Sztuka obsługi waginy Jagna Kaczanowska - ebook epub, mobi
#1
Promocja
Bestseller
Wagina, wulwa, cipka, szparka, pochwa, srom, joni, kuciapka, piczka… jak ją nazywać? Właściwe pytanie brzmi: czy jesteś z niej dumna? Ebook „Sztuka obsługi waginy” to rozmowa seksuologa i psychoterapeuty z dziennikarką i psycholożką o najważniejszym fragmencie kobiecego ciała, który od wieków jest deprecjonowany – także przez same kobiety.
Przegryw Aleksandra Herzyk - ebook epub, mobi
#2
Promocja
Nowość
Czy można przegrać życie? Ebook „Przegryw. Mężczyźni w pułapce gniewu i samotności” to pierwszy polski reportaż o internetowej społeczności inceli i przegrywów, który opisuje historie mężczyzn uważających się za na tyle nieatrakcyjnych, by mieć szanse na znalezienie partnerki. Autorki spędziły dwa lata na rozmowach z chłopakami żyjącymi w „mimowolnym celibacie”, poznając ich poglądy i bardzo osobiste, zwykle smutne historie.
Sztuka obsługi penisa Andrzej Gryżewski - ebook epub, mobi
#3
Promocja
Bestseller
Penis to nie rekordzista ani zawodnik na pigułkowym dopingu. Penis to część męskiego ciała taka jak wątroba, o którą trzeba dbać, by cieszyć się jej zdrowiem. Jak przezwyciężać tabu i jak rozwiązywać problemy związane z seksualnością – o tym rozmawiają Andrzej Gryżewski i Przemysł Pilarski. I trafiają w samo sedno.
Jezus umarł w Polsce Mikołaj Grynberg - ebook epub, mobi
#4
Promocja
Bestseller
Odludne rejony Polski. Cisza i spokój. W 2021 roku to jednak się zmieniło. Zaczęły się pojawiać buty, ubrania, potem ludzie. Bohaterowie ebooka „Jezus umarł w Polsce” nie wiedzieli, co ich czeka. Pomaganie uchodźcom stało się ich codziennością, ale pozbawiło poczucia bezpieczeństwa. Tyle kosztuje odpowiedzialność, której nie potrafią wziąć na siebie polskie służby, by zapobiec kryzysowi na granicy białoruskiej. Empatia i wsparcie spotykają się z szykanami, a ci, których głosy rozbrzmiewają w reportażu Mikołaja Grynberga, z wykluczeniem. „Jezus umarł w Polsce” odsłania wyjątkowo gorzką prawdę, której nikt z nas nie powinien ignorować.
Polska na podsłuchu Michał Kokot - ebook epub, mobi
#5
Promocja
Nowość
Podległe rządowi służby mają miliony billingów rozmów Polaków. I władzę, która pozwala zrobić z nimi wszystko. Dziennikarskie śledztwo Michała Kokota obnaża szokującą skalę nielegalnej inwigilacji Pegasusem, która rządowi Prawa i Sprawiedliwości posłużyła do jednego celu: bezwzględnej gry politycznej.
Putin, car Atlantydy Wacław Radziwinowicz - ebook epub, mobi
#6
Promocja
Bestseller
Książka jednego z najwybitniejszych analityków polityki Putina. Ebook „Putin, car Atlantydy” to opowieść o dyktatorze niebezpiecznym dla współczesnego świata. „Wacław Radziwinowicz, długoletni korespondent GW w Moskwie, jak mało kto jest w stanie pokazać, przez jakie punkty zwrotne przeszła Rosja Putina, zanim wydała wojnę Ukrainie. W równie zaangażowanych co kompetentnych, przyprawionych ironią komentarzach od lat buduje wielowymiarowy portret mało komu znanego kagebisty, wychowanego na przestępczych podwórkach Leningradu, który zmienił się w najniebezpieczniejszego człowieka na ziemi” – Anne Applebaum
Dziewczyna w czarnej sukience Ewa Wilczyńska - ebook epub, mobi
#7
Promocja
Historia zbrodni miłoszyckiej, za którą niesłusznie skazano Tomasza Komendę. Ewa Wilczyńska rekonstruuje okoliczności, w których doszło do zabójstwa 15-letniej Małgosi, ujawnia błędy popełnione przez śledczych i naciski polityków, które sprowadziły śledztwo na manowce. Opowiada historię zamordowanej nastolatki, ukazując ją z wielu punktów widzenia – rodziców ofiary, Tomasza Komendy i jego najbliższych, skazanych sprawców zbrodni, śledczych, którzy doprowadzili do ich wykrycia. Wszystko to sprawia, że „Dziewczyna w czarnej sukience” to opowieść, która jednocześnie pozwala rozumieć i współczuć.
Fałszerz. Historia największego polskiego oszusta Magda Omilianowicz - ebook epub, mobi
#8
Promocja
Zdolny malarz, współczesny alchemik czy pospolity przestępca? W reporterskiej biografii Magda Omilianowicz prześwietla życie Zdzisława Nęcki, tropiąc jego sztuczki, przekręty i oszustwa. Przypatruje się związkom „Króla Fałszerzy” i wychowywaniu córki między jedną a drugą odsiadką. A wszystko po to, by znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego człowiek o tak wielkim talencie ponad połowę życia spędził w więzieniu.
Społeczeństwo populistów Przemysław Sadura - ebook epub, mobi
#9
Promocja
Odkryj, jak doszliśmy do punktu, w którym jesteśmy dzisiaj. Ebook „Społeczeństwo populistów” to reportaż o tym, jak polska demokracja została zniekształcona przez nieufność i tym samym skazana na populistyczny dryf. Autorzy przyglądają się zmianom zachodzącym w świadomości społecznej oraz stanowi państwa w jego najważniejszych sferach. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy nie godzą się na polaryzację polskiego społeczeństwa.
Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali? Natalia Hatalska - ebook epub, mobi
#10
Promocja
Dlaczego płacimy za oszukiwanie samych siebie? Czy robot może emocjonalnie złamać człowieka? Jak wielkie firmy wykorzystują naszą samotność?
Siedem szczęść Daniela Obajtka. Biografia Jarosław Sidorowicz - ebook epub, mobi
#11
Promocja
Nowość
Dziennikarze „Gazety Wyborczej” i Wirtualnej Polski, autorzy cyklu „Afera Daniela Obajtka”, zdobywcy nagrody Grand Press za najlepszy dziennikarski materiał śledczy w roku 2021 – ujawnienie taśm prezesa Obajtka, pokazują prawdę o powiązaniach, spektakularnych awansach, majątkach i układach skromnego wójta, który dokonywał „niesłychanych rzeczy”.
Columbine Dave Cullen - ebook epub, mobi
#12
EbookColumbineDave Cullen
Kategoria:Reportaże
Format:MOBI + EPUB
42,90 zł
Arcydzieło true crime o najgłośniejszej masakrze w amerykańskiej szkole. Dave Cullen był jednym z pierwszych dziennikarzy na miejscu zdarzenia. Dokumentował ebook „Columbine” aż dziesięć lat, demaskując wszystkie narosłe wokół tej sprawy mity i przyglądając się losom zmagającej się z dramatem lokalnej społeczności. Korzystając z obszernego materiału dowodowego, stworzył wielokrotnie nagradzany klasyk współczesnego reportażu. „Columbine” to historia drogi do morderstwa, ale też krzepiąca opowieść o gojeniu się ran.
Chłopcy Marcin Kącki - ebook epub, mobi
#13
Promocja
Poznajmy tych, którzy chcą nami rządzić. Przenieśmy się w świat polskiej prawicy, gdzie Marcin Kącki, przygląda się korwinistom i konfederatom, intrygom, kochankom, nazistowskim piosenkom i wizji wolności totalnej. „To, szanowni państwo, książka brawurowa, napisana takim językiem, jakby Kącki przejechał się chwacko przez całą konfederacką scenę niczym Kmicic po Wołmontowiczach, i wszystko, co ukryte – na powierzchnię wywalił” – Ziemowit Szczerek
Sejm Wita Radomir Wit - ebook epub, mobi
#14
Promocja
Nowość
„Idziecie jak barany na rzeź” – ostrzegał dziennikarzy pewien polityk Prawa i Sprawiedliwości przed zakusami… Prawa i Sprawiedliwości. W 2016 r. Jarosław Kaczyński miał plan: pozbyć się dziennikarzy i wolnych mediów z Sejmu. Nie wyszła mu ta wojna błyskawiczna, ale obóz władzy wcale nie porzucił swoich zamierzeń. Radomir Wit w ebooku „Sejm Wita” przedstawia kulisy zamachu na niezależność mediów.
Polacy na emigracji Agnieszka Kołodziejska - ebook epub, mobi
#15
Promocja
Autorka programu „Polacy za granicą” przedstawia historie naszych rodaków, którzy zdecydowali się żyć poza Polską. O adaptacji do nowych warunków, różnicach kulturowych, rozterkach związanych z partnerami innych narodowości i swoim codziennym życiu opowiadają Agnieszce Kołodziejskiej bohaterowie ebooka „Polacy na emigracji. Dlaczego i po co wyjeżdżamy”.
Wymyślone miasto Lwów Ziemowit Szczerek - ebook epub, mobi
#16
Promocja
„Czasem nam się wydaje, że wiemy już wszystko o Lwowie, tyle książek wydano w ostatnich dekadach. A tu Ziemowit Szczerek pokazuje nam miasto i jego mieszkańców z mało znanej strony, jego bolesną historię, bogatą, różnojęzyczną kulturę, ale też bujne życie w biednych dzielnicach. Wspaniała książka, którą gorąco polecam” – Martin Pollack
Gęsiego Marcin Wójcik - ebook epub, mobi
#17
Promocja
Marcin Wójcik, reporter „Dużego Formatu”, po latach życia w wielkim mieście wraca na gospodarstwo. Ebook „Gęsiego” to pełna ciepła kronika z opowieściami o ludziach, którzy tak jak autor zamieszkali na wsi. Znajdziemy w nim reportaże o tych, którzy przenieśli się z Paryża na Warmię i hodują kozy, tych, którzy budują mikrodomki, i tych, którzy prowadzą salon piękności dla krów. „Gęsiego” to zabawna, pełna dystansu opowieść dla mieszczuchów fantazjujących o życiu za miastem oraz mieszkańców wsi, którzy dzięki lekturze książki Wójcika zobaczą swój świat w zupełnie nowym świetle.
Dziady i dybuki Jarosław Kurski - ebook epub, mobi
#19
Promocja
Jarosław Kurski, autor słynnego „Wodza” i bestsellerowego „Kuriera wolności”, tym razem zabiera nas w wędrówkę po meandrach swojej własnej historii. Ebook „Dziady i dybuki” to „jedna z najbardziej poruszających książek, jakie zdarzyło mi się przeczytać. Przejmująca, a zarazem tragiczna historia żydowskiej rodziny poszukującej drogi do polskości. Historia ludzi, którzy na taką właśnie (nieodwzajemnioną) miłość zostali skazani i taką zostali przebodzeni ojczyzną” – Jan Grabowski
Matka dzieci przeklętych Anje Ringgren Lovén - ebook epub, mobi
#20
Promocja
Czy w erze sztucznej inteligencji nadal płoną stosy dla czarownic? Anja Ringgren Lovén, założycielka charytatywnej organizacji Land of Hope, która ratuje nigeryjskie dzieci oskarżane o praktykowanie czarnej magii, opowiada historię tak szokującą, że trudno w nią uwierzyć. Przez dekadę, wraz z mężem, udało jej się ocalić niemal setkę dzieci od wykluczenia, tortur, głodu i śmierci. Ebook „Matka przeklętych dzieci” to reportaż o domu, który dla nich stworzyła, o odnajdywaniu sensu życia, o odwadze w niesieniu pomocy i walce z przesądami.