#1
Nowość
EprasaGazeta Wyborcza
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
3.99 zł
Ewydanie jednego z największych opiniotwórczych dzienników społeczno-informacyjnych w Polsce. Kupując ewydanie, otrzymasz dostęp do plików epub, mobi i pdf online.
#2
Nowość
EprasaTygodnik Powszechny
Format:MOBI + EPUB + PDF
6.99 zł
„Kogo męczy jałowa wojna polsko-polska, kto chce się dać zaskoczyć, zamiast czytać dzień w dzień i tydzień w tydzień ten sam tekst utwierdzający go w jego jedynie słusznych poglądach na wiarę, politykę, ekonomię i Pana Boga – niech sięga po «Tygodnik»”. Na zbudowaniu takiego miejsca wytchnienia i zaskoczenia czytelniczek i czytelników najbardziej nam zależy” – Piotr Mucharski, red. naczelny
#3
Nowość
EprasaKsiążki
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
13.90 zł
„Książki. Magazyn do Czytania” to czasopismo dla miłośników literatury i dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się czyta.
#4
Nowość
EprasaPolityka
Wydawca:Polityka
Format:EPUB + PDF
9.00 zł
Wiodący tygodnik społeczno-polityczny wydawany nieprzerwanie od 1957 r., ceniony za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu otaczającej nas rzeczywistości.
#5
Nowość
EprasaDziennik Gazeta Prawna
Wydawca:Infor Biznes
Format:MOBI + EPUB + PDF
3.69 zł
Dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą, profesjonalną informację.
#6
Nowość
Nowoczesny tygodnik opiniotwórczy. W sposób atrakcyjny, rzetelny i przystępny prezentuje zagadnienia polityczne, społeczne, naukowe i kulturalne. Opisuje wydarzenia z Polski i ze świata, zapewniając czytelnikom wiarygodne, bieżące informacje. Obszerne, pogłębione materiały, wywiady z postaciami ze świata polityki, kultury i sportu, felietony znanych autorów oraz doświadczona redakcja to siła tego tytułu.
#7
Nowość
Lider na rynku sprzedaży wśród tygodników społeczno-politycznych. Daje przegląd najciekawszych artykułów z polskich tygodników, gazet ogólnopolskich i lokalnych, a także prasy zagranicznej.
#8
Nowość
Jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Wielokrotny laureat konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową. Jego cechami rozpoznawczymi są unikalna formuła, wysoka jakość merytoryczna oraz nowoczesna i elegancka szata graficzna.
#9
Nowość
EprasaWysokie Obcasy Extra
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
8.99 zł
Lifestylowy magazyn dla osób ciekawych świata, poszukujących, aktywnych, otwartych, zainteresowanych zarówno kulturą, psychologią, polityką, jak i modą czy niebanalnymi pomysłami kulinarnymi.
#10
Nowość
EprasaMiesięcznik ZNAK
Format:MOBI + EPUB + PDF
16.99 zł
Magazyn intelektualny o tematyce społeczno-kulturalnej wydawany w Krakowie przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak.
#11
Nowość
EprasaRuch Muzyczny
Kategoria:Muzyka
Format:MOBI + EPUB + PDF
5.90 zł
Najstarsze i najważniejsze polskie czasopismo poświęcone muzyce poważnej wszystkich epok praz życiu muzycznemu. Na łamach „Ruchu muzycznego” publikują najlepsi polscy krytycy i publicyści muzyczni. Z pismem stale współpracują wybitni ilustratorzy i fotograficy.
#12
Nowość
Najstarszy polski miesięcznik popularnonaukowy. Łączy solidną – niemal 100-letnią tradycję – z nowoczesnym podejściem do upowszechniania osiągnięć nauki. Prostym, przystępnym językiem pisze o tym, co dzieje się w przodujących laboratoriach w Polsce i na świecie, śledzi najnowsze doniesienia naukowe, odkrycia badaczy i wynalazki. Zawiera wiele ilustracji i infografik, co ułatwia lepsze zrozumienie poruszanych zagadnień.
#13
EprasaChemia w Szkole
Wydawca:Agencja AS
Format:PDF
20.00 zł
Dwumiesięcznik dla nauczycieli chemii wszystkich typów szkół oraz wykładowców i studentów chemii o kierunkach pedagogicznych, ułatwiający podnoszenie jakości w zakresie pracy dydaktyczno-wychowawczej.
#14
Dwumiesięcznik dla nauczycieli geografii w gimnazjach i liceach oraz nauczycieli przyrody w szkołach podstawowych.
#15
Nowość
EprasaŚwiat Nauki
Wydawca:Polityka
Format:PDF
14.99 zł
Polska edycja „Scientific American”, znanego i cenionego na całym świecie miesięcznika popularnonaukowego o ponad 175-letniej tradycji, wydawanego w kilkunastu wersjach językowych. Poprzez swoje strony internetowe, wydania papierowe i cyfrowe, newslettery i aplikacje magazyn dociera do ponad 10 mln ludzi miesięcznie na całym świecie. „Świat Nauki” informuje o najnowszych odkryciach naukowych, stanie współczesnych badań w obszarze techniki i technologii. Jego autorzy będący niekwestionowanymi autorytetami, częstokroć laureatami Nagrody Nobla, w atrakcyjny i przystępny sposób piszą o swoich osiągnięciach i tajnikach warsztatu badawczego, pokazują znaczenie nauki w postępie cywilizacyjnym i jej związki z życiem codziennym.
#16
Nowość
Miesięcznik „Sens. Psychologia dla Ciebie” to jedyny kobiecy magazyn o rozwoju. Powstał z myślą o Czytelnikach zainteresowanych poszukiwaniem dróg rozwoju osobistego, zdrowym życiem i zadbaniem o jakość relacji z otoczeniem. Jako jedyne w Polsce pismo zawiera „Informator o warsztatach rozwoju”, pozwalający zapoznać się z ofertą rynku w tej dziedzinie.
#17
Nowość
EprasaNational Geographic Polska
Wydawca:Burda
Format:PDF
11.05 zł
Polska edycja miesięcznika wydawanego przez National Geographic Society. Profesjonalizm łączy ze świetną jakością. Publikuje m.in. artykuły o odkryciach archeologicznych i niezwykłych kulturach.
#18
Nowość
Tygodnik obecny na polskim rynku prasowym od 1999 r. Kieruje swoje artykuły do tych Czytelników, którzy chcą być rzetelnie, ciekawie i mądrze informowani o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie.
#19
Nowość
Miesięcznik dominikański z 40-letnią tradycją. Pomaga w poszukiwaniu wiary i pogłębianiu życia chrześcijańskiego. Perspektywę religijną poszerza o tematykę psychologiczną, społeczną i kulturalną.
#20
Nowość
EprasaSuper Express
Wydawca:TIME SA
Format:PDF
2.30 zł
Najodważniejszy dziennik ogólnopolski, pierwszy polski tabloid. Codziennie dostarcza najbardziej aktualnych informacji z różnych dziedzin życia społeczno-politycznego. Gwarantuje także rozrywkę.