Gazeta Wyborcza 229/2023 - eprasa
#1
Nowość
EprasaGazeta Wyborcza
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
3,99 zł
Ewydanie jednego z największych opiniotwórczych dzienników społeczno-informacyjnych w Polsce. Kupując ewydanie, otrzymasz dostęp do plików epub, mobi i pdf online.
Tygodnik Powszechny 40/2023 - eprasa epub, mobi, pdf
#2
Nowość
EprasaTygodnik Powszechny
Format:MOBI + EPUB + PDF
12,00 zł
„Tygodnik Powszechny” – Tygodnik suwerenny dzięki Czytelnikom. Rośniemy z Wami! „Kogo męczy jałowa wojna polsko-polska, kto chce się dać zaskoczyć, zamiast czytać dzień w dzień i tydzień w tydzień ten sam tekst utwierdzający go w jego jedynie słusznych poglądach na wiarę, politykę, ekonomię i Pana Boga – niech sięga po «Tygodnik»”. Na zbudowaniu takiego miejsca wytchnienia i zaskoczenia czytelniczek i czytelników najbardziej nam zależy” – Piotr Mucharski, redaktor naczelny
Newsweek Polska 40/2023 - eprasa pdf
#3
Nowość
Nowoczesny tygodnik opiniotwórczy. W sposób atrakcyjny, rzetelny i przystępny prezentuje zagadnienia polityczne, społeczne, naukowe i kulturalne. Opisuje wydarzenia z Polski i ze świata, zapewniając czytelnikom wiarygodne, bieżące informacje. Obszerne, pogłębione materiały, wywiady z postaciami ze świata polityki, kultury i sportu, felietony znanych autorów oraz doświadczona redakcja to siła tego tytułu.
Dziennik Gazeta Prawna 190/2023 - eprasa epub, mobi, pdf
#4
Nowość
EprasaDziennik Gazeta Prawna
Wydawca:Infor Biznes
Format:MOBI + EPUB + PDF
3,24 zł
Dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą, profesjonalną informację.
Polityka 40/2023 - eprasa epub, pdf
#5
Nowość
EprasaPolityka
Wydawca:Polityka
Format:EPUB + PDF
10,99 zł
Wiodący tygodnik społeczno-polityczny wydawany nieprzerwanie od 1957 r., ceniony za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu otaczającej nas rzeczywistości.
Tygodnik Angora 41/2023 - eprasa pdf
#6
Nowość
Lider na rynku sprzedaży wśród tygodników społeczno-politycznych. Daje przegląd najciekawszych artykułów z polskich tygodników, gazet ogólnopolskich i lokalnych, a także prasy zagranicznej.
Miesięcznik ZNAK 10/2023 - eprasa epub, mobi, pdf
#7
Nowość
EprasaMiesięcznik ZNAK
Format:MOBI + EPUB + PDF
16,99 zł
Magazyn o tematyce społeczno-kulturalnej pomagający odnaleźć się w złożonej rzeczywistości. Miesięcznik Znak rozpoznaje i definiuje najważniejsze zjawiska, procesy i tendencje XXI wieku. Stawia ważne i aktualne pytania oraz stara się znaleźć pogłębione odpowiedzi. To miejsce formułowania idei i diagnoz, które odpowiadają na współczesne wyzwania, a jednocześnie nie tracą waloru uniwersalności i ponadczasowości.
Zwierciadło 10/2023 - eprasa pdf
#8
Nowość
Jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Wielokrotny laureat konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową. Jego cechami rozpoznawczymi są unikalna formuła, wysoka jakość merytoryczna oraz nowoczesna i elegancka szata graficzna.
Ruch Muzyczny 19/2023 - eprasa epub, mobi, pdf
#9
Nowość
EprasaRuch Muzyczny
Kategoria:Muzyka
Format:MOBI + EPUB + PDF
5,90 zł
Najstarsze i najważniejsze polskie czasopismo poświęcone muzyce poważnej wszystkich epok praz życiu muzycznemu. Na łamach „Ruchu muzycznego” publikują najlepsi polscy krytycy i publicyści muzyczni. Z pismem stale współpracują wybitni ilustratorzy i fotograficy.
Wysokie Obcasy Extra 10/2023 - eprasa epub, mobi, pdf
#10
Nowość
EprasaWysokie Obcasy Extra
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
11,69 zł
Lifestylowy magazyn dla osób ciekawych świata, poszukujących, aktywnych, otwartych, zainteresowanych zarówno kulturą, psychologią, polityką, jak i modą czy niebanalnymi pomysłami kulinarnymi.
Geografia w Szkole 4/2023 - eprasa pdf
#11
Dwumiesięcznik dla nauczycieli geografii w gimnazjach i liceach oraz nauczycieli przyrody w szkołach podstawowych.
Przegląd Lotniczy 10/2023 - eprasa pdf
#12
Nowość
Profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego, który bezpiecznie i fachowo wprowadza w świat latania. Renomowane czasopismo ukazujące się od 1993 r. tworzone przez znawców tematu.
Książki 4/2023 - eprasa epub, mobi, pdf
#13
EprasaKsiążki
Wydawca:Agora
Format:MOBI + EPUB + PDF
13,90 zł
„Książki. Magazyn do Czytania” to czasopismo dla miłośników literatury i dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się czyta.
Audio-Video 9/2023 - eprasa pdf
#14
Nowość
EprasaAudio-Video
Format:PDF
7,89 zł
Ukazujące się co miesiąc czasopismo dla hobbystów, audiofilów i melomanów, którzy chcą być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi sprzętu hi-fi i high-end oraz urządzeń wideo wysokiej klasy.
W Drodze 10/2023 - eprasa epub, mobi
#15
Nowość
Miesięcznik dominikański z 40-letnią tradycją. Pomaga w poszukiwaniu wiary i pogłębianiu życia chrześcijańskiego. Perspektywę religijną poszerza o tematykę psychologiczną, społeczną i kulturalną.
Pismo 9/2023 - eprasa epub, mobi, pdf
#16
Nowość
EprasaPismo
Format:MOBI + EPUB + PDF
10,00 zł
Magazyn dla tych wszystkich, którzy czują potrzebę czytania. Łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Porusza tematy społeczne, ekonomiczne, politycznej, naukowe, technologiczne i kulturalne. Zaprasza i inspiruje do rozmów o ważnych sprawach.
Przegląd 40/2023 - eprasa pdf
#17
Nowość
Tygodnik obecny na polskim rynku prasowym od 1999 r. Kieruje swoje artykuły do tych Czytelników, którzy chcą być rzetelnie, ciekawie i mądrze informowani o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie.
National Geographic Traveler. Numer Specjalny 4/2023 - eprasa pdf
#18
Nowość
Wydanie specjalne najchętniej czytanego magazynu podróżniczego.
National Geographic Polska 10/2023 - eprasa pdf
#19
Nowość
EprasaNational Geographic Polska
Wydawca:Burda
Format:PDF
17,99 zł
Polska edycja miesięcznika wydawanego przez National Geographic Society. Profesjonalizm łączy ze świetną jakością. Publikuje m.in. artykuły o odkryciach archeologicznych i niezwykłych kulturach.
Sens 10/2023 - eprasa pdf
#20
Nowość
Miesięcznik „Sens. Psychologia dla Ciebie” to jedyny kobiecy magazyn o rozwoju. Powstał z myślą o Czytelnikach zainteresowanych poszukiwaniem dróg rozwoju osobistego, zdrowym życiem i zadbaniem o jakość relacji z otoczeniem. Jako jedyne w Polsce pismo zawiera „Informator o warsztatach rozwoju”, pozwalający zapoznać się z ofertą rynku w tej dziedzinie.