulturalne. Opisuje wydarzenia z Polski i ze świata, zapewniając czytelnikom wiarygodne, bieżące informacje. Obszerne, pogłębione materiały, wywiady z postaciami ze świata polityki, kultury i sportu, felietony znanych autorów oraz doświadczona redakcja to siła tego tytułu.
#5
Nowość
EprasaDziennik Gazeta Prawna
Wydawca:Infor Biznes
Format:MOBI + EPUB + PDF
3,69 zł
Dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą, profesjonalną informację.
#6
Nowość
Lider na rynku sprzedaży wśród tygodników społeczno-politycznych. Daje przegląd najciekawszych artykułów z polskich tygodników, gazet ogólnopolskich i lokalnych, a także prasy zagranicznej.
#7
Nowość
EprasaWysokie Obcasy Extra
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
8,99 zł
Lifestylowy magazyn dla osób ciekawych świata, poszukujących, aktywnych, otwartych, zainteresowanych zarówno kulturą, psychologią, polityką, jak i modą czy niebanalnymi pomysłami kulinarnymi.
#8
Nowość
Dwumiesięcznik dla nauczycieli geografii w gimnazjach i liceach oraz nauczycieli przyrody w szkołach podstawowych.
#9
Nowość
EprasaMiesięcznik ZNAK
Format:MOBI + EPUB + PDF
16,99 zł
Magazyn intelektualny o tematyce społeczno-kulturalnej wydawany w Krakowie przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak.
#10
Miesięcznik dominikański z 40-letnią tradycją. Pomaga w poszukiwaniu wiary i pogłębianiu życia chrześcijańskiego. Perspektywę religijną poszerza o tematykę psychologiczną, społeczną i kulturalną.
#11
Nowość
Jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Wielokrotny laureat konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową. Jego cechami rozpoznawczymi są unikalna formuła, wysoka jakość merytoryczna oraz nowoczesna i elegancka szata graficzna.
#12
Nowość
Najstarszy polski miesięcznik popularnonaukowy. Łączy solidną – niemal 100-letnią tradycję – z nowoczesnym podejściem do upowszechniania osiągnięć nauki. Prostym, przystępnym językiem pisze o tym, co dzieje się w przodujących laboratoriach w Polsce i na świecie, śledzi najnowsze doniesienia naukowe, odkrycia badaczy i wynalazki. Zawiera wiele ilustracji i infografik, co ułatwia lepsze zrozumienie poruszanych zagadnień.
#13
Nowość
Wydawane przez Fundację Ośrodka KARTA pismo historyczne zajmujące się XX-wiecznymi dziejami Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
#14
Nowość
EprasaNational Geographic Traveler
Wydawca:Burda
Format:PDF
8,50 zł
Najchętniej czytany magazyn podróżniczy. Inspirujące reportaże, praktyczne porady, felietony, opinie i komentarze. Kopalnia informacji dla wszystkich ciekawych świata, z zacięciem globtroterskim.
#15
Nowość
Profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego, który bezpiecznie i fachowo wprowadza w świat latania. Renomowane czasopismo ukazujące się od 1993 r. tworzone przez znawców tematu.
#16
Nowość
EprasaRuch Muzyczny
Kategoria:Muzyka
Format:MOBI + EPUB + PDF
5,90 zł
Najstarsze i najważniejsze polskie czasopismo poświęcone muzyce poważnej wszystkich epok praz życiu muzycznemu. Na łamach „Ruchu muzycznego” publikują najlepsi polscy krytycy i publicyści muzyczni. Z pismem stale współpracują wybitni ilustratorzy i fotograficy.
#17
Nowość
EprasaFocus
Wydawca:Burda
Format:PDF
7,64 zł
Największy magazyn popularnonaukowy w Polsce. Od lat z wielkim powodzeniem, poprzez niezwykłe fotografie i przystępne artykuły, odkrywa przed Czytelnikami cuda otaczającego nas świata.
#18
Nowość
EprasaNational Geographic Polska
Wydawca:Burda
Format:PDF
11,05 zł
Polska edycja miesięcznika wydawanego przez National Geographic Society. Profesjonalizm łączy ze świetną jakością. Publikuje m.in. artykuły o odkryciach archeologicznych i niezwykłych kulturach.
#19
Nowość
EprasaPuls Biznesu
Format:MOBI + EPUB + PDF
6,83 zł
Źródło informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik skierowany do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe dla firm decyzje oraz wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z finansami.
#20
Nowość
EprasaPomocnik Historyczny
Wydawca:Polityka
Format:MOBI + EPUB + PDF
19,99 zł
Czasopismo z bogatą infografiką, na którą składają się mapy, zdjęcia i reprodukcje dokumentów z epoki. Każde wydanie to monograficzny obraz wybranego okresu z historii Polski, Europy i świata.